Co je to?
Definice výrazu, termínu CVV. Co znamená odborný pojem CVV z kategorie Bankovnictví?

Co je to CVV? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu CVV

CVV kód je jeden z ochranných prvků platebních karet. Zkratka pochází z anglického Card Verification Value, případně Card Verification Code. Jedná se o trojmístné číslo, které je umístěno na zadní straně karty u podpisového vzoru. Používá se pro zvýšení bezpečnosti při elektronickém převodu peněz. Kromě CVV se zadává i dokdy karta platí a jedinečný identifikační kód karty ve formě jejího čísla.


Co je to CVV? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu CVV. Co znamená odborný pojem CVV z kategorie Bankovnictví?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín CVV patří do sekce Bankovnictví

Klíčová slova: termín, lexikon, Bankovnictví, terminologie, definice pojmu, slovník, přesný výraz, co to je, heslo, co znamená, odborný výraz, wiki, slovo, CVV, definice, terminus technicus, formulace, informace


Pojem CVV je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat termín CVV ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo CVV ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz CVV ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem CVV na Youtube

Najít heslo CVV na Google.cz

Zkusit najít slovo CVV ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo CVV například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova CVV? resp. co znamená slovo CVV? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu CVV, odpověď na dotaz co je to CVV?. Víte např. kdo to je Lubomír Metnar? Znáte a víte kdo je Višnu? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu CVV i v jiných kategoriích (než Bankovnictví). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.