Co je to?
Odborný výraz, definice slova CVV. Co znamená slovo CVV z kategorie Bankovnictví?

Co je CVV? Definice pojmu

Co znamená termín, vysvětlení pojmu CVV?

CVV kód je jeden z ochranných prvků platebních karet. Zkratka pochází z anglického Card Verification Value, případně Card Verification Code. Jedná se o trojmístné číslo, které je umístěno na zadní straně karty u podpisového vzoru. Používá se pro zvýšení bezpečnosti při elektronickém převodu peněz. Kromě CVV se zadává i dokdy karta platí a jedinečný identifikační kód karty ve formě jejího čísla.


Co je to CVV? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova CVV. Co znamená slovo CVV z kategorie Bankovnictví?

Možnost chyb vyhrazena. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem CVV s blízkými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Termín CVV patří do kategorie bankovnictví

Klíčová slova: slovník, definice, synonymum, odborné názvosloví, význam, názvosloví, terminologie, CVV, heslo, bankovnictví, co je to CVV?, wiki, přesný význam, slovo, přesný výraz, význam pojmu, terminus technicus, informace


Pojem CVV je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Chraňte své soukromí a hledejte slovo CVV ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem CVV ve Wikislovníku

Hledat termín CVV ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem CVV na Youtube

Hledat výraz CVV ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít výraz CVV ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo CVV například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená CVV? resp. jaký je přesný význam slova CVV? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu CVV, odpověď na dotaz co je to CVV?. Víte např. kdo to je Jiří Krampol? Znáte a víte kdo je Sekerník? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v bankovnictví. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.