Co je to?
Výraz, termín, definice slova CVV. Co znamená odborný pojem CVV z kategorie Bankovnictví?

Co je to CVV? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu CVV?

CVV kód je jeden z ochranných prvků platebních karet. Zkratka pochází z anglického Card Verification Value, případně Card Verification Code. Jedná se o trojmístné číslo, které je umístěno na zadní straně karty u podpisového vzoru. Používá se pro zvýšení bezpečnosti při elektronickém převodu peněz. Kromě CVV se zadává i dokdy karta platí a jedinečný identifikační kód karty ve formě jejího čísla.


Co je to CVV? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova CVV. Co znamená odborný pojem CVV z kategorie Bankovnictví?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Termín CVV patří do sekce bankovnictví

Klíčová slova: termín, bankovnictví, význam, slovník, odborné názvosloví, terminologie, co je to CVV?, definice pojmu, slovo, přesný výraz, heslo, odborný výraz, význam pojmu, terminus technicus, co znamená, význam slova, wiki, definice


Pojem CVV je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit najít pojem CVV ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz CVV ve Wikislovníku

Najít heslo CVV ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem CVV na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem CVV ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem CVV ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo CVV například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená CVV? resp. co přesně znamená slovo CVV? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu CVV, odpověď na dotaz co je to CVV?. Víte např. kdo to je Andrea Elsnerová? Znáte a víte kdo je Sekerník? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než bankovnictví). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.