Co je to?
Definice výrazu, termínu CVV. Co znamená odborný pojem CVV z kategorie Bankovnictví?

Co je to CVV? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu CVV

CVV kód je jeden z ochranných prvků platebních karet. Zkratka pochází z anglického Card Verification Value, případně Card Verification Code. Jedná se o trojmístné číslo, které je umístěno na zadní straně karty u podpisového vzoru. Používá se pro zvýšení bezpečnosti při elektronickém převodu peněz. Kromě CVV se zadává i dokdy karta platí a jedinečný identifikační kód karty ve formě jejího čísla.


Co je to CVV? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu CVV. Co znamená odborný pojem CVV z kategorie Bankovnictví?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu CVV? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín CVV je v kategorii Bankovnictví

Klíčová slova: termín, CVV, formulace, informace, pojem, co znamená, přesný význam, definice pojmu, slovník, slovo, význam, význam pojmu, přesný výraz, co je to CVV?, co to je, terminus technicus, terminologie, synonymum


Pojem CVV je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat výraz CVV ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín CVV ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo CVV ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo CVV ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo CVV ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem CVV ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo CVV například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova CVV? resp. jaká je definice termínu CVV? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu CVV, odpověď na dotaz co je to CVV?. Víte např. kdo to je Syčák? Znáte a víte kdo je Martin Dejdar? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Bankovnictví. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.