Co je to?
Definice výrazu, termínu CVV. Co znamená odborný pojem CVV z kategorie Bankovnictví?

Co je to CVV? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu CVV

CVV kód je jeden z ochranných prvků platebních karet. Zkratka pochází z anglického Card Verification Value, případně Card Verification Code. Jedná se o trojmístné číslo, které je umístěno na zadní straně karty u podpisového vzoru. Používá se pro zvýšení bezpečnosti při elektronickém převodu peněz. Kromě CVV se zadává i dokdy karta platí a jedinečný identifikační kód karty ve formě jejího čísla.


Co je to CVV? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu CVV. Co znamená odborný pojem CVV z kategorie Bankovnictví?

Veškeré texty jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz CVV je v kategorii Bankovnictví

Klíčová slova: Bankovnictví, přesný význam, význam pojmu, přesný výraz, Bankovnictví, synonymum, lexikon, CVV, wiki, definice, co je to CVV?, názvosloví, terminus technicus, význam, pojem, terminologie, slovo, co znamená


Pojem CVV je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit najít výraz CVV ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo CVV ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem CVV ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo CVV ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz CVV ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo CVV ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo CVV například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo CVV? resp. co se vlastně skrývá pod slovem CVV? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu CVV, odpověď na dotaz co je to CVV?. Víte např. kdo to je Kanovník? Znáte a víte kdo je Martin Dejdar? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Bankovnictví). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.