Co je to?
Výraz, termín, definice slova CVV. Co znamená odborný pojem CVV z kategorie Bankovnictví?

Co je to CVV? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu CVV?

CVV kód je jeden z ochranných prvků platebních karet. Zkratka pochází z anglického Card Verification Value, případně Card Verification Code. Jedná se o trojmístné číslo, které je umístěno na zadní straně karty u podpisového vzoru. Používá se pro zvýšení bezpečnosti při elektronickém převodu peněz. Kromě CVV se zadává i dokdy karta platí a jedinečný identifikační kód karty ve formě jejího čísla.


Co je to CVV? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova CVV. Co znamená odborný pojem CVV z kategorie Bankovnictví?

Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem CVV s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Výraz CVV je v kategorii bankovnictví

Klíčová slova: bankovnictví, přesný výraz, heslo, wiki, terminologie, popis, co znamená, co to je, co je to CVV?, definice pojmu, přesný význam, CVV, slovo, odborný výraz, informace, bankovnictví, odborné názvosloví, lexikon


Pojem CVV je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu CVV

Hledat termín CVV ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo CVV na Google.cz

Hledat výraz CVV ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín CVV ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo CVV ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo CVV ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo CVV například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu CVV? resp. co znamená CVV? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu CVV, odpověď na dotaz co je to CVV?. Víte např. kdo to je Opatrovník? Znáte a víte kdo je Nefritový císař? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než bankovnictví). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.