Co je to?
Definice výrazu, termínu CVV. Co znamená odborný pojem CVV z kategorie Bankovnictví?

Co je to CVV? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu CVV?

CVV kód je jeden z ochranných prvků platebních karet. Zkratka pochází z anglického Card Verification Value, případně Card Verification Code. Jedná se o trojmístné číslo, které je umístěno na zadní straně karty u podpisového vzoru. Používá se pro zvýšení bezpečnosti při elektronickém převodu peněz. Kromě CVV se zadává i dokdy karta platí a jedinečný identifikační kód karty ve formě jejího čísla.


Co je to CVV? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu CVV. Co znamená odborný pojem CVV z kategorie Bankovnictví?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem CVV se nachází v kategorii Bankovnictví

Klíčová slova: vysvětlení, heslo, synonymum, význam pojmu, definice, význam, termín, odborné názvosloví, popis, přesný význam, lexikon, odborný výraz, pojem, wiki, terminus technicus, co to je, informace, CVV


Pojem CVV je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít výraz CVV ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem CVV na Google.cz

Vyhledat heslo CVV ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín CVV ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem CVV ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz CVV ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo CVV například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova CVV? resp. co znamená slovo CVV? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu CVV, odpověď na dotaz co je to CVV?. Víte např. kdo to je Quasimodo? Znáte a víte kdo je Nefritový císař? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín CVV hledat i v jiných kategoriích (než Bankovnictví) Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.