Co je to?
Odborný výraz, definice slova CVV. Co znamená pojem CVV z kategorie Bankovnictví?

Co je CVV?

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu CVV

CVV kód je jeden z ochranných prvků platebních karet. Zkratka pochází z anglického Card Verification Value, případně Card Verification Code. Jedná se o trojmístné číslo, které je umístěno na zadní straně karty u podpisového vzoru. Používá se pro zvýšení bezpečnosti při elektronickém převodu peněz. Kromě CVV se zadává i dokdy karta platí a jedinečný identifikační kód karty ve formě jejího čísla.


Co je to CVV? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova CVV. Co znamená pojem CVV z kategorie Bankovnictví?

Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou být některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s bližními na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Heslo CVV se nachází v sekci bankovnictví

Klíčová slova: přesný význam, slovník, pojem, terminologie, bankovnictví, význam slova, co je to CVV?, definice pojmu, význam pojmu, lexikon, popis, co to je, informace, synonymum, wiki, odborný výraz, definice, co znamená


Pojem CVV je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat frázi CVV ve Wikislovníku

Najít slovo CVV ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem CVV ve Wikipedii

Vyhledat slovo CVV ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat slovo CVV ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo CVV na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo CVV například ve fulltextu Yahoo.com, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je CVV? resp. co to je CVV? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu CVV, odpověď na dotaz co je to CVV?. Víte např. kdo to je Advokát? Znáte a víte kdo je Sekerník? Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Pojmy mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Radíme vám proto hledat slovo CVV i v jiné části webu než je kategorie bankovnictví. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie bankovnictví, debetní karta, cVV, ilustrační obrázek

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.