Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Tilápie. Co znamená pojem Tilápie z kategorie Jídlo?

Co to je Tilápie? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Tilápie?

Oblíbená ryba pangasius v poslední době získala vážného konkurenta, kterým je tilápie. Tilápie nilská, neboli okounovec, je sladkovodní ryba pocházející z afrického kontinentu. Ryba má poměrně nízké nároky na prostředí a velkou oblibu u konzumentů. Díky tomu se pěstuje napříč všemi kontinenty. Tato teplomilná ryba se dokonce pěstuje i ve speciálně vytápěných nádržích v České republice.
Maso tilápie je velice jemné a sladké, díky čemuž se hodí k přípravě exotických pokrmů. Filety z tilápie se připravují úplně stejně jako pangasius či treska.


Co je to Tilápie? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Tilápie. Co znamená pojem Tilápie z kategorie Jídlo?

Uvedené informace jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Tilápie? Potom se o definici podělte s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Tilápie se nachází v kategorii Jídlo

Klíčová slova: odborné názvosloví, význam slova, informace, pojem, terminus technicus, odborný výraz, Jídlo, názvosloví, slovník, popis, Jídlo, Tilápie, wiki, přesný výraz, definice, lexikon, slovo, přesný význam


Pojem Tilápie je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít pojem Tilápie ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tilápie ve Wikimedia Commons

Najít termín Tilápie ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Tilápie ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Tilápie ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Tilápie na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Tilápie například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Tilápie? resp. co přesně označuje termín Tilápie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Tilápie, odpověď na dotaz co je to Tilápie?. Víte např. kdo to je Karbaník? Znáte a víte kdo je Poberta? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Jídlo). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.