Co je to?
Odborný výraz, definice slova Animozita. Co znamená pojem Animozita z kategorie Psychologie?

Co je to Animozita? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Animozita

Výraz animozita znamená nenávistnost, předpojatost, zaujatost vůči něčemu nebo někomu.


Co je to Animozita? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Animozita. Co znamená pojem Animozita z kategorie Psychologie?

Chyby vyhrazeny. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Animozita? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Animozita je v kategorii Psychologie

Klíčová slova: odborné názvosloví, terminus technicus, Psychologie, význam slova, vysvětlení, názvosloví, formulace, Animozita, Psychologie, odborný výraz, význam, pojem, slovo, informace, popis, definice, wiki, přesný výraz


Pojem Animozita je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Animozita zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Animozita ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Animozita ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Animozita ve vyhledávači Yandex

Najít termín Animozita ve Wikipedii

Najít výraz Animozita ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Animozita ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Animozita například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Animozita? resp. co je to Animozita? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Animozita, odpověď na dotaz co je to Animozita?. Víte např. kdo to je Xindl X? Znáte a víte kdo je Zbojník? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Psychologie). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.