Co je to?
Odborný výraz, definice slova Animozita. Co znamená pojem Animozita z kategorie Psychologie?

Co je to Animozita? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Animozita

Výraz animozita znamená nenávistnost, předpojatost, zaujatost vůči něčemu nebo někomu.


Co je to Animozita? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Animozita. Co znamená pojem Animozita z kategorie Psychologie?

Texty mohou obsahovat chyby. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Animozita můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Animozita je v sekci Psychologie

Klíčová slova: co znamená, terminologie, vysvětlení, wiki, Animozita, co to je, heslo, význam pojmu, Psychologie, názvosloví, informace, definice, odborné názvosloví, Psychologie, přesný význam, pojem, slovo, význam slova


Pojem Animozita je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít slovo Animozita ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít heslo Animozita ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Animozita na Google.cz

Hledat videa s názvem Animozita na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Animozita ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Animozita ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Animozita například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Animozita? resp. jaký je význam pojmu Animozita? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Animozita, odpověď na dotaz co je to Animozita?. Víte např. kdo to je George Washington? Znáte a víte kdo je Prince? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Psychologie. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.