Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Scrapbooking. Co znamená pojem Scrapbooking z kategorie Různé?

Co to je Scrapbooking? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Scrapbooking?

Scrapbooking je moderní způsob, jak zajímavým způsobem zpracovat dárky, přání, deníky či fotografie. Scrap znamená ústřižek, book je kniha – jedná se tedy o knihu nebo výrobek z ústřižků. Scrapbooking je znám již od 15. století, nově se rozšířil v minulém století, zvláště v USA.
Základem této techniky je papír, který se dále zdobí nejrůznějšími metodami. Rozšířena je i digitální podoba, Kdy se fotografie upravují pomocí mnoha grafických programů.

Co je to Scrapbooking? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Scrapbooking. Co znamená pojem Scrapbooking z kategorie Různé?

Provozovatel neručí za správnost či přesnost obsahu webových stránek. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s ostatními prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Heslo Scrapbooking se nachází v sekci různé

Klíčová slova: formulace, definice, názvosloví, různé, přesný výraz, odborný výraz, informace, přesný význam, terminologie, pojem, odborné názvosloví, vysvětlení, význam, wiki, co znamená, slovo, co to je, slovník


Pojem Scrapbooking je v kategorii různé, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Scrapbooking můžete dozvědět následující

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Scrapbooking je způsob zpracování fotoalb, deníků, přáníček nebo dárků. Slovo "scrapbooking" je složeninou slov scrap (ústřižek) a book (kniha), a lze ho volně přeložit jako "kniha (z) ústřižků".
Původ scrapbookingu najdeme v Anglii v 15. století. Novodobý scrapbooking se rozmohl v 80. letech 20. století v USA.

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat heslo Scrapbooking ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Scrapbooking ve Wikimedia Commons

Najít heslo Scrapbooking ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín Scrapbooking ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Scrapbooking ve Wikizdrojích

Vyhledat pojem Scrapbooking ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Scrapbooking například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Nyní už nejspíš víte co to je Scrapbooking? resp. co se přesně ukrývá za slovem Scrapbooking? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Scrapbooking, odpověď na dotaz co je to Scrapbooking?. Víte např. kdo to je Soudní zapisovatel? Znáte a víte kdo je Archimédés? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je různé. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.