Co je to?
Výraz, termín, definice slova Galaretka. Co znamená odborný pojem Galaretka z kategorie Jídlo?

Co je to Galaretka? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Galaretka?

Galaretka je obchodní název ochucené ovocné želatiny v prášku. Ač se jedná o polský výrobek, je to velmi oblíbená surovina užívaná při výrobě moučníků a dezertů.


Co je to Galaretka? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Galaretka. Co znamená odborný pojem Galaretka z kategorie Jídlo?

Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Galaretka) můžete sdílet s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pojem Galaretka patří do kategorie jídlo

Klíčová slova: přesný význam, definice, termín, synonymum, vysvětlení, heslo, informace, co znamená, lexikon, přesný výraz, jídlo, odborný výraz, slovník, popis, odborné názvosloví, co je to Galaretka?, význam slova, co to je


Pojem Galaretka je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít termín Galaretka ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Galaretka ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Galaretka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Galaretka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín Galaretka ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Galaretka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Galaretka například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Galaretka? resp. co znamená Galaretka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Galaretka, odpověď na dotaz co je to Galaretka?. Víte např. kdo to je Nadutec? Znáte a víte kdo je Karl Marx? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než jídlo). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?