Co je to?
Výraz, termín, definice slova Galaretka. Co znamená odborný pojem Galaretka z kategorie Jídlo?

Co je to Galaretka? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Galaretka

Galaretka je obchodní název ochucené ovocné želatiny v prášku. Ač se jedná o polský výrobek, je to velmi oblíbená surovina užívaná při výrobě moučníků a dezertů.


Co je to Galaretka? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Galaretka. Co znamená odborný pojem Galaretka z kategorie Jídlo?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Galaretka? Pak se o ní podělte s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Galaretka je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: wiki, význam pojmu, formulace, terminologie, slovník, lexikon, terminus technicus, pojem, vysvětlení, Galaretka, definice pojmu, význam, slovo, co to je, přesný význam, význam slova, synonymum, informace


Pojem Galaretka je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít heslo Galaretka ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Galaretka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat slovo Galaretka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Galaretka na Google.cz

Vyhledat termín Galaretka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Galaretka ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Galaretka například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Galaretka? resp. co to je Galaretka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Galaretka, odpověď na dotaz co je to Galaretka?. Víte např. kdo to je Fanatik? Znáte a víte kdo je Franz Schubert? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Galaretka hledat i v jiných kategoriích (než Jídlo) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?