Co je to?
Definice výrazu Galaretka. Co znamená odborný pojem Galaretka z kategorie Jídlo?

Co je Galaretka?

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Galaretka

Galaretka je obchodní název ochucené ovocné želatiny v prášku. Ač se jedná o polský výrobek, je to velmi oblíbená surovina užívaná při výrobě moučníků a dezertů.


Co je to Galaretka? Význam slova, termín, Definice výrazu Galaretka. Co znamená odborný pojem Galaretka z kategorie Jídlo?

Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Text napsán pro Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Galaretka? s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Výraz Galaretka je v sekci jídlo

Klíčová slova: odborný výraz, lexikon, Galaretka, co je to Galaretka?, názvosloví, popis, vysvětlení, heslo, jídlo, co to je, definice pojmu, význam pojmu, co znamená, jídlo, přesný význam, význam, terminologie, pojem


Pojem Galaretka je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Galaretka v následujících zdrojích

Hledat termín Galaretka na Google.cz

Vyhledat slovo Galaretka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Galaretka na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Galaretka na Youtube

Najít termín Galaretka ve vyhledávači Yahoo

Najít termín Galaretka ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Galaretka například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Teď už znáte odpověď na otázku co znamená slovo Galaretka? resp. co se skrývá pod slovem Galaretka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Galaretka, odpověď na dotaz co je to Galaretka?. Víte např. kdo to je Tereza Jandová? Znáte a víte kdo je Tina Turner? Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pojmy mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než jídlo). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie jídlo, maliny, galaretka, ilustrační obrázek

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?