Co je to?
Výraz, termín, definice slova Galaretka. Co znamená odborný pojem Galaretka z kategorie Jídlo?

Co je to Galaretka? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Galaretka

Galaretka je obchodní název ochucené ovocné želatiny v prášku. Ač se jedná o polský výrobek, je to velmi oblíbená surovina užívaná při výrobě moučníků a dezertů.


Co je to Galaretka? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Galaretka. Co znamená odborný pojem Galaretka z kategorie Jídlo?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Galaretka můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Galaretka je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: co je to Galaretka?, informace, odborné názvosloví, definice, slovník, formulace, vysvětlení, pojem, synonymum, heslo, Jídlo, lexikon, přesný význam, Galaretka, definice pojmu, co to je, wiki, význam slova


Pojem Galaretka je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Galaretka v následujících vyhledávačích

Najít výraz Galaretka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Galaretka na Youtube

Najít heslo Galaretka ve Wikipedii

Vyhledat heslo Galaretka na Google.cz

Hledat výraz Galaretka ve Wikislovníku

Najít termín Galaretka ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Galaretka například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Galaretka? resp. jaký je přesný význam slova Galaretka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Galaretka, odpověď na dotaz co je to Galaretka?. Víte např. kdo to je Gejša? Znáte a víte kdo je Věra Čáslavská? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Jídlo). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?