Co je to?
Výraz, termín, definice slova Galaretka. Co znamená odborný pojem Galaretka z kategorie Jídlo?

Co je to Galaretka? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Galaretka?

Galaretka je obchodní název ochucené ovocné želatiny v prášku. Ač se jedná o polský výrobek, je to velmi oblíbená surovina užívaná při výrobě moučníků a dezertů.


Co je to Galaretka? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Galaretka. Co znamená odborný pojem Galaretka z kategorie Jídlo?

Chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Galaretka? Potom se o definici podělte s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Galaretka se nachází v kategorii Jídlo

Klíčová slova: popis, slovo, informace, heslo, význam pojmu, přesný význam, definice pojmu, odborný výraz, Jídlo, terminus technicus, co znamená, definice, Jídlo, terminologie, pojem, přesný výraz, synonymum, odborné názvosloví


Pojem Galaretka je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat videa s názvem Galaretka na Youtube

Vyhledat výraz Galaretka ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Galaretka ve vyhledávači Qwant

Najít termín Galaretka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo Galaretka ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Galaretka ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Galaretka například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Galaretka? resp. jaký je význam pojmu Galaretka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Galaretka, odpověď na dotaz co je to Galaretka?. Víte např. kdo to je Šejdíř? Znáte a víte kdo je Franz Schubert? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Jídlo). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?