Co je to?
Odborný výraz, definice slova Klopka. Co znamená pojem Klopka z kategorie Nástroje?

Co je to Klopka? Význam slova

Co znamená termín Klopka? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Klopka je součástí některých druhů hoblíků. Jde o ploché železo, které má stavitelné upnutí seshora na želízko hoblíku. Pomáhá odlamovat hobliny. K želízku je připevněna šroubem, proto je ji možno posunovat po želízku a přesně nastavit. Na želízko ji tlačí samotná konstrukce hoblíku.
Klopka může mít také ostrý břit a zkracovat hobliny nebo disponovat zakončením hranou, která odlamuje hobliny ihned za břitem želízka. Lze tak ohoblovat i problematické druhy dřeva, u kterých hrozí vytažení vláken.


Co je to Klopka? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Klopka. Co znamená pojem Klopka z kategorie Nástroje?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Klopka doporučujeme sdílet s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Klopka se nachází v sekci Nástroje

Klíčová slova: heslo, význam pojmu, lexikon, informace, pojem, wiki, definice pojmu, Nástroje, přesný význam, terminus technicus, Klopka, synonymum, co to je, slovník, odborný výraz, vysvětlení, názvosloví, slovo


Pojem Klopka je v kategorii Nástroje, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít slovo Klopka na Google.cz

Najít heslo Klopka ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Klopka ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Klopka na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Klopka ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Klopka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Klopka například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Klopka? resp. co je to Klopka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Klopka, odpověď na dotaz co je to Klopka?. Víte např. kdo to je Varuna? Znáte a víte kdo je Jaroslav Uhlíř? Ke každému slovo může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Klopka hledat i v jiných kategoriích (než Nástroje) K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.