Co je to?
Odborný výraz, definice slova Trudnomyslnost. Co znamená pojem Trudnomyslnost z kategorie Psychologie?

Co je to Trudnomyslnost? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Trudnomyslnost?

Trudnomyslnost, jiným výrazem splín, melancholie, zádumčivost, světabol nebo deprese je označení pro vyjádření určité úrovně smutku. Nejedná se o odborný pojem, je spíše lidový nebo literární.
Jako trudnomyslnost se často označuje smutná nálada vyvolaná požitím přemíry alkoholu nebo přímo pod vlivem alkoholického nápoje. U trudnomyslnosti tak chybí přesná příčina zármutku. Protože i světabol může mít závažné důsledky, je definován a léčen stejně jako deprese.


Co je to Trudnomyslnost? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Trudnomyslnost. Co znamená pojem Trudnomyslnost z kategorie Psychologie?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Trudnomyslnost s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Trudnomyslnost patří do kategorie Psychologie

Klíčová slova: pojem, co to je, wiki, informace, termín, lexikon, vysvětlení, odborné názvosloví, definice, přesný výraz, Psychologie, terminologie, Psychologie, synonymum, přesný význam, co znamená, slovo, formulace


Pojem Trudnomyslnost je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít heslo Trudnomyslnost ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít pojem Trudnomyslnost ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Trudnomyslnost ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Trudnomyslnost ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Trudnomyslnost ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Trudnomyslnost na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Trudnomyslnost například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Trudnomyslnost? resp. co označuje slovo Trudnomyslnost? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Trudnomyslnost, odpověď na dotaz co je to Trudnomyslnost?. Víte např. kdo to je Prepper? Znáte a víte kdo je Protestant? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Psychologie). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.