Co je to?
Odborný výraz, definice slova Trudnomyslnost. Co znamená pojem Trudnomyslnost z kategorie Psychologie?

Co je to Trudnomyslnost? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Trudnomyslnost?

Trudnomyslnost, jiným výrazem splín, melancholie, zádumčivost, světabol nebo deprese je označení pro vyjádření určité úrovně smutku. Nejedná se o odborný pojem, je spíše lidový nebo literární.
Jako trudnomyslnost se často označuje smutná nálada vyvolaná požitím přemíry alkoholu nebo přímo pod vlivem alkoholického nápoje. U trudnomyslnosti tak chybí přesná příčina zármutku. Protože i světabol může mít závažné důsledky, je definován a léčen stejně jako deprese.


Co je to Trudnomyslnost? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Trudnomyslnost. Co znamená pojem Trudnomyslnost z kategorie Psychologie?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Trudnomyslnost je v sekci Psychologie

Klíčová slova: terminus technicus, názvosloví, přesný výraz, slovo, popis, význam, co je to Trudnomyslnost?, slovník, termín, wiki, heslo, odborný výraz, informace, Trudnomyslnost, Psychologie, synonymum, Psychologie, význam pojmu


Pojem Trudnomyslnost je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat heslo Trudnomyslnost ve Wikislovníku

Najít heslo Trudnomyslnost ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Trudnomyslnost ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Trudnomyslnost ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Trudnomyslnost ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Trudnomyslnost ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Trudnomyslnost například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Trudnomyslnost? resp. jaký je význam slova Trudnomyslnost? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Trudnomyslnost, odpověď na dotaz co je to Trudnomyslnost?. Víte např. kdo to je Zoofil? Znáte a víte kdo je Protestant? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Trudnomyslnost v jiné sekci než Psychologie. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.