Co je to?
Výraz, termín, definice slova Trudnomyslnost. Co znamená odborný pojem Trudnomyslnost z kategorie Psychologie?

Co je to Trudnomyslnost? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Trudnomyslnost?

Trudnomyslnost, jiným výrazem splín, melancholie, zádumčivost, světabol nebo deprese je označení pro vyjádření určité úrovně smutku. Nejedná se o odborný pojem, je spíše lidový nebo literární.
Jako trudnomyslnost se často označuje smutná nálada vyvolaná požitím přemíry alkoholu nebo přímo pod vlivem alkoholického nápoje. U trudnomyslnosti tak chybí přesná příčina zármutku. Protože i světabol může mít závažné důsledky, je definován a léčen stejně jako deprese.


Co je to Trudnomyslnost? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Trudnomyslnost. Co znamená odborný pojem Trudnomyslnost z kategorie Psychologie?

Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Trudnomyslnost sdílejte s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Heslo Trudnomyslnost je v kategorii psychologie

Klíčová slova: význam, význam slova, odborné názvosloví, wiki, heslo, termín, názvosloví, odborný výraz, popis, význam pojmu, terminus technicus, vysvětlení, pojem, definice pojmu, informace, definice, přesný význam, slovo


Pojem Trudnomyslnost je v kategorii psychologie, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat termín Trudnomyslnost ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Trudnomyslnost ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Trudnomyslnost ve Wikimedia Commons

Najít výraz Trudnomyslnost ve Wikislovníku

Najít pojem Trudnomyslnost na Google.cz

Vyhledat pojem Trudnomyslnost ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Trudnomyslnost například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Teď už znáte odpověď na otázku co to je Trudnomyslnost? resp. co je to Trudnomyslnost? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Trudnomyslnost, odpověď na dotaz co je to Trudnomyslnost?. Víte např. kdo to je Václav Hybš? Znáte a víte kdo je Dmitrij Ivanovič Mendělejev? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než psychologie). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.