Co je to?
Odborný výraz, definice slova Trudnomyslnost. Co znamená pojem Trudnomyslnost z kategorie Psychologie?

Co je to Trudnomyslnost? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Trudnomyslnost

Trudnomyslnost, jiným výrazem splín, melancholie, zádumčivost, světabol nebo deprese je označení pro vyjádření určité úrovně smutku. Nejedná se o odborný pojem, je spíše lidový nebo literární.
Jako trudnomyslnost se často označuje smutná nálada vyvolaná požitím přemíry alkoholu nebo přímo pod vlivem alkoholického nápoje. U trudnomyslnosti tak chybí přesná příčina zármutku. Protože i světabol může mít závažné důsledky, je definován a léčen stejně jako deprese.


Co je to Trudnomyslnost? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Trudnomyslnost. Co znamená pojem Trudnomyslnost z kategorie Psychologie?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Trudnomyslnost) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Trudnomyslnost patří do kategorie Psychologie

Klíčová slova: formulace, přesný význam, informace, odborný výraz, termín, vysvětlení, co to je, terminus technicus, odborné názvosloví, Psychologie, Trudnomyslnost, slovník, co je to Trudnomyslnost?, slovo, heslo, význam slova, Psychologie, synonymum


Pojem Trudnomyslnost je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít termín Trudnomyslnost ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Trudnomyslnost ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Trudnomyslnost ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Trudnomyslnost ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Trudnomyslnost ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Trudnomyslnost ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Trudnomyslnost například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Trudnomyslnost? resp. co znamená slovo Trudnomyslnost? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Trudnomyslnost, odpověď na dotaz co je to Trudnomyslnost?. Víte např. kdo to je Kokot? Znáte a víte kdo je Vlastenec? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Psychologie. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.