Co je to?
Definice výrazu Trudnomyslnost. Co znamená odborný pojem Trudnomyslnost z kategorie Psychologie?

Co je Trudnomyslnost?

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Trudnomyslnost

Trudnomyslnost, jiným výrazem splín, melancholie, zádumčivost, světabol nebo deprese je označení pro vyjádření určité úrovně smutku. Nejedná se o odborný pojem, je spíše lidový nebo literární.
Jako trudnomyslnost se často označuje smutná nálada vyvolaná požitím přemíry alkoholu nebo přímo pod vlivem alkoholického nápoje. U trudnomyslnosti tak chybí přesná příčina zármutku. Protože i světabol může mít závažné důsledky, je definován a léčen stejně jako deprese.


Co je to Trudnomyslnost? Význam slova, termín, Definice výrazu Trudnomyslnost. Co znamená odborný pojem Trudnomyslnost z kategorie Psychologie?

Chyby vyhrazeny. Text je vypracovaný autorkami přímo pro projekt Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Trudnomyslnost můžete samozřejmě sdílet s ostatními na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Heslo Trudnomyslnost je v sekci psychologie

Klíčová slova: slovník, odborný výraz, informace, heslo, odborné názvosloví, termín, přesný význam, formulace, terminologie, synonymum, psychologie, slovo, terminus technicus, Trudnomyslnost, význam, psychologie, co znamená, wiki


Pojem Trudnomyslnost je v kategorii psychologie, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít slovo Trudnomyslnost ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz Trudnomyslnost ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Trudnomyslnost na Youtube

Najít výraz Trudnomyslnost ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Trudnomyslnost ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Trudnomyslnost ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Trudnomyslnost například v Google obrázcích, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve fulltextu Yahoo.com nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Nyní už nejspíš víte co to je Trudnomyslnost? resp. jaký je přesný význam slova Trudnomyslnost? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Trudnomyslnost, odpověď na dotaz co je to Trudnomyslnost?. Víte např. kdo to je Kevin Garnett? Znáte a víte kdo je Benjamin Britten? Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pojmy mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Trudnomyslnost v jiné sekci než psychologie. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie psychologie, Psycholožka, trudnomyslnost, ilustrační obrázek

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.