Co je to?
Definice výrazu Andragogika. Co znamená odborný pojem Andragogika z kategorie Věda?

Co to je Andragogika? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Andragogika

Andragogika je označení pro odvětví pedagogiky, které se zabývá výchovou a vzděláváním dospělých lidí.


Co je to Andragogika? Význam slova, termín, Definice výrazu Andragogika. Co znamená odborný pojem Andragogika z kategorie Věda?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Andragogika doporučujeme sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Andragogika se nachází v sekci Věda

Klíčová slova: wiki, co to je, lexikon, vysvětlení, přesný význam, formulace, co znamená, význam, slovník, odborný výraz, slovo, Věda, odborné názvosloví, informace, heslo, přesný výraz, terminologie, Andragogika


Pojem Andragogika je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Andragogika? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Andragogika je aplikovaná věda o výchově a vzdělávání dospělých lidí, která respektuje zvláštnosti s tím spojené. Zabývá se zejména socializací, personalizací, akulturací a enkulturací.

Zkuste zjistit více informací o slovu Andragogika v následujících zdrojích

Najít pojem Andragogika ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Andragogika ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Andragogika ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Andragogika ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Andragogika ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Andragogika ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Andragogika například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Andragogika? resp. co se skrývá pod slovem Andragogika? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Andragogika, odpověď na dotaz co je to Andragogika?. Víte např. kdo to je Michael Kocáb? Znáte a víte kdo je Arbitr? Ke každému slovo může existovat víc definic podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Andragogika v jiné sekci než Věda. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.