Co je to?
Definice výrazu, termínu Andragogika. Co znamená odborný pojem Andragogika z kategorie Věda?

Co je Andragogika? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Andragogika?

Andragogika je označení pro odvětví pedagogiky, které se zabývá výchovou a vzděláváním dospělých lidí.


Co je to Andragogika? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Andragogika. Co znamená odborný pojem Andragogika z kategorie Věda?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Andragogika s rodinou a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Výraz Andragogika je v kategorii věda

Klíčová slova: význam slova, formulace, názvosloví, popis, definice pojmu, pojem, co znamená, slovník, wiki, význam pojmu, co je to Andragogika?, odborné názvosloví, věda, termín, terminus technicus, vysvětlení, co to je, odborný výraz


Pojem Andragogika je v kategorii věda, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Andragogika? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Dále uvedený text byl převzat ze svobodné otevřené online encyklopedie Wikipedia. Více zde. Dostupné pod licencí CC-BY-SA.

Andragogika je aplikovaná věda o výchově a vzdělávání dospělých lidí, která respektuje zvláštnosti s tím spojené. Zabývá se zejména socializací, personalizací, akulturací a enkulturací.

Další možné informační zdroje

Najít heslo Andragogika ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Andragogika ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Andragogika na Youtube

Zkusit najít slovo Andragogika ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Andragogika ve Wikislovníku

Najít termín Andragogika ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Andragogika například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Andragogika? resp. co je to Andragogika? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Andragogika, odpověď na dotaz co je to Andragogika?. Víte např. kdo to je Bohumil Hrabal? Znáte a víte kdo je Belzebub? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než věda). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.