Co je to?
Výraz, termín, definice slova Andragogika. Co znamená odborný pojem Andragogika z kategorie Věda?

Co je to Andragogika? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Andragogika?

Andragogika je označení pro odvětví pedagogiky, které se zabývá výchovou a vzděláváním dospělých lidí.


Co je to Andragogika? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Andragogika. Co znamená odborný pojem Andragogika z kategorie Věda?

Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Andragogika doporučujeme sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Výraz Andragogika se nachází v sekci věda

Klíčová slova: odborný výraz, vysvětlení, lexikon, synonymum, heslo, názvosloví, Andragogika, co znamená, wiki, formulace, termín, význam pojmu, definice pojmu, terminologie, pojem, co to je, věda, odborné názvosloví


Pojem Andragogika je v kategorii věda, ilustrační obrázek

Co označuje termín Andragogika? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Andragogika je aplikovaná věda o výchově a vzdělávání dospělých lidí, která respektuje zvláštnosti s tím spojené. Zabývá se zejména socializací, personalizací, akulturací a enkulturací.

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít výraz Andragogika ve Wikizdrojích

Vyhledat heslo Andragogika ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Andragogika ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Andragogika na Youtube

Hledat slovo Andragogika ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz Andragogika na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Andragogika například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Nyní již víte jaká je definice termínu Andragogika? resp. jaká je definice slova Andragogika? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Andragogika, odpověď na dotaz co je to Andragogika?. Víte např. kdo to je Věra Čáslavská? Znáte a víte kdo je Belzebub? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je věda. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.