Co je to?
Definice výrazu Andragogika. Co znamená odborný pojem Andragogika z kategorie Věda?

Co to je Andragogika? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Andragogika

Andragogika je označení pro odvětví pedagogiky, které se zabývá výchovou a vzděláváním dospělých lidí.


Co je to Andragogika? Význam slova, termín, Definice výrazu Andragogika. Co znamená odborný pojem Andragogika z kategorie Věda?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Andragogika? s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Andragogika je v sekci Věda

Klíčová slova: slovník, slovo, terminologie, význam slova, definice, Věda, definice pojmu, popis, co je to Andragogika?, význam pojmu, Andragogika, terminus technicus, co znamená, pojem, heslo, význam, synonymum, Věda


Pojem Andragogika je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Andragogika?

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Andragogika je aplikovaná věda o výchově a vzdělávání dospělých lidí, která respektuje zvláštnosti s tím spojené. Zabývá se zejména socializací, personalizací, akulturací a enkulturací.

Více informací o pojmu Andragogika lze najít v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Andragogika na Youtube

Najít slovo Andragogika ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Andragogika ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Andragogika ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Andragogika ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Andragogika ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Andragogika například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve Wikizdrojích, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Andragogika? resp. jaký je přesný význam slova Andragogika? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Andragogika, odpověď na dotaz co je to Andragogika?. Víte např. kdo to je Nikita Chruščov? Znáte a víte kdo je Hurvínek? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Věda Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.