Co je to?
Definice výrazu Andragogika. Co znamená odborný pojem Andragogika z kategorie Věda?

Co to je Andragogika? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Andragogika?

Andragogika je označení pro odvětví pedagogiky, které se zabývá výchovou a vzděláváním dospělých lidí.


Co je to Andragogika? Význam slova, termín, Definice výrazu Andragogika. Co znamená odborný pojem Andragogika z kategorie Věda?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Andragogika patří do kategorie Věda

Klíčová slova: formulace, vysvětlení, přesný výraz, termín, odborné názvosloví, informace, názvosloví, Andragogika, co znamená, definice pojmu, Věda, terminus technicus, co to je, heslo, lexikon, Věda, definice, wiki


Pojem Andragogika je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Andragogika?

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Andragogika je aplikovaná věda o výchově a vzdělávání dospělých lidí, která respektuje zvláštnosti s tím spojené. Zabývá se zejména socializací, personalizací, akulturací a enkulturací.

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít slovo Andragogika na Google.cz

Najít slovo Andragogika ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín Andragogika ve Wikizdrojích

Najít výraz Andragogika ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat heslo Andragogika ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Andragogika na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Andragogika například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Andragogika? resp. co vlastně znamená slovo Andragogika? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Andragogika, odpověď na dotaz co je to Andragogika?. Víte např. kdo to je Uhlíř? Znáte a víte kdo je Sanitář? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Věda). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.