Co je to?
Definice výrazu Andragogika. Co znamená odborný pojem Andragogika z kategorie Věda?

Co to je Andragogika? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Andragogika

Andragogika je označení pro odvětví pedagogiky, které se zabývá výchovou a vzděláváním dospělých lidí.


Co je to Andragogika? Význam slova, termín, Definice výrazu Andragogika. Co znamená odborný pojem Andragogika z kategorie Věda?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Andragogika? Potom se o definici podělte s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Andragogika se nachází v kategorii Věda

Klíčová slova: Andragogika, terminus technicus, lexikon, význam pojmu, význam slova, vysvětlení, definice, synonymum, slovo, slovník, termín, odborný výraz, přesný výraz, Věda, odborné názvosloví, informace, názvosloví, pojem


Pojem Andragogika je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Andragogika? Výraz, definice slova z Wikipedie

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Andragogika je aplikovaná věda o výchově a vzdělávání dospělých lidí, která respektuje zvláštnosti s tím spojené. Zabývá se zejména socializací, personalizací, akulturací a enkulturací.

Pro více informací o heslu Andragogika zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat pojem Andragogika ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Andragogika ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Andragogika ve Wikizdrojích

Hledat videa s názvem Andragogika na Youtube

Vyhledat heslo Andragogika ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít heslo Andragogika ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Andragogika například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Andragogika? resp. co se přesně ukrývá za slovem Andragogika? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Andragogika, odpověď na dotaz co je to Andragogika?. Víte např. kdo to je Levi Strauss? Znáte a víte kdo je Arbitr? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Věda). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.