Co je to?
Definice výrazu Andragogika. Co znamená odborný pojem Andragogika z kategorie Věda?

Co to je Andragogika? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Andragogika

Andragogika je označení pro odvětví pedagogiky, které se zabývá výchovou a vzděláváním dospělých lidí.


Co je to Andragogika? Význam slova, termín, Definice výrazu Andragogika. Co znamená odborný pojem Andragogika z kategorie Věda?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Andragogika patří do sekce Věda

Klíčová slova: synonymum, pojem, heslo, význam slova, význam, odborné názvosloví, Věda, vysvětlení, odborný výraz, definice pojmu, lexikon, slovo, co to je, přesný význam, co je to Andragogika?, definice, informace, terminus technicus


Pojem Andragogika je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Andragogika? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Andragogika je aplikovaná věda o výchově a vzdělávání dospělých lidí, která respektuje zvláštnosti s tím spojené. Zabývá se zejména socializací, personalizací, akulturací a enkulturací.

Hledejte v dalších zdrojích

Najít výraz Andragogika ve Wikizdrojích

Vyhledat slovo Andragogika ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat pojem Andragogika ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Andragogika na Youtube

Najít heslo Andragogika na Google.cz

Hledat heslo Andragogika ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Andragogika například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Andragogika? resp. jaká je definice slova Andragogika? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Andragogika, odpověď na dotaz co je to Andragogika?. Víte např. kdo to je Jevgenij Malkin? Znáte a víte kdo je Arbitr? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Andragogika i v jiných kategoriích (než Věda). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.