Co je to?
Výraz, termín, definice slova Hic sunt leones. Co znamená odborný pojem Hic sunt leones z kategorie Latina?

Co je to Hic sunt leones? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Hic sunt leones?

Hic sunt leones je latinská fráze, která se občas objevovala na starých mapách. Znamená to "zde jsou lvi" a jednalo se o neznámé a neprozkoumané místo. Nemuseli tam tedy nutně žít lvi, ale autor mapy ho pravděpodobně považoval za nějakou divočinu.


Co je to Hic sunt leones? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Hic sunt leones. Co znamená odborný pojem Hic sunt leones z kategorie Latina?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Hic sunt leones? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi známými a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Výraz Hic sunt leones je v kategorii latina

Klíčová slova: význam, definice pojmu, popis, co je to Hic sunt leones?, lexikon, význam slova, Hic sunt leones, synonymum, slovník, přesný význam, termín, terminologie, co to je, vysvětlení, odborný výraz, názvosloví, formulace, wiki


Pojem Hic sunt leones je v kategorii latina, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Hic sunt leones

Vyhledat slovo Hic sunt leones ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Hic sunt leones ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hic sunt leones ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Hic sunt leones ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Hic sunt leones ve Wikislovníku

Najít výraz Hic sunt leones ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Hic sunt leones například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Nyní již víte co znamená slovo Hic sunt leones? resp. co se přesně ukrývá za slovem Hic sunt leones? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hic sunt leones, odpověď na dotaz co je to Hic sunt leones?. Víte např. kdo to je Penélope Cruz? Znáte a víte kdo je Konstruktér? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než latina). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.