Co je to?
Odborný výraz, definice slova Hic sunt leones. Co znamená pojem Hic sunt leones z kategorie Latina?

Co je to Hic sunt leones? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Hic sunt leones?

Hic sunt leones je latinská fráze, která se občas objevovala na starých mapách. Znamená to "zde jsou lvi" a jednalo se o neznámé a neprozkoumané místo. Nemuseli tam tedy nutně žít lvi, ale autor mapy ho pravděpodobně považoval za nějakou divočinu.


Co je to Hic sunt leones? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Hic sunt leones. Co znamená pojem Hic sunt leones z kategorie Latina?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Hic sunt leones s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Hic sunt leones je v kategorii Latina

Klíčová slova: informace, pojem, odborné názvosloví, význam pojmu, terminologie, význam, co znamená, Hic sunt leones, slovník, slovo, heslo, vysvětlení, wiki, synonymum, přesný výraz, formulace, co je to Hic sunt leones?, význam slova


Pojem Hic sunt leones je v kategorii Latina, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Hic sunt leones v následujících vyhledávačích

Zkusit najít pojem Hic sunt leones ve Wikipedii

Najít slovo Hic sunt leones na Google.cz

Najít výraz Hic sunt leones ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Hic sunt leones ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Hic sunt leones ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Hic sunt leones ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Hic sunt leones například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Hic sunt leones? resp. jaká je definice termínu Hic sunt leones? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hic sunt leones, odpověď na dotaz co je to Hic sunt leones?. Víte např. kdo to je Parchant? Znáte a víte kdo je Cobie Smulders? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Hic sunt leones i v jiných kategoriích (než Latina). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.