Co je to?
Odborný výraz, definice slova Hic sunt leones. Co znamená pojem Hic sunt leones z kategorie Latina?

Co je to Hic sunt leones? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Hic sunt leones

Hic sunt leones je latinská fráze, která se občas objevovala na starých mapách. Znamená to "zde jsou lvi" a jednalo se o neznámé a neprozkoumané místo. Nemuseli tam tedy nutně žít lvi, ale autor mapy ho pravděpodobně považoval za nějakou divočinu.


Co je to Hic sunt leones? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Hic sunt leones. Co znamená pojem Hic sunt leones z kategorie Latina?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Hic sunt leones s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Hic sunt leones se nachází v sekci Latina

Klíčová slova: pojem, termín, význam, odborné názvosloví, co je to Hic sunt leones?, odborný výraz, definice pojmu, terminus technicus, popis, informace, Latina, slovník, synonymum, co to je, přesný výraz, vysvětlení, názvosloví, heslo


Pojem Hic sunt leones je v kategorii Latina, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat pojem Hic sunt leones ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Hic sunt leones na Youtube

Najít výraz Hic sunt leones ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Hic sunt leones ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Hic sunt leones ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Hic sunt leones ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Hic sunt leones například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Hic sunt leones? resp. co to je Hic sunt leones? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hic sunt leones, odpověď na dotaz co je to Hic sunt leones?. Víte např. kdo to je Edward Norton? Znáte a víte kdo je Bolek Polívka? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Latina. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.