Co je to?
Odborný výraz, definice slova Hic sunt leones. Co znamená pojem Hic sunt leones z kategorie Latina?

Co je to Hic sunt leones? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Hic sunt leones?

Hic sunt leones je latinská fráze, která se občas objevovala na starých mapách. Znamená to "zde jsou lvi" a jednalo se o neznámé a neprozkoumané místo. Nemuseli tam tedy nutně žít lvi, ale autor mapy ho pravděpodobně považoval za nějakou divočinu.


Co je to Hic sunt leones? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Hic sunt leones. Co znamená pojem Hic sunt leones z kategorie Latina?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Hic sunt leones můžete sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Hic sunt leones je v kategorii Latina

Klíčová slova: slovo, odborný výraz, definice, pojem, synonymum, Latina, definice pojmu, slovník, Latina, lexikon, přesný výraz, formulace, co je to Hic sunt leones?, Hic sunt leones, význam slova, co to je, terminologie, význam


Pojem Hic sunt leones je v kategorii Latina, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Hic sunt leones zkuste tyto odkazy

Najít heslo Hic sunt leones ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Hic sunt leones ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat výraz Hic sunt leones ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Hic sunt leones ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Hic sunt leones ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Hic sunt leones ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Hic sunt leones například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Hic sunt leones? resp. co je to Hic sunt leones? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hic sunt leones, odpověď na dotaz co je to Hic sunt leones?. Víte např. kdo to je Evžen Tošenovský? Znáte a víte kdo je Cobie Smulders? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Latina). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.