Co je to?
Odborný výraz, definice slova Hic sunt leones. Co znamená pojem Hic sunt leones z kategorie Latina?

Co je to Hic sunt leones? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Hic sunt leones?

Hic sunt leones je latinská fráze, která se občas objevovala na starých mapách. Znamená to "zde jsou lvi" a jednalo se o neznámé a neprozkoumané místo. Nemuseli tam tedy nutně žít lvi, ale autor mapy ho pravděpodobně považoval za nějakou divočinu.


Co je to Hic sunt leones? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Hic sunt leones. Co znamená pojem Hic sunt leones z kategorie Latina?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Hic sunt leones doporučujeme sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Hic sunt leones se nachází v sekci Latina

Klíčová slova: odborný výraz, význam pojmu, popis, definice pojmu, význam, co je to Hic sunt leones?, Latina, co znamená, synonymum, formulace, slovník, informace, terminus technicus, terminologie, slovo, pojem, význam slova, Latina


Pojem Hic sunt leones je v kategorii Latina, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Hic sunt leones

Hledat výraz Hic sunt leones ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Hic sunt leones na Youtube

Najít termín Hic sunt leones ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hic sunt leones ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Hic sunt leones ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo Hic sunt leones ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Hic sunt leones například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Hic sunt leones? resp. co se skrývá pod slovem Hic sunt leones? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hic sunt leones, odpověď na dotaz co je to Hic sunt leones?. Víte např. kdo to je Peter Jackson? Znáte a víte kdo je Cobie Smulders? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Latina). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.