Co je to?
Výraz, termín, definice slova Hic sunt leones. Co znamená odborný pojem Hic sunt leones z kategorie Latina?

Co je to Hic sunt leones? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Hic sunt leones?

Hic sunt leones je latinská fráze, která se občas objevovala na starých mapách. Znamená to "zde jsou lvi" a jednalo se o neznámé a neprozkoumané místo. Nemuseli tam tedy nutně žít lvi, ale autor mapy ho pravděpodobně považoval za nějakou divočinu.


Co je to Hic sunt leones? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Hic sunt leones. Co znamená odborný pojem Hic sunt leones z kategorie Latina?

Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Hic sunt leones s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Výraz Hic sunt leones se nachází v sekci latina

Klíčová slova: co to je, lexikon, terminus technicus, definice, přesný význam, význam pojmu, termín, heslo, význam slova, slovník, přesný výraz, definice pojmu, latina, latina, vysvětlení, co znamená, pojem, Hic sunt leones


Pojem Hic sunt leones je v kategorii latina, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Hic sunt leones zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat termín Hic sunt leones ve vyhledávači Qwant

Najít termín Hic sunt leones ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Hic sunt leones ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Hic sunt leones ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hic sunt leones ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Hic sunt leones na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Hic sunt leones například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Hic sunt leones? resp. co je to Hic sunt leones? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hic sunt leones, odpověď na dotaz co je to Hic sunt leones?. Víte např. kdo to je Farmakolog? Znáte a víte kdo je Orlando Bloom? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než latina). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.