Co je to?
Definice výrazu Hic sunt leones. Co znamená odborný pojem Hic sunt leones z kategorie Latina?

Co je Hic sunt leones?

Co znamená termín Hic sunt leones? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Hic sunt leones je latinská fráze, která se občas objevovala na starých mapách. Znamená to "zde jsou lvi" a jednalo se o neznámé a neprozkoumané místo. Nemuseli tam tedy nutně žít lvi, ale autor mapy ho pravděpodobně považoval za nějakou divočinu.


Co je to Hic sunt leones? Význam slova, termín, Definice výrazu Hic sunt leones. Co znamená odborný pojem Hic sunt leones z kategorie Latina?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text napsán pro Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kolegy, přáteli a partnery na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pojem Hic sunt leones je v sekci latina

Klíčová slova: definice, latina, odborný výraz, co znamená, latina, definice pojmu, vysvětlení, přesný výraz, termín, popis, formulace, význam, terminus technicus, co to je, názvosloví, lexikon, význam slova, pojem


Pojem Hic sunt leones je v kategorii latina, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít termín Hic sunt leones ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Hic sunt leones ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Hic sunt leones ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Hic sunt leones ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo Hic sunt leones ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Hic sunt leones ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Hic sunt leones například v metavyhledávači Info.com, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Nyní již víte co je to Hic sunt leones? resp. jaká je definice termínu Hic sunt leones? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hic sunt leones, odpověď na dotaz co je to Hic sunt leones?. Víte např. kdo to je Lars Kepler? Znáte a víte kdo je Vojtěch Pikal? Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je latina. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.