Co je to?
Definice odborného termínu, slova Hic sunt leones. Co znamená pojem Hic sunt leones z kategorie Latina?

Co je Hic sunt leones? Význam slova

Co znamená termín Hic sunt leones? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Hic sunt leones je latinská fráze, která se občas objevovala na starých mapách. Znamená to "zde jsou lvi" a jednalo se o neznámé a neprozkoumané místo. Nemuseli tam tedy nutně žít lvi, ale autor mapy ho pravděpodobně považoval za nějakou divočinu.


Co je to Hic sunt leones? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Hic sunt leones. Co znamená pojem Hic sunt leones z kategorie Latina?

Při tvorbě obsahu (textů a obrázků) bylo postupováno s maximální péčí, ale přesto nelze zcela vyloučit možnost výskytu chyb. Text vytvořen pro Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Hic sunt leones sdílet se známými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Výraz Hic sunt leones patří do sekce latina

Klíčová slova: synonymum, slovo, informace, odborné názvosloví, latina, co je to Hic sunt leones?, Hic sunt leones, definice, slovník, lexikon, termín, co znamená, význam, wiki, latina, význam slova, odborný výraz, terminus technicus


Pojem Hic sunt leones je v kategorii latina, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít termín Hic sunt leones ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Hic sunt leones ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Hic sunt leones ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Hic sunt leones ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Hic sunt leones ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Hic sunt leones ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Hic sunt leones například ve Wikipedii, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Nyní již víte co znamená slovo Hic sunt leones? resp. co se skrývá pod slovem Hic sunt leones? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hic sunt leones, odpověď na dotaz co je to Hic sunt leones?. Víte např. kdo to je Jitka Kocurová? Znáte a víte kdo je Brusič? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání odborného pojmu Hic sunt leones i v jiné kategorii než je sekce latina. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.