Co je to?
Odborný výraz, definice slova Hic sunt leones. Co znamená pojem Hic sunt leones z kategorie Latina?

Co je to Hic sunt leones? Význam slova

Co znamená termín Hic sunt leones? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Hic sunt leones je latinská fráze, která se občas objevovala na starých mapách. Znamená to "zde jsou lvi" a jednalo se o neznámé a neprozkoumané místo. Nemuseli tam tedy nutně žít lvi, ale autor mapy ho pravděpodobně považoval za nějakou divočinu.


Co je to Hic sunt leones? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Hic sunt leones. Co znamená pojem Hic sunt leones z kategorie Latina?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Hic sunt leones? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Hic sunt leones je v kategorii Latina

Klíčová slova: význam slova, Latina, synonymum, wiki, význam pojmu, terminologie, slovo, co to je, názvosloví, informace, heslo, co znamená, odborný výraz, pojem, co je to Hic sunt leones?, vysvětlení, lexikon, přesný význam


Pojem Hic sunt leones je v kategorii Latina, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít výraz Hic sunt leones ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Hic sunt leones ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Hic sunt leones ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Hic sunt leones ve Wikislovníku

Najít termín Hic sunt leones ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Hic sunt leones ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Hic sunt leones například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Hic sunt leones? resp. co je to Hic sunt leones? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hic sunt leones, odpověď na dotaz co je to Hic sunt leones?. Víte např. kdo to je Běs? Znáte a víte kdo je Richard Gere? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Hic sunt leones hledat i v jiných kategoriích (než Latina) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.