Co je to?
Výraz, termín, definice slova Plugin. Co znamená odborný pojem Plugin z kategorie Počítače?

Co je to Plugin? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Plugin

Plugin je možno chápat jako speciální software, který však nepracuje samostatně, nýbrž je zapotřebí základního programu nebo aplikace, pro který je určen. Plugin vhodným způsobem upravuje nebo nejčastěji rozšiřuje funkce základního softwarového balíku.
Plugin představuje žádaný prvek, který přinese uživateli mnoho efektivnosti a užitečnosti. Vyplatí se tedy sledovat aktuální nabídku pluginů konkrétních programů.


Co je to Plugin? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Plugin. Co znamená odborný pojem Plugin z kategorie Počítače?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Plugin? s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Heslo Plugin je v sekci počítače

Klíčová slova: počítače, odborné názvosloví, formulace, význam pojmu, lexikon, význam, počítače, co znamená, přesný význam, terminus technicus, pojem, Plugin, terminologie, termín, názvosloví, slovo, co to je, přesný výraz


Pojem Plugin je v kategorii počítače, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Plugin? Definice slova, termínu z Wikipedie

Níže uvedená citace (text) je převzat z online projektu Wikipedie. Licence CC-BY-SA.

Zásuvný modul neboli plugin, také plug-in (neologismus vytvořený z anglického slovesa to plug in – zasunout) je software, který nepracuje samostatně, ale jako doplňkový modul jiné aplikace a rozšiřuje tak její funkčnost.
Plugin obvykle využívá připraveného rozhraní aplikace zvaného API. Mnoho programů nabízí programátorům možnost použít jejich API (aplikační rozhraní), s možností rozšířit funkčnost nabízeného programu.

Zkuste zjistit více informací o slovu Plugin v následujících zdrojích

Hledat pojem Plugin ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Plugin ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Plugin ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Plugin ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Plugin ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Plugin ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Plugin například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikizdrojích nebo v Google překladači.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Nyní už nejspíš víte jaký je přesný význam slova Plugin? resp. co označuje slovo Plugin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Plugin, odpověď na dotaz co je to Plugin?. Víte např. kdo to je Kim Ir-sen? Znáte a víte kdo je Lazebník? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než počítače). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.