Co je to?
Výraz, termín, definice slova Plugin. Co znamená odborný pojem Plugin z kategorie Počítače?

Co je Plugin? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Plugin

Plugin je možno chápat jako speciální software, který však nepracuje samostatně, nýbrž je zapotřebí základního programu nebo aplikace, pro který je určen. Plugin vhodným způsobem upravuje nebo nejčastěji rozšiřuje funkce základního softwarového balíku.
Plugin představuje žádaný prvek, který přinese uživateli mnoho efektivnosti a užitečnosti. Vyplatí se tedy sledovat aktuální nabídku pluginů konkrétních programů.


Co je to Plugin? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Plugin. Co znamená odborný pojem Plugin z kategorie Počítače?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Plugin můžete sdílet s kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Termín Plugin je v kategorii počítače

Klíčová slova: počítače, co je to Plugin?, názvosloví, vysvětlení, co to je, slovník, informace, slovo, wiki, terminologie, termín, počítače, definice pojmu, terminus technicus, odborný výraz, význam slova, definice, synonymum


Pojem Plugin je v kategorii počítače, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Plugin?

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Zásuvný modul neboli plugin, také plug-in (neologismus vytvořený z anglického slovesa to plug in – zasunout) je software, který nepracuje samostatně, ale jako doplňkový modul jiné aplikace a rozšiřuje tak její funkčnost.
Plugin obvykle využívá připraveného rozhraní aplikace zvaného API. Mnoho programů nabízí programátorům možnost použít jejich API (aplikační rozhraní), s možností rozšířit funkčnost nabízeného programu.

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat frázi Plugin na Google obrázcích

Vyhledat výraz Plugin ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat pojem Plugin ve Wikislovníku

Najít heslo Plugin ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Plugin na Youtube

Hledat frázi Plugin na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Plugin například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Plugin? resp. co přesně znamená slovo Plugin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Plugin, odpověď na dotaz co je to Plugin?. Víte např. kdo to je Tiger Woods? Znáte a víte kdo je Lazebník? Ke každému slovo může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než počítače). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.