Co je to?
Odborný výraz, definice slova Plugin. Co znamená pojem Plugin z kategorie Počítače?

Co je to Plugin? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Plugin?

Plugin je možno chápat jako speciální software, který však nepracuje samostatně, nýbrž je zapotřebí základního programu nebo aplikace, pro který je určen. Plugin vhodným způsobem upravuje nebo nejčastěji rozšiřuje funkce základního softwarového balíku.
Plugin představuje žádaný prvek, který přinese uživateli mnoho efektivnosti a užitečnosti. Vyplatí se tedy sledovat aktuální nabídku pluginů konkrétních programů.


Co je to Plugin? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Plugin. Co znamená pojem Plugin z kategorie Počítače?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Plugin? s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Plugin je v sekci Počítače

Klíčová slova: lexikon, definice pojmu, definice, synonymum, přesný význam, termín, názvosloví, co to je, přesný výraz, slovo, terminologie, pojem, informace, heslo, význam slova, wiki, vysvětlení, Počítače


Pojem Plugin je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Plugin ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Plugin ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Plugin ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Plugin ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Plugin ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Plugin na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Plugin například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Plugin? resp. co je to Plugin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Plugin, odpověď na dotaz co je to Plugin?. Víte např. kdo to je Historik? Znáte a víte kdo je Lumen? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Počítače). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.