Co je to?
Odborný výraz, definice slova Plugin. Co znamená pojem Plugin z kategorie Počítače?

Co je to Plugin? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Plugin?

Plugin je možno chápat jako speciální software, který však nepracuje samostatně, nýbrž je zapotřebí základního programu nebo aplikace, pro který je určen. Plugin vhodným způsobem upravuje nebo nejčastěji rozšiřuje funkce základního softwarového balíku.
Plugin představuje žádaný prvek, který přinese uživateli mnoho efektivnosti a užitečnosti. Vyplatí se tedy sledovat aktuální nabídku pluginů konkrétních programů.


Co je to Plugin? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Plugin. Co znamená pojem Plugin z kategorie Počítače?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Plugin se nachází v kategorii Počítače

Klíčová slova: co znamená, přesný význam, terminologie, definice, slovo, názvosloví, termín, synonymum, pojem, význam slova, odborné názvosloví, heslo, přesný výraz, definice pojmu, Plugin, vysvětlení, odborný výraz, co to je


Pojem Plugin je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Plugin píše následující

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Zásuvný modul neboli plugin, také plug-in (neologismus vytvořený z anglického slovesa to plug in – zasunout) je software, který nepracuje samostatně, ale jako doplňkový modul jiné aplikace a rozšiřuje tak její funkčnost.
Plugin obvykle využívá připraveného rozhraní aplikace zvaného API. Mnoho programů nabízí programátorům možnost použít jejich API (aplikační rozhraní), s možností rozšířit funkčnost nabízeného programu.

Jiné informační zdroje o pojmu Plugin

Hledat pojem Plugin ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Plugin ve Wikimedia Commons

Najít pojem Plugin ve Wikizdrojích

Najít výraz Plugin ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Plugin na Youtube

Hledat termín Plugin na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Plugin například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Plugin? resp. co je to Plugin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Plugin, odpověď na dotaz co je to Plugin?. Víte např. kdo to je Pedel? Znáte a víte kdo je Makléř? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Plugin hledat i v jiných kategoriích (než Počítače) Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.