Co je to?
Definice výrazu, termínu Plugin. Co znamená odborný pojem Plugin z kategorie Počítače?

Co je to Plugin? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Plugin?

Plugin je možno chápat jako speciální software, který však nepracuje samostatně, nýbrž je zapotřebí základního programu nebo aplikace, pro který je určen. Plugin vhodným způsobem upravuje nebo nejčastěji rozšiřuje funkce základního softwarového balíku.
Plugin představuje žádaný prvek, který přinese uživateli mnoho efektivnosti a užitečnosti. Vyplatí se tedy sledovat aktuální nabídku pluginů konkrétních programů.


Co je to Plugin? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Plugin. Co znamená odborný pojem Plugin z kategorie Počítače?

Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Plugin se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Výraz Plugin se nachází v kategorii počítače

Klíčová slova: význam pojmu, popis, význam slova, wiki, co je to Plugin?, přesný výraz, přesný význam, význam, co to je, synonymum, definice pojmu, terminologie, heslo, lexikon, počítače, Plugin, slovník, odborný výraz


Pojem Plugin je v kategorii počítače, ilustrační obrázek

Co označuje termín Plugin? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Zásuvný modul neboli plugin, také plug-in (neologismus vytvořený z anglického slovesa to plug in – zasunout) je software, který nepracuje samostatně, ale jako doplňkový modul jiné aplikace a rozšiřuje tak její funkčnost.
Plugin obvykle využívá připraveného rozhraní aplikace zvaného API. Mnoho programů nabízí programátorům možnost použít jejich API (aplikační rozhraní), s možností rozšířit funkčnost nabízeného programu.

Odkazy na jiné weby

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Plugin ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Plugin ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Plugin ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Plugin ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Plugin na Youtube

Zkusit najít frázi Plugin ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Plugin například ve Wikizdrojích, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Plugin? resp. co se skrývá pod slovem Plugin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Plugin, odpověď na dotaz co je to Plugin?. Víte např. kdo to je Děvka? Znáte a víte kdo je Archeolog? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie počítače. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.