Co je to?
Odborný výraz, definice slova Plugin. Co znamená pojem Plugin z kategorie Počítače?

Co je to Plugin? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Plugin

Plugin je možno chápat jako speciální software, který však nepracuje samostatně, nýbrž je zapotřebí základního programu nebo aplikace, pro který je určen. Plugin vhodným způsobem upravuje nebo nejčastěji rozšiřuje funkce základního softwarového balíku.
Plugin představuje žádaný prvek, který přinese uživateli mnoho efektivnosti a užitečnosti. Vyplatí se tedy sledovat aktuální nabídku pluginů konkrétních programů.


Co je to Plugin? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Plugin. Co znamená pojem Plugin z kategorie Počítače?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Plugin sdílejte s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Plugin je v kategorii Počítače

Klíčová slova: popis, přesný význam, Počítače, co je to Plugin?, vysvětlení, pojem, formulace, termín, terminologie, význam slova, význam, heslo, odborný výraz, odborné názvosloví, Plugin, informace, lexikon, synonymum


Pojem Plugin je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Plugin?

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Zásuvný modul neboli plugin, také plug-in (neologismus vytvořený z anglického slovesa to plug in – zasunout) je software, který nepracuje samostatně, ale jako doplňkový modul jiné aplikace a rozšiřuje tak její funkčnost.
Plugin obvykle využívá připraveného rozhraní aplikace zvaného API. Mnoho programů nabízí programátorům možnost použít jejich API (aplikační rozhraní), s možností rozšířit funkčnost nabízeného programu.

Další informační zdroje o slovu Plugin

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Plugin ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Plugin na Google.cz

Hledat videa s názvem Plugin na Youtube

Hledat pojem Plugin ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Plugin ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Plugin ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Plugin například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Plugin? resp. co to je Plugin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Plugin, odpověď na dotaz co je to Plugin?. Víte např. kdo to je Mouřenín? Znáte a víte kdo je Lazebník? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Počítače. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.