Co je to?
Definice výrazu Inri. Co znamená odborný pojem Inri z kategorie Kultura?

Co to je Inri? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Inri?

Nápis INRI můžete najít na mnoha místech spojených s křesťanskou vírou. Jedná se o latinskou zkratku slov Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum, což v překladu do českého jazyka znamená Ježíš Nazaretský, král židovský. Většinou se s tímto nápisem můžeme setkat v souvislosti s ukřižovaným Ježíšem Kristem nebo krucifixy.

Co je to Inri? Význam slova, termín, Definice výrazu Inri. Co znamená odborný pojem Inri z kategorie Kultura?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Inri doporučujeme sdílet s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Inri se nachází v sekci Kultura

Klíčová slova: Inri, slovo, význam pojmu, synonymum, termín, Kultura, definice pojmu, terminologie, formulace, názvosloví, význam slova, co je to Inri?, popis, definice, přesný výraz, odborné názvosloví, lexikon, co znamená


Pojem Inri je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Co označuje termín Inri? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Nápis INRI je zkratkou latinského Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum, česky Ježíš Nazaretský, král židovský a bývá tradičně zobrazován na krucifixech a jiných zobrazeních ukřižovaného Ježíše Krista.

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít heslo Inri ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Inri ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Inri na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Inri ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Inri ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Inri ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Inri například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Inri? resp. co vlastně znamená slovo Inri? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Inri, odpověď na dotaz co je to Inri?. Víte např. kdo to je Režisér? Znáte a víte kdo je Proděkan? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Inri hledat i v jiných kategoriích (než Kultura) K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?