Co je to?
Výraz, termín, definice slova Garant. Co znamená odborný pojem Garant z kategorie Právo?

Co je to Garant? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Garant?

Ručitel, osoba buď fyzická, tedy konkrétní člověk nebo také právnická - společnost, organizace, firma či nadace, která je za něco zodpovědná. Poskytuje za daného člověka či akci svoji záruku. Garantovaný znamená někým či něčím zaručený, jistý, garantovat za něco ručit. Garance je určitou zárukou, zástavou nebo také jistotou.


Co je to Garant? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Garant. Co znamená odborný pojem Garant z kategorie Právo?

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Garant? Potom se o definici podělte s kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Termín Garant se nachází v kategorii právo

Klíčová slova: informace, vysvětlení, význam, slovo, termín, odborné názvosloví, právo, definice pojmu, formulace, terminologie, slovník, pojem, popis, odborný výraz, Garant, přesný výraz, právo, význam pojmu


Pojem Garant je v kategorii právo, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Garant hledejte v níže uvedených zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Garant ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Garant ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Garant ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Garant na Google.cz

Vyhledat slovo Garant ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít heslo Garant ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Garant například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Garant? resp. co se přesně ukrývá za slovem Garant? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Garant, odpověď na dotaz co je to Garant?. Víte např. kdo to je Pat Benatar? Znáte a víte kdo je Separatista? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je právo. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?