Co je to?
Definice výrazu Garant. Co znamená odborný pojem Garant z kategorie Právo?

Co to je Garant? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Garant

Ručitel, osoba buď fyzická, tedy konkrétní člověk nebo také právnická - společnost, organizace, firma či nadace, která je za něco zodpovědná. Poskytuje za daného člověka či akci svoji záruku. Garantovaný znamená někým či něčím zaručený, jistý, garantovat za něco ručit. Garance je určitou zárukou, zástavou nebo také jistotou.


Co je to Garant? Význam slova, termín, Definice výrazu Garant. Co znamená odborný pojem Garant z kategorie Právo?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Garant můžete sdílet se známými prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Výraz Garant je v kategorii právo

Klíčová slova: význam slova, definice pojmu, informace, přesný výraz, právo, právo, Garant, vysvětlení, názvosloví, co to je, synonymum, odborné názvosloví, definice, co znamená, lexikon, terminus technicus, slovo, přesný význam


Pojem Garant je v kategorii právo, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat slovo Garant ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Garant ve vyhledávači Qwant

Najít termín Garant ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Garant ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo Garant na Google.cz

Hledat frázi Garant ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Garant například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Teď už víte co znamená slovo Garant? resp. co znamená Garant? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Garant, odpověď na dotaz co je to Garant?. Víte např. kdo to je George Berkeley? Znáte a víte kdo je Josef Kokta? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než právo). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?