Co je to?
Výraz, termín, definice slova Garant. Co znamená odborný pojem Garant z kategorie Právo?

Co je to Garant? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Garant?

Ručitel, osoba buď fyzická, tedy konkrétní člověk nebo také právnická - společnost, organizace, firma či nadace, která je za něco zodpovědná. Poskytuje za daného člověka či akci svoji záruku. Garantovaný znamená někým či něčím zaručený, jistý, garantovat za něco ručit. Garance je určitou zárukou, zástavou nebo také jistotou.


Co je to Garant? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Garant. Co znamená odborný pojem Garant z kategorie Právo?

Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Garant sdílejte s vašimi přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pojem Garant je v kategorii právo

Klíčová slova: heslo, synonymum, definice, význam pojmu, terminus technicus, definice pojmu, právo, přesný význam, právo, informace, význam slova, co to je, odborné názvosloví, lexikon, slovník, vysvětlení, wiki, terminologie


Pojem Garant je v kategorii právo, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat heslo Garant ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat termín Garant ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat slovo Garant na Google.cz

Najít slovo Garant ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Garant na Youtube

Najít pojem Garant ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Garant například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Právě nyní již víte jaký je význam slova Garant? resp. jaká je definice termínu Garant? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Garant, odpověď na dotaz co je to Garant?. Víte např. kdo to je Frank Sinatra? Znáte a víte kdo je Separatista? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než právo). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?