Co je to?
Definice výrazu Garant. Co znamená odborný pojem Garant z kategorie Právo?

Co to je Garant? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Garant?

Ručitel, osoba buď fyzická, tedy konkrétní člověk nebo také právnická - společnost, organizace, firma či nadace, která je za něco zodpovědná. Poskytuje za daného člověka či akci svoji záruku. Garantovaný znamená někým či něčím zaručený, jistý, garantovat za něco ručit. Garance je určitou zárukou, zástavou nebo také jistotou.


Co je to Garant? Význam slova, termín, Definice výrazu Garant. Co znamená odborný pojem Garant z kategorie Právo?

Uvedené informace jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Garant můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Garant je v sekci Právo

Klíčová slova: Právo, přesný výraz, co to je, terminus technicus, informace, terminologie, slovo, význam pojmu, heslo, význam slova, odborný výraz, vysvětlení, pojem, význam, definice, formulace, synonymum, termín


Pojem Garant je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít termín Garant ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Garant ve Wikipedii

Najít slovo Garant ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Garant na Youtube

Hledat výraz Garant ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Garant na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Garant například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Garant? resp. co znamená výraz Garant? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Garant, odpověď na dotaz co je to Garant?. Víte např. kdo to je Zloděj? Znáte a víte kdo je Státní úředník? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Právo). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?