Co je to?
Definice výrazu Garant. Co znamená odborný pojem Garant z kategorie Právo?

Co to je Garant? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Garant?

Ručitel, osoba buď fyzická, tedy konkrétní člověk nebo také právnická - společnost, organizace, firma či nadace, která je za něco zodpovědná. Poskytuje za daného člověka či akci svoji záruku. Garantovaný znamená někým či něčím zaručený, jistý, garantovat za něco ručit. Garance je určitou zárukou, zástavou nebo také jistotou.


Co je to Garant? Význam slova, termín, Definice výrazu Garant. Co znamená odborný pojem Garant z kategorie Právo?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Garant se nachází v sekci Právo

Klíčová slova: odborné názvosloví, Garant, co to je, terminologie, přesný výraz, definice pojmu, Právo, wiki, informace, formulace, pojem, význam pojmu, definice, co je to Garant?, synonymum, vysvětlení, popis, Právo


Pojem Garant je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat termín Garant ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo Garant na Google.cz

Najít heslo Garant ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Garant ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Garant ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Garant ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Garant například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Garant? resp. co znamená slovo Garant? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Garant, odpověď na dotaz co je to Garant?. Víte např. kdo to je Kněžna Libuše? Znáte a víte kdo je Druh? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Právo). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?