Co je to?
Definice výrazu, termínu Nespolehlivý plátce. Co znamená odborný pojem Nespolehlivý plátce z kategorie Účetnictví?

Co je Nespolehlivý plátce? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Nespolehlivý plátce?

Nespolehlivý plátce je status firmy, který uděluje finanční úřad.
Jedná se o titul pro takovou firmu, které byla vyměřena nebo doměřena DPH vyšší než půl milionu korun nebo na kterou vydal správce daně zajišťovací rozkaz, protože obchodovala tak, že vznikla oprávněná obava z neuhrazení DPH, či ve třech po sobě jdoucích měsících překročil nedoplatek DPH firmy 10 milionů korun.


Co je to Nespolehlivý plátce? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Nespolehlivý plátce. Co znamená odborný pojem Nespolehlivý plátce z kategorie Účetnictví?

Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou být některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Nespolehlivý plátce? Pak se o tuto stránku podělte s blízkými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Termín Nespolehlivý plátce je v kategorii Účetnictví

Klíčová slova: formulace, Účetnictví, slovo, význam slova, definice pojmu, názvosloví, odborné názvosloví, terminus technicus, terminologie, vysvětlení, co znamená, popis, slovník, odborný výraz, význam, termín, co to je, co je to Nespolehlivý plátce?


Pojem Nespolehlivý plátce je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít pojem Nespolehlivý plátce ve Wikislovníku

Hledat frázi Nespolehlivý plátce ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Nespolehlivý plátce na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Nespolehlivý plátce na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nespolehlivý plátce ve Wikimedia Commons

Najít pojem Nespolehlivý plátce ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Nespolehlivý plátce například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Právě jste zjistili co znamená Nespolehlivý plátce? resp. co to je Nespolehlivý plátce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nespolehlivý plátce, odpověď na dotaz co je to Nespolehlivý plátce?. Víte např. kdo to je Miroslav Zikmund? Znáte a víte kdo je Pavel Zacha? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než Účetnictví. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.