Co je to?
Výraz, termín, definice slova Nespolehlivý plátce. Co znamená odborný pojem Nespolehlivý plátce z kategorie Účetnictví?

Co je to Nespolehlivý plátce? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Nespolehlivý plátce

Nespolehlivý plátce je status firmy, který uděluje finanční úřad.
Jedná se o titul pro takovou firmu, které byla vyměřena nebo doměřena DPH vyšší než půl milionu korun nebo na kterou vydal správce daně zajišťovací rozkaz, protože obchodovala tak, že vznikla oprávněná obava z neuhrazení DPH, či ve třech po sobě jdoucích měsících překročil nedoplatek DPH firmy 10 milionů korun.


Co je to Nespolehlivý plátce? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Nespolehlivý plátce. Co znamená odborný pojem Nespolehlivý plátce z kategorie Účetnictví?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Nespolehlivý plátce sdílejte s přáteli a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Heslo Nespolehlivý plátce je v kategorii Účetnictví

Klíčová slova: definice pojmu, informace, slovník, definice, vysvětlení, význam pojmu, synonymum, přesný výraz, pojem, formulace, co to je, Účetnictví, termín, Účetnictví, odborný výraz, slovo, význam slova, lexikon


Pojem Nespolehlivý plátce je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít slovo Nespolehlivý plátce ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Nespolehlivý plátce ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Nespolehlivý plátce ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Nespolehlivý plátce na Youtube

Vyhledat pojem Nespolehlivý plátce ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít pojem Nespolehlivý plátce ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Nespolehlivý plátce například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Nespolehlivý plátce? resp. co znamená Nespolehlivý plátce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nespolehlivý plátce, odpověď na dotaz co je to Nespolehlivý plátce?. Víte např. kdo to je Tiger Woods? Znáte a víte kdo je Pavel Hubáček? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Nespolehlivý plátce i v jiných kategoriích (než Účetnictví). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.