Co je to?
Definice výrazu, termínu Nespolehlivý plátce. Co znamená odborný pojem Nespolehlivý plátce z kategorie Účetnictví?

Co je to Nespolehlivý plátce? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Nespolehlivý plátce?

Nespolehlivý plátce je status firmy, který uděluje finanční úřad.
Jedná se o titul pro takovou firmu, které byla vyměřena nebo doměřena DPH vyšší než půl milionu korun nebo na kterou vydal správce daně zajišťovací rozkaz, protože obchodovala tak, že vznikla oprávněná obava z neuhrazení DPH, či ve třech po sobě jdoucích měsících překročil nedoplatek DPH firmy 10 milionů korun.


Co je to Nespolehlivý plátce? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Nespolehlivý plátce. Co znamená odborný pojem Nespolehlivý plátce z kategorie Účetnictví?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Nespolehlivý plátce s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Nespolehlivý plátce se nachází v kategorii Účetnictví

Klíčová slova: Účetnictví, slovo, synonymum, co je to Nespolehlivý plátce?, wiki, co znamená, termín, terminologie, názvosloví, formulace, význam, přesný význam, lexikon, pojem, co to je, Účetnictví, Nespolehlivý plátce, informace


Pojem Nespolehlivý plátce je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Nespolehlivý plátce doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít heslo Nespolehlivý plátce ve Wikipedii

Vyhledat heslo Nespolehlivý plátce ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Nespolehlivý plátce ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Nespolehlivý plátce ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Nespolehlivý plátce ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Nespolehlivý plátce ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Nespolehlivý plátce například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Nespolehlivý plátce? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Nespolehlivý plátce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nespolehlivý plátce, odpověď na dotaz co je to Nespolehlivý plátce?. Víte např. kdo to je Evžen Tošenovský? Znáte a víte kdo je Jason Derulo? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Účetnictví). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.