Co je to?
Definice výrazu, termínu Nespolehlivý plátce. Co znamená odborný pojem Nespolehlivý plátce z kategorie Účetnictví?

Co je to Nespolehlivý plátce? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Nespolehlivý plátce

Nespolehlivý plátce je status firmy, který uděluje finanční úřad.
Jedná se o titul pro takovou firmu, které byla vyměřena nebo doměřena DPH vyšší než půl milionu korun nebo na kterou vydal správce daně zajišťovací rozkaz, protože obchodovala tak, že vznikla oprávněná obava z neuhrazení DPH, či ve třech po sobě jdoucích měsících překročil nedoplatek DPH firmy 10 milionů korun.


Co je to Nespolehlivý plátce? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Nespolehlivý plátce. Co znamená odborný pojem Nespolehlivý plátce z kategorie Účetnictví?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Nespolehlivý plátce se nachází v sekci Účetnictví

Klíčová slova: odborný výraz, popis, co je to Nespolehlivý plátce?, heslo, odborné názvosloví, terminus technicus, informace, synonymum, co to je, lexikon, Účetnictví, názvosloví, význam slova, definice, terminologie, význam pojmu, pojem, wiki


Pojem Nespolehlivý plátce je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit najít heslo Nespolehlivý plátce ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Nespolehlivý plátce ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Nespolehlivý plátce ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Nespolehlivý plátce na Google.cz

Hledat videa s názvem Nespolehlivý plátce na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nespolehlivý plátce ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Nespolehlivý plátce například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Nespolehlivý plátce? resp. co vlastně znamená slovo Nespolehlivý plátce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nespolehlivý plátce, odpověď na dotaz co je to Nespolehlivý plátce?. Víte např. kdo to je Liv Tyler? Znáte a víte kdo je Jason Derulo? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Účetnictví Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.