Co je to?
Definice výrazu, termínu Nespolehlivý plátce. Co znamená odborný pojem Nespolehlivý plátce z kategorie Účetnictví?

Co je to Nespolehlivý plátce? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Nespolehlivý plátce?

Nespolehlivý plátce je status firmy, který uděluje finanční úřad.
Jedná se o titul pro takovou firmu, které byla vyměřena nebo doměřena DPH vyšší než půl milionu korun nebo na kterou vydal správce daně zajišťovací rozkaz, protože obchodovala tak, že vznikla oprávněná obava z neuhrazení DPH, či ve třech po sobě jdoucích měsících překročil nedoplatek DPH firmy 10 milionů korun.


Co je to Nespolehlivý plátce? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Nespolehlivý plátce. Co znamená odborný pojem Nespolehlivý plátce z kategorie Účetnictví?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Nespolehlivý plátce s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Nespolehlivý plátce patří do kategorie Účetnictví

Klíčová slova: formulace, význam pojmu, odborné názvosloví, definice, odborný výraz, přesný význam, co je to Nespolehlivý plátce?, význam slova, názvosloví, slovo, popis, terminus technicus, co to je, význam, Účetnictví, co znamená, definice pojmu, vysvětlení


Pojem Nespolehlivý plátce je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Nespolehlivý plátce

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Nespolehlivý plátce ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Nespolehlivý plátce ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Nespolehlivý plátce ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Nespolehlivý plátce ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít termín Nespolehlivý plátce na Google.cz

Zkusit najít heslo Nespolehlivý plátce ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Nespolehlivý plátce například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Nespolehlivý plátce? resp. co označuje slovo Nespolehlivý plátce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nespolehlivý plátce, odpověď na dotaz co je to Nespolehlivý plátce?. Víte např. kdo to je Michael Fassbender? Znáte a víte kdo je Vladimír Menšík? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Účetnictví). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.