Co je to?
Definice výrazu, termínu Nespolehlivý plátce. Co znamená odborný pojem Nespolehlivý plátce z kategorie Účetnictví?

Co je to Nespolehlivý plátce? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Nespolehlivý plátce?

Nespolehlivý plátce je status firmy, který uděluje finanční úřad.
Jedná se o titul pro takovou firmu, které byla vyměřena nebo doměřena DPH vyšší než půl milionu korun nebo na kterou vydal správce daně zajišťovací rozkaz, protože obchodovala tak, že vznikla oprávněná obava z neuhrazení DPH, či ve třech po sobě jdoucích měsících překročil nedoplatek DPH firmy 10 milionů korun.


Co je to Nespolehlivý plátce? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Nespolehlivý plátce. Co znamená odborný pojem Nespolehlivý plátce z kategorie Účetnictví?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Nespolehlivý plátce je v sekci Účetnictví

Klíčová slova: Účetnictví, wiki, slovo, terminus technicus, popis, přesný výraz, význam pojmu, význam, pojem, co je to Nespolehlivý plátce?, lexikon, slovník, formulace, přesný význam, Nespolehlivý plátce, odborné názvosloví, termín, význam slova


Pojem Nespolehlivý plátce je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat výraz Nespolehlivý plátce ve Wikipedii

Hledat výraz Nespolehlivý plátce ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nespolehlivý plátce ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Nespolehlivý plátce ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Nespolehlivý plátce ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Nespolehlivý plátce ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Nespolehlivý plátce například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Nespolehlivý plátce? resp. co znamená Nespolehlivý plátce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nespolehlivý plátce, odpověď na dotaz co je to Nespolehlivý plátce?. Víte např. kdo to je Narcista? Znáte a víte kdo je Ranhojič? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Nespolehlivý plátce v jiné sekci než Účetnictví. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.