Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Nespolehlivý plátce. Co znamená pojem Nespolehlivý plátce z kategorie Účetnictví?

Co to je Nespolehlivý plátce? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Nespolehlivý plátce

Nespolehlivý plátce je status firmy, který uděluje finanční úřad.
Jedná se o titul pro takovou firmu, které byla vyměřena nebo doměřena DPH vyšší než půl milionu korun nebo na kterou vydal správce daně zajišťovací rozkaz, protože obchodovala tak, že vznikla oprávněná obava z neuhrazení DPH, či ve třech po sobě jdoucích měsících překročil nedoplatek DPH firmy 10 milionů korun.


Co je to Nespolehlivý plátce? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Nespolehlivý plátce. Co znamená pojem Nespolehlivý plátce z kategorie Účetnictví?

Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s dalšími osobami na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Heslo Nespolehlivý plátce se nachází v sekci Účetnictví

Klíčová slova: Účetnictví, význam, odborný výraz, wiki, co znamená, co je to Nespolehlivý plátce?, přesný význam, odborné názvosloví, formulace, co to je, pojem, slovo, Nespolehlivý plátce, synonymum, přesný výraz, Účetnictví, heslo, termín


Pojem Nespolehlivý plátce je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat termín Nespolehlivý plátce ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Nespolehlivý plátce ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Nespolehlivý plátce ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Nespolehlivý plátce na Youtube

Najít heslo Nespolehlivý plátce ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Nespolehlivý plátce ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Nespolehlivý plátce například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Nyní už nejspíš víte jaký je přesný význam slova Nespolehlivý plátce? resp. co znamená slovo Nespolehlivý plátce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nespolehlivý plátce, odpověď na dotaz co je to Nespolehlivý plátce?. Víte např. kdo to je Kristýna Plíšková? Znáte a víte kdo je Vlasta Chramostová? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Nespolehlivý plátce i v jiných kategoriích (než Účetnictví). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.