Co je to?
Výraz, termín, definice slova Nespolehlivý plátce. Co znamená odborný pojem Nespolehlivý plátce z kategorie Účetnictví?

Co je to Nespolehlivý plátce? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Nespolehlivý plátce

Nespolehlivý plátce je status firmy, který uděluje finanční úřad.
Jedná se o titul pro takovou firmu, které byla vyměřena nebo doměřena DPH vyšší než půl milionu korun nebo na kterou vydal správce daně zajišťovací rozkaz, protože obchodovala tak, že vznikla oprávněná obava z neuhrazení DPH, či ve třech po sobě jdoucích měsících překročil nedoplatek DPH firmy 10 milionů korun.


Co je to Nespolehlivý plátce? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Nespolehlivý plátce. Co znamená odborný pojem Nespolehlivý plátce z kategorie Účetnictví?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Nespolehlivý plátce? Pak se o tuto stránku podělte s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Heslo Nespolehlivý plátce je v kategorii Účetnictví

Klíčová slova: definice, význam pojmu, co je to Nespolehlivý plátce?, názvosloví, co to je, terminus technicus, informace, odborný výraz, lexikon, pojem, formulace, význam slova, Účetnictví, vysvětlení, slovník, význam, odborné názvosloví, co znamená


Pojem Nespolehlivý plátce je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Nespolehlivý plátce zkuste tyto odkazy

Zkusit najít výraz Nespolehlivý plátce ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Nespolehlivý plátce ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Nespolehlivý plátce na Youtube

Najít heslo Nespolehlivý plátce ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Nespolehlivý plátce ve Wikislovníku

Najít pojem Nespolehlivý plátce ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Nespolehlivý plátce například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve Wikipedii, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Nespolehlivý plátce? resp. co se skrývá pod slovem Nespolehlivý plátce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nespolehlivý plátce, odpověď na dotaz co je to Nespolehlivý plátce?. Víte např. kdo to je Ivanka Devátá? Znáte a víte kdo je Stanislav Zindulka? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Účetnictví). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.