Co je to?
Definice výrazu, termínu Nespolehlivý plátce. Co znamená odborný pojem Nespolehlivý plátce z kategorie Účetnictví?

Co je to Nespolehlivý plátce? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Nespolehlivý plátce?

Nespolehlivý plátce je status firmy, který uděluje finanční úřad.
Jedná se o titul pro takovou firmu, které byla vyměřena nebo doměřena DPH vyšší než půl milionu korun nebo na kterou vydal správce daně zajišťovací rozkaz, protože obchodovala tak, že vznikla oprávněná obava z neuhrazení DPH, či ve třech po sobě jdoucích měsících překročil nedoplatek DPH firmy 10 milionů korun.


Co je to Nespolehlivý plátce? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Nespolehlivý plátce. Co znamená odborný pojem Nespolehlivý plátce z kategorie Účetnictví?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Nespolehlivý plátce s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Nespolehlivý plátce se nachází v kategorii Účetnictví

Klíčová slova: popis, terminus technicus, Účetnictví, definice pojmu, wiki, lexikon, přesný význam, pojem, termín, vysvětlení, názvosloví, slovník, informace, slovo, odborné názvosloví, Nespolehlivý plátce, definice, přesný výraz


Pojem Nespolehlivý plátce je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Nespolehlivý plátce zkuste tyto odkazy

Vyhledat výraz Nespolehlivý plátce ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Nespolehlivý plátce ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Nespolehlivý plátce na Google.cz

Hledat termín Nespolehlivý plátce ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Nespolehlivý plátce ve Wikipedii

Hledat pojem Nespolehlivý plátce ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Nespolehlivý plátce například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Nespolehlivý plátce? resp. co se přesně ukrývá za slovem Nespolehlivý plátce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nespolehlivý plátce, odpověď na dotaz co je to Nespolehlivý plátce?. Víte např. kdo to je Blogerka? Znáte a víte kdo je Vladimír Menšík? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Nespolehlivý plátce i v jiných kategoriích (než Účetnictví). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.