Co je to?
Definice odborného termínu, slova Bafuňář. Co znamená pojem Bafuňář z kategorie Sport?

Co je to Bafuňář? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Bafuňář

Slovo "bafuňář" znamená fukncionář a používá se především v souvislosti s fotbalem, a to jako slangový výraz s poněkud hanlivým zabarvením. V češtině se slovo bafuňář začalo objevovat zhruba v polovině 20. století v prostředí sportu. Vychází z anglického výrazu "buffon" s významem šašek, veselá kopa.


Co je to Bafuňář? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Bafuňář. Co znamená pojem Bafuňář z kategorie Sport?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Bafuňář? s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Bafuňář je v sekci Sport

Klíčová slova: význam pojmu, vysvětlení, Bafuňář, co je to Bafuňář?, heslo, Sport, co to je, lexikon, odborné názvosloví, popis, terminologie, odborný výraz, slovo, přesný význam, názvosloví, slovník, formulace, přesný výraz


Pojem Bafuňář je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat termín Bafuňář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem Bafuňář ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Bafuňář na Google.cz

Vyhledat pojem Bafuňář ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Bafuňář ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Bafuňář ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Bafuňář například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Bafuňář? resp. co přesně označuje termín Bafuňář? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bafuňář, odpověď na dotaz co je to Bafuňář?. Víte např. kdo to je Krakonoš? Znáte a víte kdo je Jiří Šmejc? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Sport). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.