Co je to?
Definice odborného termínu, slova Bafuňář. Co znamená pojem Bafuňář z kategorie Sport?

Co je to Bafuňář? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Bafuňář

Slovo "bafuňář" znamená fukncionář a používá se především v souvislosti s fotbalem, a to jako slangový výraz s poněkud hanlivým zabarvením. V češtině se slovo bafuňář začalo objevovat zhruba v polovině 20. století v prostředí sportu. Vychází z anglického výrazu "buffon" s významem šašek, veselá kopa.


Co je to Bafuňář? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Bafuňář. Co znamená pojem Bafuňář z kategorie Sport?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Bafuňář se nachází v kategorii Sport

Klíčová slova: odborný výraz, slovník, význam slova, co je to Bafuňář?, Sport, vysvětlení, terminus technicus, definice pojmu, formulace, přesný výraz, význam, lexikon, názvosloví, odborné názvosloví, informace, terminologie, Bafuňář, termín


Pojem Bafuňář je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít heslo Bafuňář ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Bafuňář ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Bafuňář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Bafuňář ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Bafuňář ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Bafuňář ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Bafuňář například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Bafuňář? resp. co se přesně ukrývá za slovem Bafuňář? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bafuňář, odpověď na dotaz co je to Bafuňář?. Víte např. kdo to je Galileo Galilei? Znáte a víte kdo je Tichý blázen? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Bafuňář v jiné sekci než Sport. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.