Co je to?
Definice výrazu, termínu Bafuňář. Co znamená odborný pojem Bafuňář z kategorie Sport?

Co je Bafuňář? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Bafuňář

Slovo "bafuňář" znamená fukncionář a používá se především v souvislosti s fotbalem, a to jako slangový výraz s poněkud hanlivým zabarvením. V češtině se slovo bafuňář začalo objevovat zhruba v polovině 20. století v prostředí sportu. Vychází z anglického výrazu "buffon" s významem šašek, veselá kopa.


Co je to Bafuňář? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Bafuňář. Co znamená odborný pojem Bafuňář z kategorie Sport?

Uvedené texty jsou poskytovány bez záruky. Mohou obsahovat faktické, resp. pravopisné chyby za něž se předem omlouváme.Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Bafuňář s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Termín Bafuňář je v kategorii sport

Klíčová slova: přesný výraz, definice, co to je, terminologie, význam slova, Bafuňář, přesný význam, wiki, terminus technicus, odborné názvosloví, názvosloví, synonymum, slovo, sport, odborný výraz, heslo, sport, informace


Pojem Bafuňář je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Bafuňář

Najít termín Bafuňář ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Bafuňář ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Bafuňář ve Wikipedii

Zkusit najít Bafuňář ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Bafuňář ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo Bafuňář ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Bafuňář například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Bafuňář? resp. co to je Bafuňář? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bafuňář, odpověď na dotaz co je to Bafuňář?. Víte např. kdo to je Kurd? Znáte a víte kdo je Sluníčkář? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je sport. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.