Co je to?
Definice odborného termínu, slova Bafuňář. Co znamená pojem Bafuňář z kategorie Sport?

Co je Bafuňář?

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Bafuňář?

Slovo "bafuňář" znamená fukncionář a používá se především v souvislosti s fotbalem, a to jako slangový výraz s poněkud hanlivým zabarvením. V češtině se slovo bafuňář začalo objevovat zhruba v polovině 20. století v prostředí sportu. Vychází z anglického výrazu "buffon" s významem šašek, veselá kopa.


Co je to Bafuňář? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Bafuňář. Co znamená pojem Bafuňář z kategorie Sport?

Omlouváme se, ale nezaručujeme úplnost a správnost zveřejněného obsahu. Text sepsali autoři a autorky pro projekt Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Bafuňář? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na komunitních sítích Facebook, Síť X, Reddit a Pinterest prostřednictvím tlačítek Sdílet.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Výraz Bafuňář patří do sekce sport

Klíčová slova: popis, co je to Bafuňář?, Bafuňář, definice, heslo, terminologie, lexikon, odborné názvosloví, pojem, slovo, co to je, přesný význam, význam pojmu, termín, význam, terminus technicus, názvosloví, sport


Pojem Bafuňář je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat slovo Bafuňář ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Bafuňář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Bafuňář ve Wikislovníku

Hledat slovo Bafuňář ve vyhledávači Yahoo

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Bafuňář ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Bafuňář ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Bafuňář například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Bafuňář? resp. co je to Bafuňář? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bafuňář, odpověď na dotaz co je to Bafuňář?. Víte např. kdo to je Jamie Dornan? Znáte a víte kdo je Sluníčkář? Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Pojmy mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci sport. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie sport, voleyball hra, bafuňář, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.