Co je to?
Definice odborného termínu, slova Bafuňář. Co znamená pojem Bafuňář z kategorie Sport?

Co je to Bafuňář? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Bafuňář

Slovo "bafuňář" znamená fukncionář a používá se především v souvislosti s fotbalem, a to jako slangový výraz s poněkud hanlivým zabarvením. V češtině se slovo bafuňář začalo objevovat zhruba v polovině 20. století v prostředí sportu. Vychází z anglického výrazu "buffon" s významem šašek, veselá kopa.


Co je to Bafuňář? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Bafuňář. Co znamená pojem Bafuňář z kategorie Sport?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Bafuňář patří do kategorie Sport

Klíčová slova: wiki, odborný výraz, význam slova, popis, odborné názvosloví, vysvětlení, definice pojmu, přesný výraz, co je to Bafuňář?, Sport, co znamená, význam, přesný význam, synonymum, definice, lexikon, informace, termín


Pojem Bafuňář je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít slovo Bafuňář ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat výraz Bafuňář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Bafuňář ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Bafuňář ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Bafuňář ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Bafuňář ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Bafuňář například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Bafuňář? resp. jaká je definice slova Bafuňář? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bafuňář, odpověď na dotaz co je to Bafuňář?. Víte např. kdo to je Nimrod? Znáte a víte kdo je Adónis? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Sport). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.