Co je to?
Definice odborného termínu, slova Bafuňář. Co znamená pojem Bafuňář z kategorie Sport?

Co je to Bafuňář? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Bafuňář

Slovo "bafuňář" znamená fukncionář a používá se především v souvislosti s fotbalem, a to jako slangový výraz s poněkud hanlivým zabarvením. V češtině se slovo bafuňář začalo objevovat zhruba v polovině 20. století v prostředí sportu. Vychází z anglického výrazu "buffon" s významem šašek, veselá kopa.


Co je to Bafuňář? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Bafuňář. Co znamená pojem Bafuňář z kategorie Sport?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Bafuňář se nachází v kategorii Sport

Klíčová slova: přesný výraz, přesný význam, Sport, co to je, slovník, význam pojmu, terminologie, co je to Bafuňář?, pojem, definice, odborný výraz, informace, lexikon, význam, Sport, synonymum, terminus technicus, odborné názvosloví


Pojem Bafuňář je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Bafuňář v následujících zdrojích

Najít slovo Bafuňář ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Bafuňář ve Wikipedii

Najít výraz Bafuňář ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Bafuňář ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Bafuňář na Youtube

Zkusit najít termín Bafuňář ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Bafuňář například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Bafuňář? resp. co se skrývá pod slovem Bafuňář? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bafuňář, odpověď na dotaz co je to Bafuňář?. Víte např. kdo to je Kristýna Leichtová? Znáte a víte kdo je Adónis? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Sport. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.