Co je to?
Odborný výraz, definice slova Epika. Co znamená pojem Epika z kategorie Literatura?

Co je to Epika? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Epika?

Jedním z největších oddílů v literatuře je epika. Jedná se o literární druh, který má děj, příběh, časové a příčinné souvislosti.
Epika se dělí do tří forem - veršovaná, veršovaná i prozaická, prozaická. Mezi veršované se řadí bohatýrské písně, eposy, legendy či historické zpěvy. Do veršovaných i prozaických spadají báje, pověsti, pohádky a bajky. Mezi prozaickými najdeme novely, romány, novinářskou prózu či povídky.


Co je to Epika? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Epika. Co znamená pojem Epika z kategorie Literatura?

Chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Epika můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Epika je v sekci Literatura

Klíčová slova: význam, definice, terminologie, slovník, co znamená, názvosloví, definice pojmu, Literatura, wiki, synonymum, heslo, vysvětlení, terminus technicus, význam slova, přesný význam, pojem, termín, význam pojmu


Pojem Epika je v kategorii Literatura, ilustrační obrázek

Co označuje termín Epika? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Epika je druh literatury. Má děj, příběh, určení, časové a příčinné souvislosti.

Více informací o slovu Epika doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat heslo Epika ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Epika ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Epika ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Epika na Youtube

Zkusit najít slovo Epika ve Wikizdrojích

Zkusit najít heslo Epika na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Epika například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Epika? resp. co se přesně ukrývá za slovem Epika? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Epika, odpověď na dotaz co je to Epika?. Víte např. kdo to je Družka? Znáte a víte kdo je Matěj Stropnický? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Literatura. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.