Co je to?
Výraz, termín, definice slova Epika. Co znamená odborný pojem Epika z kategorie Literatura?

Co je to Epika? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Epika

Jedním z největších oddílů v literatuře je epika. Jedná se o literární druh, který má děj, příběh, časové a příčinné souvislosti.
Epika se dělí do tří forem - veršovaná, veršovaná i prozaická, prozaická. Mezi veršované se řadí bohatýrské písně, eposy, legendy či historické zpěvy. Do veršovaných i prozaických spadají báje, pověsti, pohádky a bajky. Mezi prozaickými najdeme novely, romány, novinářskou prózu či povídky.


Co je to Epika? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Epika. Co znamená odborný pojem Epika z kategorie Literatura?

Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Epika? Pak se o tuto stránku podělte se známými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Výraz Epika je v kategorii literatura

Klíčová slova: pojem, literatura, terminologie, význam slova, slovník, názvosloví, vysvětlení, význam pojmu, co znamená, popis, odborné názvosloví, přesný výraz, wiki, Epika, formulace, informace, literatura, definice


Pojem Epika je v kategorii literatura, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Epika? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Dále uvedený text byl převzat ze svobodné otevřené online encyklopedie Wikipedia. Více zde. Dostupné pod licencí CC-BY-SA.

Epika je druh literatury. Má děj, příběh, určení, časové a příčinné souvislosti.

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Epika ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Epika na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Epika ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Epika ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Epika na Google.cz

Vyhledat termín Epika ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Epika například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikizdrojích, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Nyní již víte jaká je definice termínu Epika? resp. jaká je definice slova Epika? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Epika, odpověď na dotaz co je to Epika?. Víte např. kdo to je Larry Flynt? Znáte a víte kdo je Altruista? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Epika i v jiných kategoriích (než literatura). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.