Co je to?
Definice výrazu Epika. Co znamená odborný pojem Epika z kategorie Literatura?

Co to je Epika? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Epika?

Jedním z největších oddílů v literatuře je epika. Jedná se o literární druh, který má děj, příběh, časové a příčinné souvislosti.
Epika se dělí do tří forem - veršovaná, veršovaná i prozaická, prozaická. Mezi veršované se řadí bohatýrské písně, eposy, legendy či historické zpěvy. Do veršovaných i prozaických spadají báje, pověsti, pohádky a bajky. Mezi prozaickými najdeme novely, romány, novinářskou prózu či povídky.


Co je to Epika? Význam slova, termín, Definice výrazu Epika. Co znamená odborný pojem Epika z kategorie Literatura?

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Výraz Epika je v kategorii literatura

Klíčová slova: slovník, přesný význam, význam, informace, heslo, odborný výraz, wiki, literatura, co to je, názvosloví, význam pojmu, lexikon, formulace, Epika, terminologie, definice pojmu, popis, vysvětlení


Pojem Epika je v kategorii literatura, ilustrační obrázek

Co označuje termín Epika? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Epika je druh literatury. Má děj, příběh, určení, časové a příčinné souvislosti.

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat slovo Epika ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Epika na Google.cz

Najít slovo Epika ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Epika ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Epika ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Epika ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Epika například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Teď už víte co znamená slovo Epika? resp. co přesně označuje termín Epika? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Epika, odpověď na dotaz co je to Epika?. Víte např. kdo to je Maisie Williams? Znáte a víte kdo je Trapper? Ke každému slovo může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v literatura. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.