Co je to?
Výraz, termín, definice slova Interní oddělení. Co znamená odborný pojem Interní oddělení z kategorie Lékařství?

Co je to Interní oddělení? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Interní oddělení?

Interní oddělení, jinak také lidově interna, je oddělení, které se zaměřuje především na diagnostikování a převážně na nechirurgickou léčbu různých onemocnění vnitřních orgánů u dospělých jedinců.
U dětí se nepoužívá pojem interní oddělení, jejich onemocněními – i těch na vnitřních orgánech – se zabývá pediatrie. Oddělení vnitřního lékařství se věnuje léčbě celého lidského organizmu, i když jeho specialitou jsou především vnitřní orgány.


Co je to Interní oddělení? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Interní oddělení. Co znamená odborný pojem Interní oddělení z kategorie Lékařství?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Interní oddělení sdílejte s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Interní oddělení je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: význam pojmu, co je to Interní oddělení?, význam, význam slova, vysvětlení, pojem, wiki, Lékařství, termín, odborný výraz, Interní oddělení, informace, heslo, lexikon, slovník, přesný výraz, slovo, odborné názvosloví


Pojem Interní oddělení je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Interní oddělení? Definice slova, termínu z Wikipedie

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Vnitřní lékařství (také interní medicína, hovorově též interna) je jeden ze základních oborů klinické medicíny. Zabývá se diagnózou a převážně nechirurgickou léčbou onemocnění vnitřních orgánů u dospělých. Interními chorobami dětí se zabývá pediatrie a proto může být považována také za obor vnitřního lékařství. Přestože termín vnitřní lékařství může svádět k domněnce, že se zabývá pouze onemocněními vnitřních orgánů, není tomu tak, internisté léčí celého člověka, nejen vnitřní orgány.

Hledejte pojem Interní oddělení v následujících vyhledávačích

Vyhledat pojem Interní oddělení ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Interní oddělení ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Interní oddělení na Google.cz

Vyhledat termín Interní oddělení ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Interní oddělení ve Wikizdrojích

Zkusit najít výraz Interní oddělení ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Interní oddělení například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Interní oddělení? resp. co přesně znamená slovo Interní oddělení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Interní oddělení, odpověď na dotaz co je to Interní oddělení?. Víte např. kdo to je Clint Eastwood? Znáte a víte kdo je Terence Hill? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Lékařství. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.