Co je to?
Výraz, termín, definice slova Interní oddělení. Co znamená odborný pojem Interní oddělení z kategorie Lékařství?

Co je to Interní oddělení? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Interní oddělení?

Interní oddělení, jinak také lidově interna, je oddělení, které se zaměřuje především na diagnostikování a převážně na nechirurgickou léčbu různých onemocnění vnitřních orgánů u dospělých jedinců.
U dětí se nepoužívá pojem interní oddělení, jejich onemocněními – i těch na vnitřních orgánech – se zabývá pediatrie. Oddělení vnitřního lékařství se věnuje léčbě celého lidského organizmu, i když jeho specialitou jsou především vnitřní orgány.


Co je to Interní oddělení? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Interní oddělení. Co znamená odborný pojem Interní oddělení z kategorie Lékařství?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Interní oddělení? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Interní oddělení patří do sekce Lékařství

Klíčová slova: slovník, význam, význam slova, terminus technicus, názvosloví, co je to Interní oddělení?, vysvětlení, odborný výraz, popis, Interní oddělení, terminologie, wiki, heslo, odborné názvosloví, definice pojmu, Lékařství, co to je, význam pojmu


Pojem Interní oddělení je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Interní oddělení můžete dozvědět následující

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Vnitřní lékařství (také interní medicína, hovorově též interna) je jeden ze základních oborů klinické medicíny. Zabývá se diagnózou a převážně nechirurgickou léčbou onemocnění vnitřních orgánů u dospělých. Interními chorobami dětí se zabývá pediatrie a proto může být považována také za obor vnitřního lékařství. Přestože termín vnitřní lékařství může svádět k domněnce, že se zabývá pouze onemocněními vnitřních orgánů, není tomu tak, internisté léčí celého člověka, nejen vnitřní orgány.

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít výraz Interní oddělení ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Interní oddělení na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Interní oddělení ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Interní oddělení na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Interní oddělení ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Interní oddělení ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Interní oddělení například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Interní oddělení? resp. jaký je přesný význam slova Interní oddělení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Interní oddělení, odpověď na dotaz co je to Interní oddělení?. Víte např. kdo to je Reportér? Znáte a víte kdo je Muezzin? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Lékařství). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.