Co je to?
Výraz, termín, definice slova Absolutní. Co znamená odborný pojem Absolutní z kategorie Filozofie?

Co je to Absolutní? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Absolutní

Absolutní je pojmenování něčeho, co je neomezené, nepodmíněné, bezvýhradné či úplné. Absolutní je opakem relativního, pojem je využívaný v mnoha oborech, především ve filozofii.
Výhradní místo má také v matematice jako součást pojmu absolutní hodnota, která je definována pro vzdálenost čísla od nuly nebo pro komplexní čísla a další.


Co je to Absolutní? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Absolutní. Co znamená odborný pojem Absolutní z kategorie Filozofie?

Uvedené informace jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Absolutní? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Heslo Absolutní je v kategorii filozofie

Klíčová slova: popis, termín, význam pojmu, co znamená, filozofie, význam slova, definice, vysvětlení, názvosloví, Absolutní, odborný výraz, přesný význam, filozofie, slovo, terminus technicus, heslo, pojem, definice pojmu


Pojem Absolutní je v kategorii filozofie, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít výraz Absolutní ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Absolutní ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít heslo Absolutní na Google.cz

Hledat videa s názvem Absolutní na Youtube

Vyhledat slovo Absolutní ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Absolutní ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Absolutní například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Absolutní? resp. co to je Absolutní? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Absolutní, odpověď na dotaz co je to Absolutní?. Víte např. kdo to je Karel VI? Znáte a víte kdo je Larry Ellison? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Absolutní v jiné sekci než filozofie. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.