Co je to?
Výraz, termín, definice slova Absolutní. Co znamená odborný pojem Absolutní z kategorie Filozofie?

Co je to Absolutní? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Absolutní?

Absolutní je pojmenování něčeho, co je neomezené, nepodmíněné, bezvýhradné či úplné. Absolutní je opakem relativního, pojem je využívaný v mnoha oborech, především ve filozofii.
Výhradní místo má také v matematice jako součást pojmu absolutní hodnota, která je definována pro vzdálenost čísla od nuly nebo pro komplexní čísla a další.


Co je to Absolutní? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Absolutní. Co znamená odborný pojem Absolutní z kategorie Filozofie?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Absolutní s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Absolutní patří do kategorie Filozofie

Klíčová slova: informace, termín, přesný výraz, formulace, význam, význam pojmu, definice pojmu, vysvětlení, co je to Absolutní?, definice, slovník, terminologie, Absolutní, názvosloví, význam slova, terminus technicus, Filozofie, synonymum


Pojem Absolutní je v kategorii Filozofie, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Absolutní ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Absolutní ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Absolutní ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Absolutní ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat slovo Absolutní ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Absolutní ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Absolutní například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Absolutní? resp. co se přesně ukrývá za slovem Absolutní? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Absolutní, odpověď na dotaz co je to Absolutní?. Víte např. kdo to je Filozof? Znáte a víte kdo je Závozník? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Filozofie). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.