Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Absolutní. Co znamená pojem Absolutní z kategorie Filozofie?

Co je Absolutní? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Absolutní?

Absolutní je pojmenování něčeho, co je neomezené, nepodmíněné, bezvýhradné či úplné. Absolutní je opakem relativního, pojem je využívaný v mnoha oborech, především ve filozofii.
Výhradní místo má také v matematice jako součást pojmu absolutní hodnota, která je definována pro vzdálenost čísla od nuly nebo pro komplexní čísla a další.


Co je to Absolutní? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Absolutní. Co znamená pojem Absolutní z kategorie Filozofie?

Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Absolutní? Potom se o definici podělte s kolegy na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Heslo Absolutní se nachází v kategorii filozofie

Klíčová slova: popis, pojem, definice pojmu, co to je, co je to Absolutní?, filozofie, co znamená, definice, přesný výraz, filozofie, odborný výraz, Absolutní, wiki, význam, význam pojmu, heslo, informace, formulace


Pojem Absolutní je v kategorii filozofie, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Absolutní hledejte v níže uvedených zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Absolutní ve Wikimedia Commons

Najít pojem Absolutní ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Absolutní ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Absolutní na Youtube

Zkusit najít pojem Absolutní na Google.cz

Zkusit najít slovo Absolutní ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Absolutní například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Nyní už nejspíš víte co to je Absolutní? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Absolutní? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Absolutní, odpověď na dotaz co je to Absolutní?. Víte např. kdo to je Kamarád? Znáte a víte kdo je Jaroslav Haščák? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v filozofie. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.