Co je to?
Výraz, termín, definice slova Absolutní. Co znamená odborný pojem Absolutní z kategorie Filozofie?

Co je to Absolutní? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Absolutní?

Absolutní je pojmenování něčeho, co je neomezené, nepodmíněné, bezvýhradné či úplné. Absolutní je opakem relativního, pojem je využívaný v mnoha oborech, především ve filozofii.
Výhradní místo má také v matematice jako součást pojmu absolutní hodnota, která je definována pro vzdálenost čísla od nuly nebo pro komplexní čísla a další.


Co je to Absolutní? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Absolutní. Co znamená odborný pojem Absolutní z kategorie Filozofie?

Chyby vyhrazeny. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Absolutní? Pak se o tuto stránku podělte s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Absolutní je v kategorii Filozofie

Klíčová slova: informace, Filozofie, vysvětlení, význam slova, slovo, lexikon, wiki, slovník, popis, přesný výraz, význam, Absolutní, odborný výraz, definice pojmu, co je to Absolutní?, odborné názvosloví, termín, co znamená


Pojem Absolutní je v kategorii Filozofie, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít termín Absolutní ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Absolutní ve Wikimedia Commons

Najít pojem Absolutní ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo Absolutní ve Wikipedii

Vyhledat heslo Absolutní ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Absolutní ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Absolutní například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Absolutní? resp. jaká je definice slova Absolutní? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Absolutní, odpověď na dotaz co je to Absolutní?. Víte např. kdo to je Vojtěch Kotek? Znáte a víte kdo je Charles Darwin? Ke každému slovo může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Filozofie). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.