Co je to?
Definice odborného termínu, slova Absolutní. Co znamená pojem Absolutní z kategorie Filozofie?

Co je Absolutní?

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Absolutní?

Absolutní je pojmenování něčeho, co je neomezené, nepodmíněné, bezvýhradné či úplné. Absolutní je opakem relativního, pojem je využívaný v mnoha oborech, především ve filozofii.
Výhradní místo má také v matematice jako součást pojmu absolutní hodnota, která je definována pro vzdálenost čísla od nuly nebo pro komplexní čísla a další.


Co je to Absolutní? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Absolutní. Co znamená pojem Absolutní z kategorie Filozofie?

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Text napsán pro Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Absolutní? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Výraz Absolutní patří do sekce filozofie

Klíčová slova: slovo, přesný výraz, slovník, synonymum, co je to Absolutní?, filozofie, formulace, co to je, terminologie, termín, Absolutní, filozofie, názvosloví, význam pojmu, lexikon, informace, wiki, popis


Pojem Absolutní je v kategorii filozofie, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Absolutní v následujících zdrojích

Zkusit najít heslo Absolutní ve Wikislovníku

Hledat heslo Absolutní ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Absolutní na Google.cz

Hledat videa s názvem Absolutní na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Absolutní ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Absolutní ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Absolutní například v Google obrázcích, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v metavyhledávači Info.com, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Z předchozího textu jste se dozvěděli co znamená slovo Absolutní? resp. co znamená výraz Absolutní? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Absolutní, odpověď na dotaz co je to Absolutní?. Víte např. kdo to je Náborář? Znáte a víte kdo je Ivan Chrenko? Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pojmy mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání odborného pojmu Absolutní i v jiné kategorii než je sekce filozofie. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie filozofie, filozofka s knihou, absolutní, ilustrační obrázek

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.