Co je to?
Výraz, termín, definice slova Absolutní. Co znamená odborný pojem Absolutní z kategorie Filozofie?

Co je to Absolutní? Význam slova

Co znamená termín Absolutní? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Absolutní je pojmenování něčeho, co je neomezené, nepodmíněné, bezvýhradné či úplné. Absolutní je opakem relativního, pojem je využívaný v mnoha oborech, především ve filozofii.
Výhradní místo má také v matematice jako součást pojmu absolutní hodnota, která je definována pro vzdálenost čísla od nuly nebo pro komplexní čísla a další.


Co je to Absolutní? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Absolutní. Co znamená odborný pojem Absolutní z kategorie Filozofie?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Absolutní? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Pojem Absolutní je v kategorii filozofie

Klíčová slova: definice pojmu, přesný význam, pojem, přesný výraz, informace, odborný výraz, význam, termín, názvosloví, Absolutní, definice, vysvětlení, co je to Absolutní?, filozofie, filozofie, synonymum, slovník, odborné názvosloví


Pojem Absolutní je v kategorii filozofie, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Absolutní ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Absolutní ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Absolutní na Youtube

Najít pojem Absolutní ve Wikipedii

Hledat heslo Absolutní ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Absolutní ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Absolutní například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Absolutní? resp. co znamená Absolutní? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Absolutní, odpověď na dotaz co je to Absolutní?. Víte např. kdo to je Gwen Stefani? Znáte a víte kdo je Michal Vondrka? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je filozofie. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.