Co je to?
Výraz, termín, definice slova Absolutní. Co znamená odborný pojem Absolutní z kategorie Filozofie?

Co je to Absolutní? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Absolutní?

Absolutní je pojmenování něčeho, co je neomezené, nepodmíněné, bezvýhradné či úplné. Absolutní je opakem relativního, pojem je využívaný v mnoha oborech, především ve filozofii.
Výhradní místo má také v matematice jako součást pojmu absolutní hodnota, která je definována pro vzdálenost čísla od nuly nebo pro komplexní čísla a další.


Co je to Absolutní? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Absolutní. Co znamená odborný pojem Absolutní z kategorie Filozofie?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Absolutní s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Absolutní je v kategorii Filozofie

Klíčová slova: wiki, Absolutní, význam slova, popis, význam, definice pojmu, synonymum, Filozofie, odborný výraz, co znamená, terminus technicus, pojem, názvosloví, definice, význam pojmu, informace, slovo, co je to Absolutní?


Pojem Absolutní je v kategorii Filozofie, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Absolutní

Najít heslo Absolutní ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Absolutní ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Absolutní ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Absolutní ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Absolutní ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Absolutní ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Absolutní například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Absolutní? resp. jaký je význam slova Absolutní? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Absolutní, odpověď na dotaz co je to Absolutní?. Víte např. kdo to je Moula? Znáte a víte kdo je Závozník? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Absolutní i v jiných kategoriích (než Filozofie). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.