Co je to?
Výraz, termín, definice slova Iritace. Co znamená odborný pojem Iritace z kategorie Psychologie?

Co je to Iritace? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Iritace?

Iritace je pojem odvozený z latinského irritare, tedy dráždit nebo rozhněvat. Označení se používá v lékařství, v obecném významu i v psychologii.
V psychologii se slovem iritace označuje silné rozrušení, nesouhlas nebo předráždění, při kterém je většinou pacientovi nutno podat utlumující léky - antidepresiva, aby neohrozil sebe nebo své okolí.


Co je to Iritace? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Iritace. Co znamená odborný pojem Iritace z kategorie Psychologie?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Iritace) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Iritace patří do kategorie Psychologie

Klíčová slova: význam slova, odborný výraz, heslo, přesný výraz, co znamená, vysvětlení, pojem, terminus technicus, terminologie, názvosloví, termín, přesný význam, Iritace, wiki, popis, synonymum, co to je, Psychologie


Pojem Iritace je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít heslo Iritace ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat pojem Iritace ve Wikipedii

Najít slovo Iritace na Google.cz

Vyhledat termín Iritace ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Iritace ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Iritace ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Iritace například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Iritace? resp. co znamená slovo Iritace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Iritace, odpověď na dotaz co je to Iritace?. Víte např. kdo to je Fanoušek? Znáte a víte kdo je Pastor? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Iritace hledat i v jiných kategoriích (než Psychologie) Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.