Co je to?
Výraz, termín, definice slova Iritace. Co znamená odborný pojem Iritace z kategorie Psychologie?

Co je to Iritace? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Iritace?

Iritace je pojem odvozený z latinského irritare, tedy dráždit nebo rozhněvat. Označení se používá v lékařství, v obecném významu i v psychologii.
V psychologii se slovem iritace označuje silné rozrušení, nesouhlas nebo předráždění, při kterém je většinou pacientovi nutno podat utlumující léky - antidepresiva, aby neohrozil sebe nebo své okolí.


Co je to Iritace? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Iritace. Co znamená odborný pojem Iritace z kategorie Psychologie?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Iritace? Potom se o definici podělte s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Iritace se nachází v kategorii Psychologie

Klíčová slova: odborné názvosloví, přesný výraz, termín, lexikon, význam pojmu, Psychologie, terminus technicus, pojem, formulace, slovník, co je to Iritace?, synonymum, heslo, definice pojmu, význam, Iritace, informace, Psychologie


Pojem Iritace je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Iritace doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít výraz Iritace ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Iritace ve Wikislovníku

Hledat slovo Iritace ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Iritace ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Iritace na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Iritace ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Iritace například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Iritace? resp. co přesně znamená slovo Iritace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Iritace, odpověď na dotaz co je to Iritace?. Víte např. kdo to je Andrew Stroehlein? Znáte a víte kdo je Pastor? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Psychologie Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.