Co je to?
Definice výrazu, termínu Android. Co znamená odborný pojem Android z kategorie Software?

Co je to Android? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Android?

Jako android se označuje umělý člověk, robot, který vypadá, myslí a chová se jako člověk. Jiný, v současnosti velmi rozšířený význam, je název operačního systému, který slouží různým mobilním zařízením jako tablet, navigace, chytrý telefon nebo PDA.
Operační systém android vychází ze systému Linux a přináší uživatelsky příjemné prostředí. Systém android je stále vylepšován a existuje ve více verzích.


Co je to Android? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Android. Co znamená odborný pojem Android z kategorie Software?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Android? Pak se o ní podělte s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Android je v kategorii Software

Klíčová slova: význam, co znamená, přesný výraz, terminologie, vysvětlení, názvosloví, synonymum, heslo, odborný výraz, Software, co je to Android?, slovo, význam pojmu, význam slova, terminus technicus, definice pojmu, slovník, Android


Pojem Android je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat výraz Android ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Android ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Android ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Android ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Android ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Android na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Android například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Android? resp. co přesně znamená slovo Android? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Android, odpověď na dotaz co je to Android?. Víte např. kdo to je Sluníčkář? Znáte a víte kdo je Jan Amos Komenský? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Software). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.