Co je to?
Odborný výraz, definice slova Identifikovaná osoba. Co znamená pojem Identifikovaná osoba z kategorie Účetnictví?

Co je to Identifikovaná osoba? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Identifikovaná osoba

Identifikovaná osoba je pojem z oblasti účetnictví a daní. Jedná se o fyzickou nebo právnickou osobu, která je ekonomicky aktivní a není plátcem DPH, ale pořídila z jiného státu zboží za více než 326 000 Kč, nebo přijala od jiné osoby, která není usazena v tuzemsku, službu nebo zboží či poskytla službu mimo tuzemsko a vznikla jí daňová povinnost.
Identifikovanou osobou může být také ekonomicky neaktivní právnická osoba, která pořídila zboží z jiného státu za více než 326 000 Kč. Tyto osoby musí podat souhrnné hlášení a jsou vedeny v registru plátců DPH.


Co je to Identifikovaná osoba? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Identifikovaná osoba. Co znamená pojem Identifikovaná osoba z kategorie Účetnictví?

Texty mohou obsahovat chyby. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Identifikovaná osoba patří do kategorie Účetnictví

Klíčová slova: význam pojmu, synonymum, odborný výraz, význam, slovo, definice, vysvětlení, Účetnictví, význam slova, názvosloví, terminologie, popis, termín, pojem, Účetnictví, slovník, co je to Identifikovaná osoba?, co to je


Pojem Identifikovaná osoba je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat slovo Identifikovaná osoba ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Identifikovaná osoba ve Wikimedia Commons

Hledat termín Identifikovaná osoba ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat heslo Identifikovaná osoba ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Identifikovaná osoba ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Identifikovaná osoba na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Identifikovaná osoba například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Identifikovaná osoba? resp. co znamená slovo Identifikovaná osoba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Identifikovaná osoba, odpověď na dotaz co je to Identifikovaná osoba?. Víte např. kdo to je Kurtizána? Znáte a víte kdo je Kněz? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Účetnictví. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.