Co je to?
Odborný výraz, definice slova Identifikovaná osoba. Co znamená pojem Identifikovaná osoba z kategorie Účetnictví?

Co je to Identifikovaná osoba? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Identifikovaná osoba

Identifikovaná osoba je pojem z oblasti účetnictví a daní. Jedná se o fyzickou nebo právnickou osobu, která je ekonomicky aktivní a není plátcem DPH, ale pořídila z jiného státu zboží za více než 326 000 Kč, nebo přijala od jiné osoby, která není usazena v tuzemsku, službu nebo zboží či poskytla službu mimo tuzemsko a vznikla jí daňová povinnost.
Identifikovanou osobou může být také ekonomicky neaktivní právnická osoba, která pořídila zboží z jiného státu za více než 326 000 Kč. Tyto osoby musí podat souhrnné hlášení a jsou vedeny v registru plátců DPH.


Co je to Identifikovaná osoba? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Identifikovaná osoba. Co znamená pojem Identifikovaná osoba z kategorie Účetnictví?

Možnost chyb vyhrazena. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Identifikovaná osoba? s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Identifikovaná osoba je v sekci Účetnictví

Klíčová slova: slovník, synonymum, wiki, lexikon, informace, terminus technicus, co znamená, co to je, slovo, pojem, formulace, odborné názvosloví, co je to Identifikovaná osoba?, popis, přesný výraz, přesný význam, význam slova, názvosloví


Pojem Identifikovaná osoba je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Identifikovaná osoba

Najít slovo Identifikovaná osoba ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít pojem Identifikovaná osoba ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Identifikovaná osoba ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Identifikovaná osoba ve Wikipedii

Najít pojem Identifikovaná osoba ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Identifikovaná osoba na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Identifikovaná osoba například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Identifikovaná osoba? resp. co vlastně znamená slovo Identifikovaná osoba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Identifikovaná osoba, odpověď na dotaz co je to Identifikovaná osoba?. Víte např. kdo to je Inspicient? Znáte a víte kdo je Kněz? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Účetnictví Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.