Co je to?
Odborný výraz, definice slova Identifikovaná osoba. Co znamená pojem Identifikovaná osoba z kategorie Účetnictví?

Co je to Identifikovaná osoba? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Identifikovaná osoba

Identifikovaná osoba je pojem z oblasti účetnictví a daní. Jedná se o fyzickou nebo právnickou osobu, která je ekonomicky aktivní a není plátcem DPH, ale pořídila z jiného státu zboží za více než 326 000 Kč, nebo přijala od jiné osoby, která není usazena v tuzemsku, službu nebo zboží či poskytla službu mimo tuzemsko a vznikla jí daňová povinnost.
Identifikovanou osobou může být také ekonomicky neaktivní právnická osoba, která pořídila zboží z jiného státu za více než 326 000 Kč. Tyto osoby musí podat souhrnné hlášení a jsou vedeny v registru plátců DPH.


Co je to Identifikovaná osoba? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Identifikovaná osoba. Co znamená pojem Identifikovaná osoba z kategorie Účetnictví?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Identifikovaná osoba doporučujeme sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Identifikovaná osoba se nachází v sekci Účetnictví

Klíčová slova: význam slova, wiki, slovník, co je to Identifikovaná osoba?, terminus technicus, Účetnictví, lexikon, Identifikovaná osoba, přesný význam, co to je, termín, vysvětlení, význam pojmu, slovo, Účetnictví, přesný výraz, heslo, odborný výraz


Pojem Identifikovaná osoba je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Identifikovaná osoba zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít termín Identifikovaná osoba ve Wikislovníku

Hledat slovo Identifikovaná osoba na Google.cz

Vyhledat heslo Identifikovaná osoba ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Identifikovaná osoba ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Identifikovaná osoba na Youtube

Najít výraz Identifikovaná osoba ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Identifikovaná osoba například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Identifikovaná osoba? resp. co přesně označuje termín Identifikovaná osoba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Identifikovaná osoba, odpověď na dotaz co je to Identifikovaná osoba?. Víte např. kdo to je Mezzosopranistka? Znáte a víte kdo je Dalajláma? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Účetnictví). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.