Co je to?
Odborný výraz, definice slova Identifikovaná osoba. Co znamená pojem Identifikovaná osoba z kategorie Účetnictví?

Co je to Identifikovaná osoba? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Identifikovaná osoba

Identifikovaná osoba je pojem z oblasti účetnictví a daní. Jedná se o fyzickou nebo právnickou osobu, která je ekonomicky aktivní a není plátcem DPH, ale pořídila z jiného státu zboží za více než 326 000 Kč, nebo přijala od jiné osoby, která není usazena v tuzemsku, službu nebo zboží či poskytla službu mimo tuzemsko a vznikla jí daňová povinnost.
Identifikovanou osobou může být také ekonomicky neaktivní právnická osoba, která pořídila zboží z jiného státu za více než 326 000 Kč. Tyto osoby musí podat souhrnné hlášení a jsou vedeny v registru plátců DPH.


Co je to Identifikovaná osoba? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Identifikovaná osoba. Co znamená pojem Identifikovaná osoba z kategorie Účetnictví?

Chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Identifikovaná osoba se nachází v kategorii Účetnictví

Klíčová slova: slovo, názvosloví, slovník, vysvětlení, co to je, přesný význam, terminus technicus, termín, terminologie, pojem, lexikon, význam pojmu, přesný výraz, co je to Identifikovaná osoba?, Účetnictví, wiki, odborné názvosloví, heslo


Pojem Identifikovaná osoba je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Identifikovaná osoba zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít heslo Identifikovaná osoba na Google.cz

Najít výraz Identifikovaná osoba ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Identifikovaná osoba ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Identifikovaná osoba ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Identifikovaná osoba ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Identifikovaná osoba ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Identifikovaná osoba například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Identifikovaná osoba? resp. co přesně znamená slovo Identifikovaná osoba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Identifikovaná osoba, odpověď na dotaz co je to Identifikovaná osoba?. Víte např. kdo to je Miroslav Žbirka? Znáte a víte kdo je Kněz? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Účetnictví). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.