Co je to?
Výraz, termín, definice slova Identifikovaná osoba. Co znamená odborný pojem Identifikovaná osoba z kategorie Účetnictví?

Co je to Identifikovaná osoba? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Identifikovaná osoba

Identifikovaná osoba je pojem z oblasti účetnictví a daní. Jedná se o fyzickou nebo právnickou osobu, která je ekonomicky aktivní a není plátcem DPH, ale pořídila z jiného státu zboží za více než 326 000 Kč, nebo přijala od jiné osoby, která není usazena v tuzemsku, službu nebo zboží či poskytla službu mimo tuzemsko a vznikla jí daňová povinnost.
Identifikovanou osobou může být také ekonomicky neaktivní právnická osoba, která pořídila zboží z jiného státu za více než 326 000 Kč. Tyto osoby musí podat souhrnné hlášení a jsou vedeny v registru plátců DPH.


Co je to Identifikovaná osoba? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Identifikovaná osoba. Co znamená odborný pojem Identifikovaná osoba z kategorie Účetnictví?

Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte uvedený text s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Termín Identifikovaná osoba je v kategorii Účetnictví

Klíčová slova: terminologie, vysvětlení, heslo, Identifikovaná osoba, co to je, co je to Identifikovaná osoba?, odborné názvosloví, pojem, terminus technicus, informace, termín, lexikon, definice, slovo, slovník, odborný výraz, názvosloví, popis


Pojem Identifikovaná osoba je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat pojem Identifikovaná osoba ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Identifikovaná osoba ve Wikipedii

Vyhledat termín Identifikovaná osoba ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Identifikovaná osoba ve Wikislovníku

Hledat pojem Identifikovaná osoba na Google.cz

Zkusit najít termín Identifikovaná osoba ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Identifikovaná osoba například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Identifikovaná osoba? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Identifikovaná osoba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Identifikovaná osoba, odpověď na dotaz co je to Identifikovaná osoba?. Víte např. kdo to je Pavel Hubáček? Znáte a víte kdo je Max Verstappen? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Účetnictví). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.