Co je to?
Odborný výraz, definice slova Identifikovaná osoba. Co znamená pojem Identifikovaná osoba z kategorie Účetnictví?

Co je to Identifikovaná osoba? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Identifikovaná osoba?

Identifikovaná osoba je pojem z oblasti účetnictví a daní. Jedná se o fyzickou nebo právnickou osobu, která je ekonomicky aktivní a není plátcem DPH, ale pořídila z jiného státu zboží za více než 326 000 Kč, nebo přijala od jiné osoby, která není usazena v tuzemsku, službu nebo zboží či poskytla službu mimo tuzemsko a vznikla jí daňová povinnost.
Identifikovanou osobou může být také ekonomicky neaktivní právnická osoba, která pořídila zboží z jiného státu za více než 326 000 Kč. Tyto osoby musí podat souhrnné hlášení a jsou vedeny v registru plátců DPH.


Co je to Identifikovaná osoba? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Identifikovaná osoba. Co znamená pojem Identifikovaná osoba z kategorie Účetnictví?

Veškeré texty jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Identifikovaná osoba s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Identifikovaná osoba patří do kategorie Účetnictví

Klíčová slova: synonymum, lexikon, co je to Identifikovaná osoba?, názvosloví, termín, definice, Identifikovaná osoba, význam pojmu, význam slova, popis, Účetnictví, význam, wiki, co to je, heslo, formulace, Účetnictví, slovo


Pojem Identifikovaná osoba je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Identifikovaná osoba ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Identifikovaná osoba na Google.cz

Hledat výraz Identifikovaná osoba ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Identifikovaná osoba ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Identifikovaná osoba ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Identifikovaná osoba ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Identifikovaná osoba například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Identifikovaná osoba? resp. co to je Identifikovaná osoba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Identifikovaná osoba, odpověď na dotaz co je to Identifikovaná osoba?. Víte např. kdo to je Velký bratr? Znáte a víte kdo je Dalajláma? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Účetnictví). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.