Co je to?
Definice odborného termínu, slova Identifikovaná osoba. Co znamená pojem Identifikovaná osoba z kategorie Účetnictví?

Co je to Identifikovaná osoba? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Identifikovaná osoba

Identifikovaná osoba je pojem z oblasti účetnictví a daní. Jedná se o fyzickou nebo právnickou osobu, která je ekonomicky aktivní a není plátcem DPH, ale pořídila z jiného státu zboží za více než 326 000 Kč, nebo přijala od jiné osoby, která není usazena v tuzemsku, službu nebo zboží či poskytla službu mimo tuzemsko a vznikla jí daňová povinnost.
Identifikovanou osobou může být také ekonomicky neaktivní právnická osoba, která pořídila zboží z jiného státu za více než 326 000 Kč. Tyto osoby musí podat souhrnné hlášení a jsou vedeny v registru plátců DPH.


Co je to Identifikovaná osoba? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Identifikovaná osoba. Co znamená pojem Identifikovaná osoba z kategorie Účetnictví?

Žádným způsobem neručíme za informace nebo obsah uvedený na těchto internetových stránkách. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Identifikovaná osoba) můžete sdílet s dalšími osobami na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Heslo Identifikovaná osoba patří do kategorie Účetnictví

Klíčová slova: vysvětlení, Účetnictví, termín, co to je, přesný výraz, Účetnictví, popis, co je to Identifikovaná osoba?, slovo, co znamená, význam slova, terminologie, odborný výraz, formulace, informace, odborné názvosloví, slovník, synonymum


Pojem Identifikovaná osoba je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít výraz Identifikovaná osoba ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít termín Identifikovaná osoba ve Wikislovníku

Najít pojem Identifikovaná osoba ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Identifikovaná osoba ve Wikipedii

Hledat slovo Identifikovaná osoba ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Identifikovaná osoba ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Identifikovaná osoba například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Identifikovaná osoba? resp. co znamená Identifikovaná osoba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Identifikovaná osoba, odpověď na dotaz co je to Identifikovaná osoba?. Víte např. kdo to je Konfident? Znáte a víte kdo je Lukáš Rosol? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Účetnictví. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.