Co je to?
Definice výrazu Identifikovaná osoba. Co znamená odborný pojem Identifikovaná osoba z kategorie Účetnictví?

Co je Identifikovaná osoba? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Identifikovaná osoba?

Identifikovaná osoba je pojem z oblasti účetnictví a daní. Jedná se o fyzickou nebo právnickou osobu, která je ekonomicky aktivní a není plátcem DPH, ale pořídila z jiného státu zboží za více než 326 000 Kč, nebo přijala od jiné osoby, která není usazena v tuzemsku, službu nebo zboží či poskytla službu mimo tuzemsko a vznikla jí daňová povinnost.
Identifikovanou osobou může být také ekonomicky neaktivní právnická osoba, která pořídila zboží z jiného státu za více než 326 000 Kč. Tyto osoby musí podat souhrnné hlášení a jsou vedeny v registru plátců DPH.


Co je to Identifikovaná osoba? Význam slova, termín, Definice výrazu Identifikovaná osoba. Co znamená odborný pojem Identifikovaná osoba z kategorie Účetnictví?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Identifikovaná osoba můžete samozřejmě sdílet s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Termín Identifikovaná osoba je v sekci Účetnictví

Klíčová slova: přesný význam, lexikon, význam, názvosloví, význam pojmu, význam slova, definice, popis, odborné názvosloví, terminologie, co znamená, formulace, slovník, Účetnictví, co to je, synonymum, wiki, Účetnictví


Pojem Identifikovaná osoba je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat videa s názvem Identifikovaná osoba na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Identifikovaná osoba ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Identifikovaná osoba ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Identifikovaná osoba ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Identifikovaná osoba ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít heslo Identifikovaná osoba na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Identifikovaná osoba například v metavyhledávači Info.com, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Identifikovaná osoba? resp. co znamená výraz Identifikovaná osoba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Identifikovaná osoba, odpověď na dotaz co je to Identifikovaná osoba?. Víte např. kdo to je Průserář? Znáte a víte kdo je Milan Gulaš? Ke každému pojmu může existovat vícero definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Identifikovaná osoba i v jiné sekci než je kategorie Účetnictví. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.