Co je to?
Výraz, termín, definice slova Identifikovaná osoba. Co znamená odborný pojem Identifikovaná osoba z kategorie Účetnictví?

Co je to Identifikovaná osoba? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Identifikovaná osoba?

Identifikovaná osoba je pojem z oblasti účetnictví a daní. Jedná se o fyzickou nebo právnickou osobu, která je ekonomicky aktivní a není plátcem DPH, ale pořídila z jiného státu zboží za více než 326 000 Kč, nebo přijala od jiné osoby, která není usazena v tuzemsku, službu nebo zboží či poskytla službu mimo tuzemsko a vznikla jí daňová povinnost.
Identifikovanou osobou může být také ekonomicky neaktivní právnická osoba, která pořídila zboží z jiného státu za více než 326 000 Kč. Tyto osoby musí podat souhrnné hlášení a jsou vedeny v registru plátců DPH.


Co je to Identifikovaná osoba? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Identifikovaná osoba. Co znamená odborný pojem Identifikovaná osoba z kategorie Účetnictví?

Chyby vyhrazeny. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Výraz Identifikovaná osoba patří do kategorie Účetnictví

Klíčová slova: odborný výraz, popis, informace, význam, terminus technicus, co je to Identifikovaná osoba?, lexikon, co znamená, odborné názvosloví, co to je, pojem, Účetnictví, slovník, přesný význam, synonymum, definice pojmu, definice, význam slova


Pojem Identifikovaná osoba je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat výraz Identifikovaná osoba ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Identifikovaná osoba ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Identifikovaná osoba ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Identifikovaná osoba ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Identifikovaná osoba na Youtube

Zkusit najít výraz Identifikovaná osoba ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Identifikovaná osoba například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Identifikovaná osoba? resp. co je to Identifikovaná osoba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Identifikovaná osoba, odpověď na dotaz co je to Identifikovaná osoba?. Víte např. kdo to je Finanční poradce? Znáte a víte kdo je Martin Červíček? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Účetnictví. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.