Co je to?
Definice odborného termínu, slova Šíbr. Co znamená pojem Šíbr z kategorie Technika?

Co je to Šíbr? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Šíbr

1. Slovo "šíbr" pochází z němčiny a označuje v železničářském slangu posunovače.
2. V technickém slangu je šíbr logaritmické pravítko.
3. V automobilovém slangu je šíbr posuvné střešní okno.
4. V novinách a v médiích vůbec znamená slovo šíbr překupníka nebo člověka zapleteného do/ nebo provozujícího různé čachry.


Co je to Šíbr? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Šíbr. Co znamená pojem Šíbr z kategorie Technika?

Žádným způsobem neručíme za informace nebo obsah uvedený na těchto internetových stránkách. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Šíbr? Pak se o tuto stránku podělte s jinými lidmi na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Termín Šíbr je v kategorii technika

Klíčová slova: význam, definice, vysvětlení, terminologie, přesný význam, co znamená, názvosloví, co to je, význam pojmu, pojem, synonymum, odborné názvosloví, technika, slovo, termín, heslo, terminus technicus, wiki


Pojem Šíbr je v kategorii technika, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat videa s názvem Šíbr na Youtube

Vyhledat výraz Šíbr na Google.cz

Najít termín Šíbr ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Šíbr ve Wikipedii

Hledat pojem Šíbr ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Šíbr ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Šíbr například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Právě jste zjistili jaká je definice slova Šíbr? resp. co znamená Šíbr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Šíbr, odpověď na dotaz co je to Šíbr?. Víte např. kdo to je Miroslav Mareš? Znáte a víte kdo je Etnograf? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než technika). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.