Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Binární opce. Co znamená pojem Binární opce z kategorie Bankovnictví?

Co to je Binární opce? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Binární opce

Binární opce je označení pro obchodní nástroj, který je velice jednoduchý. Binární opce se zakládají na odhadu předpovědi, zda ceny různých aktiv budou stoupat či klesat. Za aktiva jsou považovány například akcie, indexy, měnové páry či komodity.
Pokud správně odhadnete vzestup nebo pokles, vyděláte ke své investici přibližně 80% navíc. Nebude - li však odhad správný, investice propadá. Binární opce nejsou tedy náhodným nástrojem pro výdělek, je potřeba mít dostatečné znalosti pro to, abyste dokázali odhadnout růst nebo pokles ceny.


Co je to Binární opce? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Binární opce. Co znamená pojem Binární opce z kategorie Bankovnictví?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Binární opce s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Binární opce je v kategorii Bankovnictví

Klíčová slova: co je to Binární opce?, co to je, heslo, wiki, synonymum, lexikon, odborný výraz, Bankovnictví, Binární opce, co znamená, slovo, terminus technicus, přesný výraz, význam slova, popis, definice, Bankovnictví, význam pojmu


Pojem Binární opce je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Co označuje termín Binární opce? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Binární opce představují jeden z několika druhů finančních opcí. Vyznačují se značnou jednoduchostí, protože kupujícímu i prodávajícímu je předem známá maximální výše zisku či případné ztráty. Slovo „binární“ zastupuje skutečnost, že při splatnosti opce kupující buď nedostane nic (ztrátový obchod), nebo dosáhne předem daného zisku.

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat pojem Binární opce ve Wikizdrojích

Najít slovo Binární opce ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat výraz Binární opce ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Binární opce ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Binární opce ve Wikislovníku

Hledat slovo Binární opce ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Binární opce například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Binární opce? resp. co to je Binární opce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Binární opce, odpověď na dotaz co je to Binární opce?. Víte např. kdo to je Markéta Kutilová? Znáte a víte kdo je Plašan? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Bankovnictví. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?