Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Binární opce. Co znamená pojem Binární opce z kategorie Bankovnictví?

Co to je Binární opce? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Binární opce

Binární opce je označení pro obchodní nástroj, který je velice jednoduchý. Binární opce se zakládají na odhadu předpovědi, zda ceny různých aktiv budou stoupat či klesat. Za aktiva jsou považovány například akcie, indexy, měnové páry či komodity.
Pokud správně odhadnete vzestup nebo pokles, vyděláte ke své investici přibližně 80% navíc. Nebude - li však odhad správný, investice propadá. Binární opce nejsou tedy náhodným nástrojem pro výdělek, je potřeba mít dostatečné znalosti pro to, abyste dokázali odhadnout růst nebo pokles ceny.


Co je to Binární opce? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Binární opce. Co znamená pojem Binární opce z kategorie Bankovnictví?

Veškeré texty jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Binární opce? Pak se o ní podělte se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Binární opce patří do sekce Bankovnictví

Klíčová slova: odborný výraz, terminologie, význam slova, přesný výraz, co znamená, slovo, popis, heslo, vysvětlení, lexikon, co je to Binární opce?, názvosloví, Bankovnictví, co to je, wiki, synonymum, termín, terminus technicus


Pojem Binární opce je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Binární opce dozvíte následující

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Binární opce představují jeden z několika druhů finančních opcí. Vyznačují se značnou jednoduchostí, protože kupujícímu i prodávajícímu je předem známá maximální výše zisku či případné ztráty. Slovo „binární“ zastupuje skutečnost, že při splatnosti opce kupující buď nedostane nic (ztrátový obchod), nebo dosáhne předem daného zisku.

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat videa s názvem Binární opce na Youtube

Najít výraz Binární opce ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Binární opce ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Binární opce ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo Binární opce na Google.cz

Najít termín Binární opce ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Binární opce například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Binární opce? resp. jaká je definice termínu Binární opce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Binární opce, odpověď na dotaz co je to Binární opce?. Víte např. kdo to je Si Ťin-pching? Znáte a víte kdo je Štětka? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Bankovnictví). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?