Co je to?
Výraz, termín, definice slova Binární opce. Co znamená odborný pojem Binární opce z kategorie Bankovnictví?

Co je to Binární opce? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Binární opce

Binární opce je označení pro obchodní nástroj, který je velice jednoduchý. Binární opce se zakládají na odhadu předpovědi, zda ceny různých aktiv budou stoupat či klesat. Za aktiva jsou považovány například akcie, indexy, měnové páry či komodity.
Pokud správně odhadnete vzestup nebo pokles, vyděláte ke své investici přibližně 80% navíc. Nebude - li však odhad správný, investice propadá. Binární opce nejsou tedy náhodným nástrojem pro výdělek, je potřeba mít dostatečné znalosti pro to, abyste dokázali odhadnout růst nebo pokles ceny.


Co je to Binární opce? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Binární opce. Co znamená odborný pojem Binární opce z kategorie Bankovnictví?

Chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Binární opce můžete samozřejmě sdílet se známými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Výraz Binární opce je v sekci bankovnictví

Klíčová slova: vysvětlení, wiki, popis, informace, terminus technicus, lexikon, přesný výraz, co znamená, bankovnictví, význam, odborné názvosloví, odborný výraz, názvosloví, definice pojmu, slovo, termín, formulace, bankovnictví


Pojem Binární opce je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Binární opce?

Dále uvedený text byl převzat ze svobodné otevřené online encyklopedie Wikipedia. Více zde. Dostupné pod licencí CC-BY-SA.

Binární opce představují jeden z několika druhů finančních opcí. Vyznačují se značnou jednoduchostí, protože kupujícímu i prodávajícímu je předem známá maximální výše zisku či případné ztráty. Slovo „binární“ zastupuje skutečnost, že při splatnosti opce kupující buď nedostane nic (ztrátový obchod), nebo dosáhne předem daného zisku.

Linky na další online zdroje

Vyhledat slovo Binární opce ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat heslo Binární opce ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Binární opce na Youtube

Najít termín Binární opce ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Binární opce ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Binární opce ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Binární opce například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Binární opce? resp. jaká je definice slova Binární opce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Binární opce, odpověď na dotaz co je to Binární opce?. Víte např. kdo to je Rafael Nadal? Znáte a víte kdo je Ťaman? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je bankovnictví. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?