Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Binární opce. Co znamená pojem Binární opce z kategorie Bankovnictví?

Co to je Binární opce? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Binární opce

Binární opce je označení pro obchodní nástroj, který je velice jednoduchý. Binární opce se zakládají na odhadu předpovědi, zda ceny různých aktiv budou stoupat či klesat. Za aktiva jsou považovány například akcie, indexy, měnové páry či komodity.
Pokud správně odhadnete vzestup nebo pokles, vyděláte ke své investici přibližně 80% navíc. Nebude - li však odhad správný, investice propadá. Binární opce nejsou tedy náhodným nástrojem pro výdělek, je potřeba mít dostatečné znalosti pro to, abyste dokázali odhadnout růst nebo pokles ceny.


Co je to Binární opce? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Binární opce. Co znamená pojem Binární opce z kategorie Bankovnictví?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Binární opce s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Binární opce patří do kategorie Bankovnictví

Klíčová slova: definice, definice pojmu, informace, termín, co znamená, význam pojmu, význam, co to je, slovník, význam slova, přesný význam, wiki, synonymum, názvosloví, heslo, terminus technicus, přesný výraz, odborný výraz


Pojem Binární opce je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Co označuje termín Binární opce? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Binární opce představují jeden z několika druhů finančních opcí. Vyznačují se značnou jednoduchostí, protože kupujícímu i prodávajícímu je předem známá maximální výše zisku či případné ztráty. Slovo „binární“ zastupuje skutečnost, že při splatnosti opce kupující buď nedostane nic (ztrátový obchod), nebo dosáhne předem daného zisku.

Další informační zdroje

Vyhledat slovo Binární opce ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Binární opce ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Binární opce ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Binární opce ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Binární opce ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Binární opce ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Binární opce například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Binární opce? resp. co znamená výraz Binární opce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Binární opce, odpověď na dotaz co je to Binární opce?. Víte např. kdo to je Baptista? Znáte a víte kdo je Plašan? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Bankovnictví). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?