Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Binární opce. Co znamená pojem Binární opce z kategorie Bankovnictví?

Co to je Binární opce? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Binární opce

Binární opce je označení pro obchodní nástroj, který je velice jednoduchý. Binární opce se zakládají na odhadu předpovědi, zda ceny různých aktiv budou stoupat či klesat. Za aktiva jsou považovány například akcie, indexy, měnové páry či komodity.
Pokud správně odhadnete vzestup nebo pokles, vyděláte ke své investici přibližně 80% navíc. Nebude - li však odhad správný, investice propadá. Binární opce nejsou tedy náhodným nástrojem pro výdělek, je potřeba mít dostatečné znalosti pro to, abyste dokázali odhadnout růst nebo pokles ceny.


Co je to Binární opce? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Binární opce. Co znamená pojem Binární opce z kategorie Bankovnictví?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Binární opce je v sekci Bankovnictví

Klíčová slova: informace, wiki, definice, pojem, co to je, co je to Binární opce?, Bankovnictví, význam pojmu, slovník, termín, význam slova, odborné názvosloví, terminus technicus, definice pojmu, slovo, přesný výraz, názvosloví, Bankovnictví


Pojem Binární opce je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Co označuje termín Binární opce? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Binární opce představují jeden z několika druhů finančních opcí. Vyznačují se značnou jednoduchostí, protože kupujícímu i prodávajícímu je předem známá maximální výše zisku či případné ztráty. Slovo „binární“ zastupuje skutečnost, že při splatnosti opce kupující buď nedostane nic (ztrátový obchod), nebo dosáhne předem daného zisku.

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat pojem Binární opce ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Binární opce ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Binární opce ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Binární opce ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Binární opce ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít termín Binární opce ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Binární opce například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve Wikizdrojích, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Binární opce? resp. co přesně označuje termín Binární opce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Binární opce, odpověď na dotaz co je to Binární opce?. Víte např. kdo to je Naomi Watts? Znáte a víte kdo je Plašan? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Bankovnictví). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?