Co je to?
Definice odborného termínu, slova Binární opce. Co znamená pojem Binární opce z kategorie Bankovnictví?

Co je to Binární opce? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Binární opce?

Binární opce je označení pro obchodní nástroj, který je velice jednoduchý. Binární opce se zakládají na odhadu předpovědi, zda ceny různých aktiv budou stoupat či klesat. Za aktiva jsou považovány například akcie, indexy, měnové páry či komodity.
Pokud správně odhadnete vzestup nebo pokles, vyděláte ke své investici přibližně 80% navíc. Nebude - li však odhad správný, investice propadá. Binární opce nejsou tedy náhodným nástrojem pro výdělek, je potřeba mít dostatečné znalosti pro to, abyste dokázali odhadnout růst nebo pokles ceny.


Co je to Binární opce? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Binární opce. Co znamená pojem Binární opce z kategorie Bankovnictví?

Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Binární opce? Pak se o ní podělte s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Termín Binární opce je v kategorii bankovnictví

Klíčová slova: pojem, terminologie, Binární opce, definice pojmu, přesný význam, wiki, heslo, slovník, význam slova, význam pojmu, terminus technicus, význam, odborné názvosloví, synonymum, bankovnictví, popis, odborný výraz, bankovnictví


Pojem Binární opce je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Binární opce? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Binární opce představují jeden z několika druhů finančních opcí. Vyznačují se značnou jednoduchostí, protože kupujícímu i prodávajícímu je předem známá maximální výše zisku či případné ztráty. Slovo „binární“ zastupuje skutečnost, že při splatnosti opce kupující buď nedostane nic (ztrátový obchod), nebo dosáhne předem daného zisku.

Zkuste zjistit více informací o slovu Binární opce v následujících zdrojích

Zkusit najít heslo Binární opce ve Wikislovníku

Hledat slovo Binární opce ve Wikizdrojích

Najít heslo Binární opce ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Binární opce na Youtube

Zkusit najít pojem Binární opce ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Binární opce ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Binární opce například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Právě jste zjistili co znamená Binární opce? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Binární opce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Binární opce, odpověď na dotaz co je to Binární opce?. Víte např. kdo to je Sommelier? Znáte a víte kdo je Pizizubka? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než bankovnictví). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?