Co je to?
Definice výrazu Binární opce. Co znamená odborný pojem Binární opce z kategorie Bankovnictví?

Co je Binární opce? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Binární opce?

Binární opce je označení pro obchodní nástroj, který je velice jednoduchý. Binární opce se zakládají na odhadu předpovědi, zda ceny různých aktiv budou stoupat či klesat. Za aktiva jsou považovány například akcie, indexy, měnové páry či komodity.
Pokud správně odhadnete vzestup nebo pokles, vyděláte ke své investici přibližně 80 % navíc. Nebude-li však odhad správný, investice propadá. Binární opce nejsou tedy náhodným nástrojem pro výdělek, je potřeba mít dostatečné znalosti pro to, abyste dokázali odhadnout růst nebo pokles ceny.


Co je to Binární opce? Význam slova, termín, Definice výrazu Binární opce. Co znamená odborný pojem Binární opce z kategorie Bankovnictví?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Binární opce můžete samozřejmě sdílet s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Pojem Binární opce je v sekci bankovnictví

Klíčová slova: lexikon, bankovnictví, význam, definice, terminus technicus, odborný výraz, bankovnictví, informace, wiki, odborné názvosloví, vysvětlení, popis, slovník, termín, co je to Binární opce?, co znamená, co to je, význam pojmu


Pojem Binární opce je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

Co označuje termín Binární opce? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Binární opce představují jeden z několika druhů finančních opcí. Vyznačují se značnou jednoduchostí, protože kupujícímu i prodávajícímu je předem známá maximální výše zisku či případné ztráty. Slovo „binární“ zastupuje skutečnost, že při splatnosti opce kupující buď nedostane nic (ztrátový obchod), nebo dosáhne předem daného zisku.

Další zdroje informací o slovu Binární opce

Vyhledat pojem Binární opce ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Binární opce ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Binární opce ve Wikizdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Binární opce ve Wikimedia Commons

Najít termín Binární opce ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Binární opce ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Binární opce například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Právě nyní již víte co je to Binární opce? resp. jaký je význam slova Binární opce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Binární opce, odpověď na dotaz co je to Binární opce?. Víte např. kdo to je Kolaborant? Znáte a víte kdo je Emil Zátopek? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než bankovnictví). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?