Co je to?
Definice odborného termínu, slova Binární opce. Co znamená pojem Binární opce z kategorie Bankovnictví?

Co je Binární opce?

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Binární opce

Binární opce je označení pro obchodní nástroj, který je velice jednoduchý. Binární opce se zakládají na odhadu předpovědi, zda ceny různých aktiv budou stoupat či klesat. Za aktiva jsou považovány například akcie, indexy, měnové páry či komodity.
Pokud správně odhadnete vzestup nebo pokles, vyděláte ke své investici přibližně 80 % navíc. Nebude-li však odhad správný, investice propadá. Binární opce nejsou tedy náhodným nástrojem pro výdělek, je potřeba mít dostatečné znalosti pro to, abyste dokázali odhadnout růst nebo pokles ceny.


Co je to Binární opce? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Binární opce. Co znamená pojem Binární opce z kategorie Bankovnictví?

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Text byl vytvořen autorkami právě pro projekt Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vaším okruhem známých osob na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pojem Binární opce patří do sekce bankovnictví

Klíčová slova: názvosloví, wiki, vysvětlení, slovo, co je to Binární opce?, přesný výraz, formulace, odborný výraz, definice, terminus technicus, Binární opce, informace, co znamená, heslo, význam, pojem, bankovnictví, popis


Pojem Binární opce je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Binární opce? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Binární opce představují jeden z několika druhů finančních opcí. Vyznačují se značnou jednoduchostí, protože kupujícímu i prodávajícímu je předem známá maximální výše zisku či případné ztráty. Slovo „binární“ zastupuje skutečnost, že při splatnosti opce kupující buď nedostane nic (ztrátový obchod), nebo dosáhne předem daného zisku.

Hledejte výraz Binární opce v dalších zdrojích

Hledat slovo Binární opce ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Binární opce ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Binární opce na Google.cz

Zkusit najít pojem Binární opce ve Wikislovníku

Najít heslo Binární opce ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít termín Binární opce na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Binární opce například ve fulltextu Yahoo.com, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Právě nyní již víte jaký je význam slova Binární opce? resp. co přesně znamená slovo Binární opce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Binární opce, odpověď na dotaz co je to Binární opce?. Víte např. kdo to je Albert Speer? Znáte a víte kdo je Dragoun? Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Pojmy mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je bankovnictví. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie bankovnictví, mince komínek, binární opce, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?