Co je to?
Odborný výraz, definice slova Černý kořen. Co znamená pojem Černý kořen z kategorie Rostliny?

Co je to Černý kořen? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Černý kořen?

Černý kořen je plodina, která se řadí do zeleniny. Dříve se jí říkalo hadí mord španělský, protože se věřilo, že had po vložení kořene do úst uhyne. Do Evropy se měl dostat právě ze Španělska. Byly mu přisuzovány léčivé účinky při uštknutí a také proti moru.
Černý kořen je poměrně nenáročný a odolný proti mrazu, proto se poměrně rychle rozšířil a vyšlechtil. Na povrchu má černou barvu, vevnitř je bílý. Dá se konzumovat syrový i vařený nebo dušený.


Co je to Černý kořen? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Černý kořen. Co znamená pojem Černý kořen z kategorie Rostliny?

Texty mohou obsahovat chyby. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Černý kořen patří do kategorie Rostliny

Klíčová slova: názvosloví, formulace, definice pojmu, co je to Černý kořen?, termín, co to je, slovo, slovník, terminus technicus, co znamená, vysvětlení, pojem, odborné názvosloví, definice, heslo, význam slova, význam pojmu, wiki


Pojem Černý kořen je v kategorii Rostliny, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Černý kořen zkuste tyto odkazy

Vyhledat výraz Černý kořen ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Černý kořen na Youtube

Najít slovo Černý kořen ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Černý kořen ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Černý kořen ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem Černý kořen na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Černý kořen například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Černý kořen? resp. co znamená výraz Černý kořen? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Černý kořen, odpověď na dotaz co je to Černý kořen?. Víte např. kdo to je Myslivec? Znáte a víte kdo je Petr Hannig? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Rostliny. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.