Co je to?
Odborný výraz, definice slova Černý kořen. Co znamená pojem Černý kořen z kategorie Rostliny?

Co je to Černý kořen? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Černý kořen?

Černý kořen je plodina, která se řadí do zeleniny. Dříve se jí říkalo hadí mord španělský, protože se věřilo, že had po vložení kořene do úst uhyne. Do Evropy se měl dostat právě ze Španělska. Byly mu přisuzovány léčivé účinky při uštknutí a také proti moru.
Černý kořen je poměrně nenáročný a odolný proti mrazu, proto se poměrně rychle rozšířil a vyšlechtil. Na povrchu má černou barvu, vevnitř je bílý. Dá se konzumovat syrový i vařený nebo dušený.


Co je to Černý kořen? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Černý kořen. Co znamená pojem Černý kořen z kategorie Rostliny?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Černý kořen s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Černý kořen patří do kategorie Rostliny

Klíčová slova: co znamená, termín, terminus technicus, význam slova, Černý kořen, odborný výraz, heslo, přesný význam, co to je, popis, odborné názvosloví, slovo, Rostliny, Rostliny, synonymum, význam pojmu, názvosloví, význam


Pojem Černý kořen je v kategorii Rostliny, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít termín Černý kořen ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Černý kořen ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Černý kořen ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Černý kořen ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Černý kořen ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Černý kořen ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Černý kořen například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Černý kořen? resp. jaká je definice termínu Černý kořen? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Černý kořen, odpověď na dotaz co je to Černý kořen?. Víte např. kdo to je Praotec Čech? Znáte a víte kdo je Ganéša? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Rostliny). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje popisy termínů, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.