Co je to?
Odborný výraz, definice slova Černý kořen. Co znamená pojem Černý kořen z kategorie Rostliny?

Co je to Černý kořen? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Černý kořen?

Černý kořen je plodina, která se řadí do zeleniny. Dříve se jí říkalo hadí mord španělský, protože se věřilo, že had po vložení kořene do úst uhyne. Do Evropy se měl dostat právě ze Španělska. Byly mu přisuzovány léčivé účinky při uštknutí a také proti moru.
Černý kořen je poměrně nenáročný a odolný proti mrazu, proto se poměrně rychle rozšířil a vyšlechtil. Na povrchu má černou barvu, vevnitř je bílý. Dá se konzumovat syrový i vařený nebo dušený.


Co je to Černý kořen? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Černý kořen. Co znamená pojem Černý kořen z kategorie Rostliny?

Chyby vyhrazeny. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Černý kořen se nachází v kategorii Rostliny

Klíčová slova: přesný význam, co to je, definice pojmu, Černý kořen, synonymum, terminologie, lexikon, informace, slovník, přesný výraz, pojem, co je to Černý kořen?, co znamená, Rostliny, popis, význam, Rostliny, slovo


Pojem Černý kořen je v kategorii Rostliny, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Černý kořen v následujících vyhledávačích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Černý kořen ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Černý kořen ve Wikimedia Commons

Najít heslo Černý kořen ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Černý kořen ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo Černý kořen ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Černý kořen na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Černý kořen například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Černý kořen? resp. jaký je význam slova Černý kořen? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Černý kořen, odpověď na dotaz co je to Černý kořen?. Víte např. kdo to je Josef Zíma? Znáte a víte kdo je Petr Hannig? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Rostliny). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.