Co je to?
Odborný výraz, definice slova Černý kořen. Co znamená pojem Černý kořen z kategorie Rostliny?

Co je to Černý kořen? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Černý kořen?

Černý kořen je plodina, která se řadí do zeleniny. Dříve se jí říkalo hadí mord španělský, protože se věřilo, že had po vložení kořene do úst uhyne. Do Evropy se měl dostat právě ze Španělska. Byly mu přisuzovány léčivé účinky při uštknutí a také proti moru.
Černý kořen je poměrně nenáročný a odolný proti mrazu, proto se poměrně rychle rozšířil a vyšlechtil. Na povrchu má černou barvu, vevnitř je bílý. Dá se konzumovat syrový i vařený nebo dušený.


Co je to Černý kořen? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Černý kořen. Co znamená pojem Černý kořen z kategorie Rostliny?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Černý kořen doporučujeme sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Černý kořen se nachází v sekci Rostliny

Klíčová slova: přesný výraz, co znamená, význam slova, formulace, odborný výraz, Černý kořen, Rostliny, slovo, heslo, informace, terminologie, wiki, co je to Černý kořen?, popis, definice, Rostliny, význam pojmu, vysvětlení


Pojem Černý kořen je v kategorii Rostliny, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat pojem Černý kořen ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Černý kořen ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Černý kořen ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Černý kořen na Youtube

Hledat termín Černý kořen na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Černý kořen ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Černý kořen například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Černý kořen? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Černý kořen? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Černý kořen, odpověď na dotaz co je to Černý kořen?. Víte např. kdo to je Vegan? Znáte a víte kdo je Ganéša? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Rostliny). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.