Co je to?
Výraz, termín, definice slova AirTag. Co znamená odborný pojem AirTag z kategorie Hardware?

Co je AirTag? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu AirTag?

AirTag je zařízení vyvinuté společnosti Apple, které slouží k sledování polohy a lokalizace předmětů, jako jsou klíče, peněženky, batohy nebo jiné cenné věci. Jedná se o malý disk, který obsahuje technologii Bluetooth a ultraširokopásmový signál, který umožňuje snadné sledování předmětu, ke kterému je připojen. Hlavním účelem AirTagu je pomáhat uživatelům najít ztracené předměty. Uživatel může připojit AirTag k předmětu, který chce sledovat, a následně může použít svůj iPhone nebo jiná zařízení s technologiemi Apple pro rychlé a přesné zjištění polohy sledovaného předmětu. To je možné díky síti Bluetooth a ultraširokopásmovému signálu, které mohou spolupracovat s ostatními zařízeními Apple v okolí a anonymně sdílet informace o poloze. AirTag disponuje i funkcemi nazvanou hledání, která využívá rozsáhlou síť zařízení Apple, která může detekovat a sledovat polohu ztraceného AirTagu. Tým se nabízí uživateli nalézt své ztracené předměty v případě, že jsou mimo dosah vlastního Bluetooth signálu.
Bezpečnost a soukromí jsou důležité aspekty AirTagu. Když je AirTag mimo dosah svého vlastníka, může být detekován a sledován ostatními zařízeními Apple. Pokud však AirTag zůstane mimo dosah všech zařízení Apple příliš dlouho, začne vydávat upozorňující zvuk, což může pomoci zabránit neoprávněnému sledování. Jde o inovativní zařízení, které využívá moderní technologie pro podporu sledování a hledání ztracených předmětů a zároveň klade důraz na bezpečnost a soukromí uživatelů.


Co je to AirTag? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova AirTag. Co znamená odborný pojem AirTag z kategorie Hardware?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Definici slova AirTag můžete sdílet s ostatními na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Heslo AirTag je v kategorii hardware

Klíčová slova: názvosloví, hardware, termín, heslo, slovník, co to je, význam slova, odborné názvosloví, popis, přesný výraz, význam pojmu, definice pojmu, význam, definice, vysvětlení, pojem, co je to AirTag?, odborný výraz


Pojem AirTag je v kategorii hardware, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat heslo AirTag ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít AirTag na Google.cz

Najít pojem AirTag ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem AirTag ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem AirTag na Youtube

Vyhledat slovo AirTag ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo AirTag například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Yahoo.com, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Nyní už nejspíš víte co to je AirTag? resp. co přesně znamená slovo AirTag? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu AirTag, odpověď na dotaz co je to AirTag?. Víte např. kdo to je Jazykář? Znáte a víte kdo je Gautam Adani? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín AirTag i v jiné kategorii než v hardware. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.