Co je to?
Odborný výraz, definice slova Botnet. Co znamená pojem Botnet z kategorie Internet?

Co je to Botnet? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Botnet

Každý se jistě již někdy setkal s automaticky pracujícími internetovými roboty nebo softwarovými agenty. V informatice se označují jako botnet. Termín se v současnosti spojuje hlavně s hrozbou malwaru. Botnet totiž provádí nežádoucí činnosti jako rozesílání spamu nebo útoky.
Botnet se tvoří pro uznání a finanční zisky. Majitel botnetu může pronajímat jeho služby. Součástí botnetu bývá velké množství počítačů, díky čemuž mohou vygenerovat velký síťový provoz.


Co je to Botnet? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Botnet. Co znamená pojem Botnet z kategorie Internet?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Botnet s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Botnet je v kategorii Internet

Klíčová slova: Internet, slovo, synonymum, lexikon, informace, přesný význam, přesný výraz, slovník, terminus technicus, význam, odborné názvosloví, definice, definice pojmu, heslo, wiki, termín, co je to Botnet?, Botnet


Pojem Botnet je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít heslo Botnet ve vyhledávači Yandex

Najít termín Botnet ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Botnet na Youtube

Vyhledat pojem Botnet na Google.cz

Vyhledat slovo Botnet ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Botnet ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Botnet například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Botnet? resp. co se skrývá pod slovem Botnet? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Botnet, odpověď na dotaz co je to Botnet?. Víte např. kdo to je Ornitolog? Znáte a víte kdo je Ektomorf? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Internet. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?