Co je to?
Odborný výraz, definice slova Botnet. Co znamená pojem Botnet z kategorie Internet?

Co je to Botnet? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Botnet

Každý se jistě již někdy setkal s automaticky pracujícími internetovými roboty nebo softwarovými agenty. V informatice se označují jako botnet. Termín se v současnosti spojuje hlavně s hrozbou malwaru. Botnet totiž provádí nežádoucí činnosti jako rozesílání spamu nebo útoky.
Botnet se tvoří pro uznání a finanční zisky. Majitel botnetu může pronajímat jeho služby. Součástí botnetu bývá velké množství počítačů, díky čemuž mohou vygenerovat velký síťový provoz.


Co je to Botnet? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Botnet. Co znamená pojem Botnet z kategorie Internet?

Možnost chyb vyhrazena. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Botnet? s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Botnet je v sekci Internet

Klíčová slova: terminus technicus, definice pojmu, co je to Botnet?, Internet, formulace, pojem, vysvětlení, informace, co znamená, odborné názvosloví, odborný výraz, wiki, definice, termín, názvosloví, lexikon, heslo, slovo


Pojem Botnet je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit najít pojem Botnet ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Botnet ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Botnet ve Wikislovníku

Hledat termín Botnet ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Botnet na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Botnet ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Botnet například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Botnet? resp. co znamená výraz Botnet? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Botnet, odpověď na dotaz co je to Botnet?. Víte např. kdo to je Děvkař? Znáte a víte kdo je Gambler? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Internet Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?