Co je to?
Odborný výraz, definice slova Botnet. Co znamená pojem Botnet z kategorie Internet?

Co je to Botnet? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Botnet?

Každý se jistě již někdy setkal s automaticky pracujícími internetovými roboty nebo softwarovými agenty. V informatice se označují jako botnet. Termín se v současnosti spojuje hlavně s hrozbou malwaru. Botnet totiž provádí nežádoucí činnosti jako rozesílání spamu nebo útoky.
Botnet se tvoří pro uznání a finanční zisky. Majitel botnetu může pronajímat jeho služby. Součástí botnetu bývá velké množství počítačů, díky čemuž mohou vygenerovat velký síťový provoz.


Co je to Botnet? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Botnet. Co znamená pojem Botnet z kategorie Internet?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Botnet můžete samozřejmě sdílet s dalšími osobami na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Heslo Botnet je v sekci internet

Klíčová slova: popis, odborný výraz, synonymum, Botnet, význam slova, pojem, přesný výraz, internet, formulace, odborné názvosloví, co je to Botnet?, význam, co znamená, vysvětlení, internet, přesný význam, heslo, slovník


Pojem Botnet je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co označuje termín Botnet? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Níže uvedená citace (text) je převzat z online projektu Wikipedie. Licence CC-BY-SA.

Botnet je v informatice označení pro softwarové agenty nebo pro internetové roboty, kteří fungují autonomně nebo automaticky. V současné době je termín nejvíce spojován s malwarem, kdy botnet označuje síť počítačů infikovaných speciálním softwarem, který je řízen z jednoho centra. Botnet pak provádí nežádoucí činnost, jako je rozesílání spamu, útoky DDoS a podobně.

Odkazy na jiné weby

Vyhledat slovo Botnet ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Botnet na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Botnet ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Botnet ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Botnet ve Wikizdrojích

Najít termín Botnet ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Botnet například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Botnet? resp. jaká je definice termínu Botnet? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Botnet, odpověď na dotaz co je to Botnet?. Víte např. kdo to je Martin Štěpánek? Znáte a víte kdo je George Friedman? Jednotlivá slova můžou mít několik významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Botnet i v jiné kategorii než v internet. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?