Co je to?
Odborný výraz, definice slova Botnet. Co znamená pojem Botnet z kategorie Internet?

Co je to Botnet? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Botnet

Každý se jistě již někdy setkal s automaticky pracujícími internetovými roboty nebo softwarovými agenty. V informatice se označují jako botnet. Termín se v současnosti spojuje hlavně s hrozbou malwaru. Botnet totiž provádí nežádoucí činnosti jako rozesílání spamu nebo útoky.
Botnet se tvoří pro uznání a finanční zisky. Majitel botnetu může pronajímat jeho služby. Součástí botnetu bývá velké množství počítačů, díky čemuž mohou vygenerovat velký síťový provoz.


Co je to Botnet? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Botnet. Co znamená pojem Botnet z kategorie Internet?

Uvedené informace jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Botnet s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Botnet se nachází v sekci Internet

Klíčová slova: pojem, terminologie, lexikon, význam, termín, co znamená, názvosloví, formulace, co to je, informace, synonymum, přesný výraz, vysvětlení, wiki, přesný význam, co je to Botnet?, popis, Botnet


Pojem Botnet je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat slovo Botnet ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín Botnet ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Botnet ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Botnet na Google.cz

Vyhledat termín Botnet ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Botnet na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Botnet například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Botnet? resp. co přesně označuje termín Botnet? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Botnet, odpověď na dotaz co je to Botnet?. Víte např. kdo to je David Krejčí? Znáte a víte kdo je Gambler? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Internet). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?