Co je to?
Odborný výraz, definice slova Botnet. Co znamená pojem Botnet z kategorie Internet?

Co je to Botnet? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Botnet

Každý se jistě již někdy setkal s automaticky pracujícími internetovými roboty nebo softwarovými agenty. V informatice se označují jako botnet. Termín se v současnosti spojuje hlavně s hrozbou malwaru. Botnet totiž provádí nežádoucí činnosti jako rozesílání spamu nebo útoky.
Botnet se tvoří pro uznání a finanční zisky. Majitel botnetu může pronajímat jeho služby. Součástí botnetu bývá velké množství počítačů, díky čemuž mohou vygenerovat velký síťový provoz.


Co je to Botnet? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Botnet. Co znamená pojem Botnet z kategorie Internet?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Botnet je v sekci Internet

Klíčová slova: Internet, co to je, definice pojmu, co je to Botnet?, slovník, formulace, názvosloví, termín, lexikon, odborné názvosloví, popis, Internet, informace, terminologie, Botnet, význam pojmu, wiki, vysvětlení


Pojem Botnet je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Botnet doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat videa s názvem Botnet na Youtube

Hledat termín Botnet na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Botnet ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Botnet ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Botnet ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Botnet ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Botnet například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Botnet? resp. co je to Botnet? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Botnet, odpověď na dotaz co je to Botnet?. Víte např. kdo to je Genetik? Znáte a víte kdo je Ektomorf? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Botnet hledat i v jiných kategoriích (než Internet) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?