Co je to?
Výraz, termín, definice slova Štukování. Co znamená odborný pojem Štukování z kategorie Stavebnictví?

Co je to Štukování? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Štukování?

Štukování je proces, při kterém se na stěnu nanáší vrstva štuku, tedy jemné omítky složené ze sádry, pojiva a velmi jemného písku. Slabá vrstva štuku utěsní vzduchové otvory a doplní trhlinky ve stěně, takže po zaschnutí lze stěnu velmi snadno vymalovat.
Pro štukování lze využít štukové směsi buď suché nebo polotekuté, které nabízejí různí výrobci. Ty se doplní určeným množstvím vody a lze s nimi pracovat klasickým způsobem.


Co je to Štukování? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Štukování. Co znamená odborný pojem Štukování z kategorie Stavebnictví?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Štukování s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Výraz Štukování je v kategorii stavebnictví

Klíčová slova: lexikon, význam slova, pojem, synonymum, definice pojmu, vysvětlení, informace, přesný výraz, formulace, význam, slovník, názvosloví, přesný význam, Štukování, odborný výraz, termín, popis, wiki


Pojem Štukování je v kategorii stavebnictví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat pojem Štukování ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Štukování ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Štukování na Google.cz

Najít heslo Štukování ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Štukování ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Štukování ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Štukování například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Štukování? resp. co označuje slovo Štukování? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Štukování, odpověď na dotaz co je to Štukování?. Víte např. kdo to je Sára Korbelová? Znáte a víte kdo je Květa Fialová? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci stavebnictví U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?