Co je to?
Definice odborného termínu, slova Štukování. Co znamená pojem Štukování z kategorie Stavebnictví?

Co je to Štukování? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Štukování?

Štukování je proces, při kterém se na stěnu nanáší vrstva štuku, tedy jemné omítky složené ze sádry, pojiva a velmi jemného písku. Slabá vrstva štuku utěsní vzduchové otvory a doplní trhlinky ve stěně, takže po zaschnutí lze stěnu velmi snadno vymalovat.
Pro štukování lze využít štukové směsi buď suché nebo polotekuté, které nabízejí různí výrobci. Ty se doplní určeným množstvím vody a lze s nimi pracovat klasickým způsobem.


Co je to Štukování? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Štukování. Co znamená pojem Štukování z kategorie Stavebnictví?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Štukování patří do kategorie Stavebnictví

Klíčová slova: informace, lexikon, význam, termín, názvosloví, wiki, co znamená, pojem, význam slova, odborný výraz, Stavebnictví, význam pojmu, slovo, definice, přesný výraz, vysvětlení, odborné názvosloví, terminologie


Pojem Štukování je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Štukování

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Štukování ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Štukování ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Štukování na Youtube

Najít výraz Štukování ve Wikipedii

Hledat výraz Štukování ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín Štukování na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Štukování například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Štukování? resp. co se skrývá pod slovem Štukování? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Štukování, odpověď na dotaz co je to Štukování?. Víte např. kdo to je Smažka? Znáte a víte kdo je Chiropraktik? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Stavebnictví. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?