Co je to?
Definice odborného termínu, slova Štukování. Co znamená pojem Štukování z kategorie Stavebnictví?

Co je to Štukování? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Štukování?

Štukování je proces, při kterém se na stěnu nanáší vrstva štuku, tedy jemné omítky složené ze sádry, pojiva a velmi jemného písku. Slabá vrstva štuku utěsní vzduchové otvory a doplní trhlinky ve stěně, takže po zaschnutí lze stěnu velmi snadno vymalovat.
Pro štukování lze využít štukové směsi buď suché nebo polotekuté, které nabízejí různí výrobci. Ty se doplní určeným množstvím vody a lze s nimi pracovat klasickým způsobem.


Co je to Štukování? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Štukování. Co znamená pojem Štukování z kategorie Stavebnictví?

Chyby vyhrazeny. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Štukování? Potom se o definici podělte se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Štukování se nachází v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: co znamená, formulace, přesný význam, heslo, odborný výraz, pojem, názvosloví, slovo, wiki, co to je, význam slova, Štukování, definice pojmu, informace, odborné názvosloví, terminologie, Stavebnictví, vysvětlení


Pojem Štukování je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Štukování v následujících zdrojích

Najít pojem Štukování ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Štukování ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Štukování na Youtube

Najít heslo Štukování na Google.cz

Najít výraz Štukování ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Štukování ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Štukování například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Štukování? resp. co to je Štukování? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Štukování, odpověď na dotaz co je to Štukování?. Víte např. kdo to je Jitka Asterová? Znáte a víte kdo je Psychopat? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Stavebnictví). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?