Co je to?
Definice odborného termínu, slova Štukování. Co znamená pojem Štukování z kategorie Stavebnictví?

Co je to Štukování? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Štukování?

Štukování je proces, při kterém se na stěnu nanáší vrstva štuku, tedy jemné omítky složené ze sádry, pojiva a velmi jemného písku. Slabá vrstva štuku utěsní vzduchové otvory a doplní trhlinky ve stěně, takže po zaschnutí lze stěnu velmi snadno vymalovat.
Pro štukování lze využít štukové směsi buď suché nebo polotekuté, které nabízejí různí výrobci. Ty se doplní určeným množstvím vody a lze s nimi pracovat klasickým způsobem.


Co je to Štukování? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Štukování. Co znamená pojem Štukování z kategorie Stavebnictví?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Štukování) můžete sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Štukování patří do kategorie Stavebnictví

Klíčová slova: význam, definice, formulace, co to je, termín, lexikon, synonymum, odborný výraz, význam slova, odborné názvosloví, terminologie, názvosloví, vysvětlení, wiki, Stavebnictví, terminus technicus, slovo, pojem


Pojem Štukování je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít pojem Štukování ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Štukování na Youtube

Najít výraz Štukování ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Štukování ve Wikipedii

Hledat pojem Štukování ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Štukování ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Štukování například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Štukování? resp. jaký je význam pojmu Štukování? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Štukování, odpověď na dotaz co je to Štukování?. Víte např. kdo to je Josef Klíma? Znáte a víte kdo je Psychopat? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Štukování v jiné sekci než Stavebnictví. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?