Co je to?
Definice odborného termínu, slova Štukování. Co znamená pojem Štukování z kategorie Stavebnictví?

Co je to Štukování? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Štukování?

Štukování je proces, při kterém se na stěnu nanáší vrstva štuku, tedy jemné omítky složené ze sádry, pojiva a velmi jemného písku. Slabá vrstva štuku utěsní vzduchové otvory a doplní trhlinky ve stěně, takže po zaschnutí lze stěnu velmi snadno vymalovat.
Pro štukování lze využít štukové směsi buď suché nebo polotekuté, které nabízejí různí výrobci. Ty se doplní určeným množstvím vody a lze s nimi pracovat klasickým způsobem.


Co je to Štukování? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Štukování. Co znamená pojem Štukování z kategorie Stavebnictví?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Štukování sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Štukování patří do sekce Stavebnictví

Klíčová slova: terminologie, přesný výraz, co to je, význam pojmu, co znamená, Stavebnictví, význam, Stavebnictví, slovo, pojem, vysvětlení, odborný výraz, definice, wiki, heslo, odborné názvosloví, formulace, Štukování


Pojem Štukování je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít termín Štukování na Google.cz

Najít slovo Štukování ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Štukování ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Štukování ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Štukování ve Wikimedia Commons

Hledat termín Štukování ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Štukování například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Štukování? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Štukování? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Štukování, odpověď na dotaz co je to Štukování?. Víte např. kdo to je Vlastizrádce? Znáte a víte kdo je Marcel Hirscher? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Stavebnictví. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?