Co je to?
Definice odborného termínu, slova Štukování. Co znamená pojem Štukování z kategorie Stavebnictví?

Co je to Štukování? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Štukování

Štukování je proces, při kterém se na stěnu nanáší vrstva štuku, tedy jemné omítky složené ze sádry, pojiva a velmi jemného písku. Slabá vrstva štuku utěsní vzduchové otvory a doplní trhlinky ve stěně, takže po zaschnutí lze stěnu velmi snadno vymalovat.
Pro štukování lze využít štukové směsi buď suché nebo polotekuté, které nabízejí různí výrobci. Ty se doplní určeným množstvím vody a lze s nimi pracovat klasickým způsobem.


Co je to Štukování? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Štukování. Co znamená pojem Štukování z kategorie Stavebnictví?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Štukování s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Štukování patří do kategorie Stavebnictví

Klíčová slova: význam, definice pojmu, slovo, Štukování, wiki, heslo, Stavebnictví, lexikon, co znamená, synonymum, názvosloví, informace, slovník, vysvětlení, odborné názvosloví, terminologie, popis, význam slova


Pojem Štukování je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít výraz Štukování ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Štukování na Google.cz

Hledat slovo Štukování ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Štukování ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Štukování ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín Štukování ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Štukování například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Štukování? resp. co se skrývá pod slovem Štukování? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Štukování, odpověď na dotaz co je to Štukování?. Víte např. kdo to je Ajťák? Znáte a víte kdo je Marcel Hirscher? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Stavebnictví). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?