Co je to?
Definice výrazu Sádrokarton. Co znamená odborný pojem Sádrokarton z kategorie Stavebnictví?

Co to je Sádrokarton? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Sádrokarton

Sádrokarton čili sádrokartonová deska je označení pro panely vyráběné lisováním ze sádrové hmoty, která se ukládá mezi dvě silné kartonové desky. Desky se suší v sušárnách, jejich jádro může být napuštěno silikonem, aby odolávaly vlhku a vodě.
Lze je použít jako stavebnice ke stavbě nebo dokončování stavby stropů nebo vnitřních stěn. Výstavba je suchá, jedná se o velmi rychlé a snadné řešení. Lze tak upravit interiér, postavit příčky, zateplovat i rekonstruovat.


Co je to Sádrokarton? Význam slova, termín, Definice výrazu Sádrokarton. Co znamená odborný pojem Sádrokarton z kategorie Stavebnictví?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Sádrokarton sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Sádrokarton patří do sekce Stavebnictví

Klíčová slova: synonymum, přesný význam, slovník, wiki, slovo, vysvětlení, terminus technicus, informace, pojem, význam, definice pojmu, odborné názvosloví, popis, terminologie, význam slova, názvosloví, co je to Sádrokarton?, lexikon


Pojem Sádrokarton je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat videa s názvem Sádrokarton na Youtube

Zkusit najít pojem Sádrokarton na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Sádrokarton ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Sádrokarton ve Wikislovníku

Najít heslo Sádrokarton ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Sádrokarton ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Sádrokarton například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Sádrokarton? resp. co označuje slovo Sádrokarton? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sádrokarton, odpověď na dotaz co je to Sádrokarton?. Víte např. kdo to je Dustin Hoffman? Znáte a víte kdo je Vlakvedoucí? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Stavebnictví. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.