Co je to?
Definice výrazu Čarověník. Co znamená odborný pojem Čarověník z kategorie Rostliny?

Co je Čarověník?

Co znamená termín Čarověník? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Čarověník je znetvoření keře nebo stromu, které je tvořeno odlišně zbarvenými a různě tvarovanými větvičkami. Ty tvoří husté chomáče nebo metly. Příčinou jejich tvorby mohou být onemocnění nebo mutace. Čarověníky, které vznikly mutací, je možno množit. Používají se často k roubování, protože si tak zachovávají svůj vzhled.
Nenarůstají do velkých rozměrů, proto jsou ceněny například ve skalkách nebo menších zahradách. Čarověníky jsou však náchylné k nejrůznějším onemocněním, proto požadují vyšší péči. V minulosti jim byly přisuzovány kouzelné vlastnosti, údajně měly přinášet štěstí nebo smůlu.


Co je to Čarověník? Význam slova, termín, Definice výrazu Čarověník. Co znamená odborný pojem Čarověník z kategorie Rostliny?

Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Text vypracovaly autorky pro Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kolegy, přáteli a partnery na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Termín Čarověník je v sekci rostliny

Klíčová slova: co znamená, rostliny, definice, informace, wiki, odborné názvosloví, slovo, význam slova, synonymum, přesný význam, heslo, pojem, formulace, popis, vysvětlení, terminologie, Čarověník, co je to Čarověník?


Pojem Čarověník je v kategorii rostliny, ilustrační obrázek

Co označuje termín Čarověník? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

(Text byl převzat z mnohojazyčné online encyklopedie Wikipedia) Licence CC-BY-SA.

Čarověník je chomáčovitá nebo metlovitá znetvořenina na stromech a keřích, která je tvořena hustěji nahloučenými větvičkami, často odlišného zabarvení, tvaru a uspořádání olistění (jehlic).

Další informační zdroje o slovu Čarověník

Zkusit najít termín Čarověník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Čarověník na Youtube

Zkusit najít frázi Čarověník ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz Čarověník na Google.cz

Zkusit najít pojem Čarověník ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Čarověník ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Čarověník například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikislovníku, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice slova Čarověník? resp. co je to Čarověník? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Čarověník, odpověď na dotaz co je to Čarověník?. Víte např. kdo to je Farník? Znáte a víte kdo je Milla Jovovich? Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pojmy mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Čarověník i v jiné kategorii než je sekce rostliny. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie rostliny, Kvetoucí mandloň, Čarověník, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.