Co je to?
Definice výrazu, termínu Čarověník. Co znamená odborný pojem Čarověník z kategorie Rostliny?

Co je to Čarověník? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Čarověník

Čarověník je znetvoření keře nebo stromu, které je tvořeno odlišně zbarvenými a různě tvarovanými větvičkami. Ty tvoří husté chomáče nebo metly. Příčinou jejich tvorby mohou být onemocnění nebo mutace. Čarověníky, které vznikly mutací, je možno množit. Používají se často k roubování, protože si tak zachovávají svůj vzhled.
Nenarůstají do velkých rozměrů, proto jsou ceněny například ve skalkách nebo menších zahradách. Čarověníky jsou však náchylné k nejrůznějším onemocněním, proto požadují vyšší péči. V minulosti jim byly přisuzovány kouzelné vlastnosti, údajně měly přinášet štěstí nebo smůlu.


Co je to Čarověník? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Čarověník. Co znamená odborný pojem Čarověník z kategorie Rostliny?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Čarověník s vašimi kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pojem Čarověník se nachází v sekci rostliny

Klíčová slova: odborné názvosloví, heslo, rostliny, synonymum, Čarověník, co znamená, co je to Čarověník?, terminologie, názvosloví, slovník, formulace, přesný výraz, pojem, wiki, význam, rostliny, slovo, odborný výraz


Pojem Čarověník je v kategorii rostliny, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Čarověník? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Čarověník je chomáčovitá nebo metlovitá znetvořenina na stromech a keřích, která je tvořena hustěji nahloučenými větvičkami, často odlišného zabarvení, tvaru a uspořádání olistění (jehlic).

Hledejte pojem Čarověník v následujících vyhledávačích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Čarověník ve Wikimedia Commons

Najít slovo Čarověník ve Wikizdrojích

Najít heslo Čarověník ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat frázi Čarověník ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Čarověník na Youtube

Zkusit najít výraz Čarověník na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Čarověník například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Právě nyní již víte jaký je význam slova Čarověník? resp. co přesně znamená slovo Čarověník? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Čarověník, odpověď na dotaz co je to Čarověník?. Víte např. kdo to je Katy Perry? Znáte a víte kdo je Tomáš Feřtek? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Čarověník i jinde než v sekci než v rostliny. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.