Co je to?
Definice výrazu Čarověník. Co znamená odborný pojem Čarověník z kategorie Rostliny?

Co to je Čarověník? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Čarověník?

Čarověník je znetvoření keře nebo stromu, které je tvořeno odlišně zbarvenými a různě tvarovanými větvičkami. Ty tvoří husté chomáče nebo metly. Příčinou jejich tvorby mohou být onemocnění nebo mutace. Čarověníky, které vznikly mutací, je možno množit. Používají se často k roubování, protože si tak zachovávají svůj vzhled.
Nenarůstají do velkých rozměrů, proto jsou ceněny například ve skalkách nebo menších zahradách. Čarověníky jsou však náchylné k nejrůznějším onemocněním, proto požadují vyšší péči. V minulosti jim byly přisuzovány kouzelné vlastnosti, údajně měly přinášet štěstí nebo smůlu.


Co je to Čarověník? Význam slova, termín, Definice výrazu Čarověník. Co znamená odborný pojem Čarověník z kategorie Rostliny?

Chyby vyhrazeny. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Čarověník s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Čarověník patří do kategorie Rostliny

Klíčová slova: co znamená, terminologie, co to je, formulace, odborné názvosloví, informace, synonymum, wiki, slovník, co je to Čarověník?, význam, definice pojmu, význam slova, přesný význam, názvosloví, přesný výraz, Rostliny, význam pojmu


Pojem Čarověník je v kategorii Rostliny, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Čarověník?

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Čarověník je chomáčovitá nebo metlovitá znetvořenina na stromech a keřích, která je tvořena hustěji nahloučenými větvičkami, často odlišného zabarvení, tvaru a uspořádání olistění (jehlic).

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Čarověník ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Čarověník ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem Čarověník ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Čarověník ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Čarověník ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Čarověník ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Čarověník například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Čarověník? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Čarověník? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Čarověník, odpověď na dotaz co je to Čarověník?. Víte např. kdo to je Matyáš Korvín? Znáte a víte kdo je Ivan Bartoš? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Rostliny). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.