Co je to?
Výraz, termín, definice slova Čarověník. Co znamená odborný pojem Čarověník z kategorie Rostliny?

Co je to Čarověník? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Čarověník?

Čarověník je znetvoření keře nebo stromu, které je tvořeno odlišně zbarvenými a různě tvarovanými větvičkami. Ty tvoří husté chomáče nebo metly. Příčinou jejich tvorby mohou být onemocnění nebo mutace. Čarověníky, které vznikly mutací, je možno množit. Používají se často k roubování, protože si tak zachovávají svůj vzhled.
Nenarůstají do velkých rozměrů, proto jsou ceněny například ve skalkách nebo menších zahradách. Čarověníky jsou však náchylné k nejrůznějším onemocněním, proto požadují vyšší péči. V minulosti jim byly přisuzovány kouzelné vlastnosti, údajně měly přinášet štěstí nebo smůlu.


Co je to Čarověník? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Čarověník. Co znamená odborný pojem Čarověník z kategorie Rostliny?

Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Čarověník můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Heslo Čarověník je v sekci rostliny

Klíčová slova: co je to Čarověník?, význam, slovník, slovo, lexikon, definice pojmu, heslo, Čarověník, formulace, terminus technicus, co to je, informace, definice, terminologie, přesný význam, synonymum, názvosloví, co znamená


Pojem Čarověník je v kategorii rostliny, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Čarověník? Definice slova, termínu z Wikipedie

Níže uvedená citace (text) je převzat z online projektu Wikipedie. Licence CC-BY-SA.

Čarověník je chomáčovitá nebo metlovitá znetvořenina na stromech a keřích, která je tvořena hustěji nahloučenými větvičkami, často odlišného zabarvení, tvaru a uspořádání olistění (jehlic).

Hledejte pojem Čarověník v následujících vyhledávačích

Vyhledat výraz Čarověník ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Čarověník ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Čarověník ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Čarověník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Čarověník ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Čarověník na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Čarověník například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Čarověník? resp. jaká je definice termínu Čarověník? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Čarověník, odpověď na dotaz co je to Čarověník?. Víte např. kdo to je Kurt Cobain? Znáte a víte kdo je John Vanhara? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než rostliny). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.