Co je to?
Výraz, termín, definice slova Čarověník. Co znamená odborný pojem Čarověník z kategorie Rostliny?

Co je to Čarověník? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Čarověník?

Čarověník je znetvoření keře nebo stromu, které je tvořeno odlišně zbarvenými a různě tvarovanými větvičkami. Ty tvoří husté chomáče nebo metly. Příčinou jejich tvorby mohou být onemocnění nebo mutace. Čarověníky, které vznikly mutací, je možno množit. Používají se často k roubování, protože si tak zachovávají svůj vzhled.
Nenarůstají do velkých rozměrů, proto jsou ceněny například ve skalkách nebo menších zahradách. Čarověníky jsou však náchylné k nejrůznějším onemocněním, proto požadují vyšší péči. V minulosti jim byly přisuzovány kouzelné vlastnosti, údajně měly přinášet štěstí nebo smůlu.


Co je to Čarověník? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Čarověník. Co znamená odborný pojem Čarověník z kategorie Rostliny?

Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Čarověník sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Heslo Čarověník patří do sekce rostliny

Klíčová slova: význam pojmu, rostliny, definice, popis, slovo, formulace, přesný význam, informace, co znamená, wiki, synonymum, definice pojmu, rostliny, odborné názvosloví, heslo, Čarověník, terminologie, význam


Pojem Čarověník je v kategorii rostliny, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Čarověník?

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Čarověník je chomáčovitá nebo metlovitá znetvořenina na stromech a keřích, která je tvořena hustěji nahloučenými větvičkami, často odlišného zabarvení, tvaru a uspořádání olistění (jehlic).

Více informací o pojmu Čarověník lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít heslo Čarověník na Google.cz

Najít pojem Čarověník ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Čarověník ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Čarověník ve vyhledávači Qwant

Najít termín Čarověník ve Wikizdrojích

Hledat slovo Čarověník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Čarověník například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Čarověník? resp. jaký je význam slova Čarověník? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Čarověník, odpověď na dotaz co je to Čarověník?. Víte např. kdo to je Jiří Rusnok? Znáte a víte kdo je Barbora Seidlová? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Čarověník hledat i v jiných kategoriích (než rostliny) U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.