Co je to?
Definice výrazu Čarověník. Co znamená odborný pojem Čarověník z kategorie Rostliny?

Co to je Čarověník? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Čarověník?

Čarověník je znetvoření keře nebo stromu, které je tvořeno odlišně zbarvenými a různě tvarovanými větvičkami. Ty tvoří husté chomáče nebo metly. Příčinou jejich tvorby mohou být onemocnění nebo mutace. Čarověníky, které vznikly mutací, je možno množit. Používají se často k roubování, protože si tak zachovávají svůj vzhled.
Nenarůstají do velkých rozměrů, proto jsou ceněny například ve skalkách nebo menších zahradách. Čarověníky jsou však náchylné k nejrůznějším onemocněním, proto požadují vyšší péči. V minulosti jim byly přisuzovány kouzelné vlastnosti, údajně měly přinášet štěstí nebo smůlu.


Co je to Čarověník? Význam slova, termín, Definice výrazu Čarověník. Co znamená odborný pojem Čarověník z kategorie Rostliny?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Čarověník s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Čarověník je v kategorii Rostliny

Klíčová slova: terminologie, význam pojmu, lexikon, Rostliny, přesný výraz, odborný výraz, synonymum, definice pojmu, Rostliny, slovo, co znamená, slovník, definice, terminus technicus, informace, formulace, heslo, přesný význam


Pojem Čarověník je v kategorii Rostliny, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Čarověník?

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Čarověník je chomáčovitá nebo metlovitá znetvořenina na stromech a keřích, která je tvořena hustěji nahloučenými větvičkami, často odlišného zabarvení, tvaru a uspořádání olistění (jehlic).

Další zdroje informací o slovu Čarověník

Zkusit najít pojem Čarověník ve Wikizdrojích

Hledat výraz Čarověník ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Čarověník ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Čarověník ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Čarověník ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Čarověník na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Čarověník například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Čarověník? resp. co se skrývá pod slovem Čarověník? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Čarověník, odpověď na dotaz co je to Čarověník?. Víte např. kdo to je Fandom? Znáte a víte kdo je John Vanhara? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Čarověník i v jiných kategoriích (než Rostliny). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.