Co je to?
Definice výrazu Čarověník. Co znamená odborný pojem Čarověník z kategorie Rostliny?

Co to je Čarověník? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Čarověník?

Čarověník je znetvoření keře nebo stromu, které je tvořeno odlišně zbarvenými a různě tvarovanými větvičkami. Ty tvoří husté chomáče nebo metly. Příčinou jejich tvorby mohou být onemocnění nebo mutace. Čarověníky, které vznikly mutací, je možno množit. Používají se často k roubování, protože si tak zachovávají svůj vzhled.
Nenarůstají do velkých rozměrů, proto jsou ceněny například ve skalkách nebo menších zahradách. Čarověníky jsou však náchylné k nejrůznějším onemocněním, proto požadují vyšší péči. V minulosti jim byly přisuzovány kouzelné vlastnosti, údajně měly přinášet štěstí nebo smůlu.


Co je to Čarověník? Význam slova, termín, Definice výrazu Čarověník. Co znamená odborný pojem Čarověník z kategorie Rostliny?

Veškeré texty jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Čarověník? s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Čarověník je v sekci Rostliny

Klíčová slova: definice, informace, slovník, slovo, heslo, co to je, přesný význam, terminus technicus, význam pojmu, Rostliny, definice pojmu, Čarověník, co znamená, pojem, význam slova, termín, odborné názvosloví, wiki


Pojem Čarověník je v kategorii Rostliny, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Čarověník?

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Čarověník je chomáčovitá nebo metlovitá znetvořenina na stromech a keřích, která je tvořena hustěji nahloučenými větvičkami, často odlišného zabarvení, tvaru a uspořádání olistění (jehlic).

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít pojem Čarověník ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Čarověník na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Čarověník ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Čarověník ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Čarověník na Google.cz

Najít slovo Čarověník ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Čarověník například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve Wikizdrojích, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Čarověník? resp. jaký je význam slova Čarověník? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Čarověník, odpověď na dotaz co je to Čarověník?. Víte např. kdo to je Mystik? Znáte a víte kdo je David Rockefeller? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Rostliny). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.