Co je to?
Definice výrazu, termínu Zajišťovací příkaz. Co znamená odborný pojem Zajišťovací příkaz z kategorie Právo?

Co je to Zajišťovací příkaz? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Zajišťovací příkaz?

Zajišťovací příkaz je nástrojem finanční správy proti možným neplatičům daní. Pokud mají úředníci finanční správy podezření, že by firma daň později nezaplatila, mohou dopředu vybrat předpokládanou výši daně pomocí zajišťovacího příkazu.
Pokud správce daně takovou částku stanoví, musí ji plátce uhradit do tří dnů. Je zde možná i exekuce na účtu. Odvolání v takovém případě nemá odkladný účinek.


Co je to Zajišťovací příkaz? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Zajišťovací příkaz. Co znamená odborný pojem Zajišťovací příkaz z kategorie Právo?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Zajišťovací příkaz s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Zajišťovací příkaz patří do kategorie Právo

Klíčová slova: názvosloví, co znamená, Právo, informace, co to je, přesný výraz, co je to Zajišťovací příkaz?, Právo, význam, wiki, odborné názvosloví, vysvětlení, odborný výraz, význam slova, slovník, lexikon, terminus technicus, formulace


Pojem Zajišťovací příkaz je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat heslo Zajišťovací příkaz ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo Zajišťovací příkaz ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Zajišťovací příkaz ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Zajišťovací příkaz na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zajišťovací příkaz ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Zajišťovací příkaz ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Zajišťovací příkaz například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Zajišťovací příkaz? resp. co to je Zajišťovací příkaz? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zajišťovací příkaz, odpověď na dotaz co je to Zajišťovací příkaz?. Víte např. kdo to je Hypoteční poradce? Znáte a víte kdo je Optimista? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Právo). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.