Co je to?
Definice výrazu, termínu Zajišťovací příkaz. Co znamená odborný pojem Zajišťovací příkaz z kategorie Právo?

Co je to Zajišťovací příkaz? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Zajišťovací příkaz?

Zajišťovací příkaz je nástrojem finanční správy proti možným neplatičům daní. Pokud mají úředníci finanční správy podezření, že by firma daň později nezaplatila, mohou dopředu vybrat předpokládanou výši daně pomocí zajišťovacího příkazu.
Pokud správce daně takovou částku stanoví, musí ji plátce uhradit do tří dnů. Je zde možná i exekuce na účtu. Odvolání v takovém případě nemá odkladný účinek.


Co je to Zajišťovací příkaz? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Zajišťovací příkaz. Co znamená odborný pojem Zajišťovací příkaz z kategorie Právo?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Zajišťovací příkaz? Pak se o ní podělte se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Zajišťovací příkaz je v kategorii Právo

Klíčová slova: definice, terminus technicus, význam slova, přesný výraz, co je to Zajišťovací příkaz?, co to je, slovník, pojem, přesný význam, heslo, synonymum, formulace, Zajišťovací příkaz, terminologie, vysvětlení, co znamená, význam, názvosloví


Pojem Zajišťovací příkaz je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít heslo Zajišťovací příkaz ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Zajišťovací příkaz ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Zajišťovací příkaz na Google.cz

Hledat videa s názvem Zajišťovací příkaz na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Zajišťovací příkaz ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zajišťovací příkaz ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Zajišťovací příkaz například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Zajišťovací příkaz? resp. co vlastně znamená slovo Zajišťovací příkaz? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zajišťovací příkaz, odpověď na dotaz co je to Zajišťovací příkaz?. Víte např. kdo to je Mahulena Bočanová? Znáte a víte kdo je Xantipa? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Právo). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.