Co je to?
Výraz, termín, definice slova Zajišťovací příkaz. Co znamená odborný pojem Zajišťovací příkaz z kategorie Právo?

Co je to Zajišťovací příkaz? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Zajišťovací příkaz?

Zajišťovací příkaz je nástrojem finanční správy proti možným neplatičům daní. Pokud mají úředníci finanční správy podezření, že by firma daň později nezaplatila, mohou dopředu vybrat předpokládanou výši daně pomocí zajišťovacího příkazu.
Pokud správce daně takovou částku stanoví, musí ji plátce uhradit do tří dnů. Je zde možná i exekuce na účtu. Odvolání v takovém případě nemá odkladný účinek.


Co je to Zajišťovací příkaz? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Zajišťovací příkaz. Co znamená odborný pojem Zajišťovací příkaz z kategorie Právo?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Zajišťovací příkaz můžete samozřejmě sdílet s kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pojem Zajišťovací příkaz je v sekci právo

Klíčová slova: formulace, význam slova, Zajišťovací příkaz, definice pojmu, slovo, synonymum, lexikon, názvosloví, význam, popis, vysvětlení, právo, wiki, slovník, terminologie, právo, terminus technicus, odborné názvosloví


Pojem Zajišťovací příkaz je v kategorii právo, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Zajišťovací příkaz

Vyhledat výraz Zajišťovací příkaz ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zajišťovací příkaz ve Wikimedia Commons

Hledat termín Zajišťovací příkaz na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Zajišťovací příkaz ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Zajišťovací příkaz ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Zajišťovací příkaz ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Zajišťovací příkaz například ve videích na Youtube, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Právě nyní již víte co je to Zajišťovací příkaz? resp. co se přesně ukrývá za slovem Zajišťovací příkaz? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zajišťovací příkaz, odpověď na dotaz co je to Zajišťovací příkaz?. Víte např. kdo to je Leoš Stránský? Znáte a víte kdo je Pavel Zacha? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než právo). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.