Co je to?
Definice výrazu, termínu Zajišťovací příkaz. Co znamená odborný pojem Zajišťovací příkaz z kategorie Právo?

Co je to Zajišťovací příkaz? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Zajišťovací příkaz?

Zajišťovací příkaz je nástrojem finanční správy proti možným neplatičům daní. Pokud mají úředníci finanční správy podezření, že by firma daň později nezaplatila, mohou dopředu vybrat předpokládanou výši daně pomocí zajišťovacího příkazu.
Pokud správce daně takovou částku stanoví, musí ji plátce uhradit do tří dnů. Je zde možná i exekuce na účtu. Odvolání v takovém případě nemá odkladný účinek.


Co je to Zajišťovací příkaz? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Zajišťovací příkaz. Co znamená odborný pojem Zajišťovací příkaz z kategorie Právo?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Zajišťovací příkaz je v kategorii Právo

Klíčová slova: definice pojmu, odborné názvosloví, co znamená, terminologie, význam, termín, formulace, pojem, význam slova, vysvětlení, popis, synonymum, lexikon, wiki, informace, Právo, přesný význam, názvosloví


Pojem Zajišťovací příkaz je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Zajišťovací příkaz doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zajišťovací příkaz ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Zajišťovací příkaz ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Zajišťovací příkaz ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo Zajišťovací příkaz ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Zajišťovací příkaz ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat pojem Zajišťovací příkaz ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Zajišťovací příkaz například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Zajišťovací příkaz? resp. co označuje slovo Zajišťovací příkaz? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zajišťovací příkaz, odpověď na dotaz co je to Zajišťovací příkaz?. Víte např. kdo to je Galileo Galilei? Znáte a víte kdo je Kim Čong-un? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Právo). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.