Co je to?
Definice výrazu, termínu Zajišťovací příkaz. Co znamená odborný pojem Zajišťovací příkaz z kategorie Právo?

Co je to Zajišťovací příkaz? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Zajišťovací příkaz?

Zajišťovací příkaz je nástrojem finanční správy proti možným neplatičům daní. Pokud mají úředníci finanční správy podezření, že by firma daň později nezaplatila, mohou dopředu vybrat předpokládanou výši daně pomocí zajišťovacího příkazu.
Pokud správce daně takovou částku stanoví, musí ji plátce uhradit do tří dnů. Je zde možná i exekuce na účtu. Odvolání v takovém případě nemá odkladný účinek.


Co je to Zajišťovací příkaz? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Zajišťovací příkaz. Co znamená odborný pojem Zajišťovací příkaz z kategorie Právo?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Zajišťovací příkaz je v sekci Právo

Klíčová slova: Právo, vysvětlení, definice pojmu, názvosloví, definice, popis, přesný výraz, wiki, informace, význam, co znamená, význam pojmu, termín, význam slova, formulace, terminus technicus, lexikon, co to je


Pojem Zajišťovací příkaz je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Zajišťovací příkaz v následujících vyhledávačích

Najít pojem Zajišťovací příkaz ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Zajišťovací příkaz ve Wikipedii

Najít výraz Zajišťovací příkaz ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Zajišťovací příkaz ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Zajišťovací příkaz ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Zajišťovací příkaz na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Zajišťovací příkaz například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Zajišťovací příkaz? resp. jaký je význam pojmu Zajišťovací příkaz? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zajišťovací příkaz, odpověď na dotaz co je to Zajišťovací příkaz?. Víte např. kdo to je Despota? Znáte a víte kdo je Optimista? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Zajišťovací příkaz v jiné sekci než Právo. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.