Co je to?
Výraz, termín, definice slova Subsidiarita. Co znamená odborný pojem Subsidiarita z kategorie Politika?

Co je to Subsidiarita? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Subsidiarita?

Subsidiarita je pojem pocházející z latiny. V překladu znamená subsidiarita pomoc nebo podporu. V současné době se pojem subsidiarita používá v politice pro označení politického principu, podle něhož by se rozhodování mělo odehrávat na té nejnižší a bezprostřední úrovni a ústřední orgány správy by měly provádět pouze ty úkony, které nelze na místní úrovni vykonávat. Veřejná správa se tak přibližuje občanům.


Co je to Subsidiarita? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Subsidiarita. Co znamená odborný pojem Subsidiarita z kategorie Politika?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Subsidiarita s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Subsidiarita se nachází v kategorii Politika

Klíčová slova: definice pojmu, Politika, odborný výraz, terminologie, co to je, termín, popis, informace, význam, přesný význam, synonymum, Subsidiarita, co je to Subsidiarita?, vysvětlení, wiki, pojem, heslo, slovo


Pojem Subsidiarita je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít heslo Subsidiarita ve Wikislovníku

Hledat heslo Subsidiarita ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Subsidiarita ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat pojem Subsidiarita ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Subsidiarita na Google.cz

Najít slovo Subsidiarita ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Subsidiarita například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Subsidiarita? resp. co to je Subsidiarita? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Subsidiarita, odpověď na dotaz co je to Subsidiarita?. Víte např. kdo to je Dřevák? Znáte a víte kdo je Nemakačenko? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Politika). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.