Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Kombinované úročení. Co znamená pojem Kombinované úročení z kategorie Ekonomie?

Co je Kombinované úročení? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Kombinované úročení?

Kombinované úročení je termín z finanční oblasti. Jedná se o takové úročení, kdy se úrokovací doba skládá z více celých úrokovacích období a k nim se připočítá ještě další část úrokovacího období buď na začátku či na konci úrokovací doby.
Kombinuje se zde jednoduché a složené úročení, protože je potřeba začít jednoduchým úročením ke spočítání částky, a pak se pokračuje úročením složeným.


Co je to Kombinované úročení? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Kombinované úročení. Co znamená pojem Kombinované úročení z kategorie Ekonomie?

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Kombinované úročení? Potom se o definici podělte s vašimi známými a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Termín Kombinované úročení se nachází v kategorii ekonomie

Klíčová slova: význam slova, co to je, odborný výraz, terminologie, definice pojmu, wiki, ekonomie, názvosloví, co je to Kombinované úročení?, slovo, terminus technicus, význam pojmu, slovník, co znamená, heslo, informace, vysvětlení, ekonomie


Pojem Kombinované úročení je v kategorii ekonomie, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Kombinované úročení dozvíte následující

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Kombinované úročení se používá v případech, kdy úrokovací dobu t tvoří několik celých úrokovacích období a ještě část úrokovacího období na začátku nebo na konci úrokovací doby. Pokud je doba úročení celé číslo, jedná se o složené úročení.

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat videa s názvem Kombinované úročení na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kombinované úročení ve Wikimedia Commons

Hledat termín Kombinované úročení ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Kombinované úročení ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat slovo Kombinované úročení na Google.cz

Najít výraz Kombinované úročení ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Kombinované úročení například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Kombinované úročení? resp. jaký je význam pojmu Kombinované úročení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kombinované úročení, odpověď na dotaz co je to Kombinované úročení?. Víte např. kdo to je Dan Přibáň? Znáte a víte kdo je Jan Potměšil? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je ekonomie. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.