Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Kombinované úročení. Co znamená pojem Kombinované úročení z kategorie Ekonomie?

Co je Kombinované úročení?

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Kombinované úročení?

Kombinované úročení je termín z finanční oblasti. Jedná se o takové úročení, kdy se úrokovací doba skládá z více celých úrokovacích období a k nim se připočítá ještě další část úrokovacího období buď na začátku či na konci úrokovací doby.
Kombinuje se zde jednoduché a složené úročení, protože je potřeba začít jednoduchým úročením ke spočítání částky, a pak se pokračuje úročením složeným.


Co je to Kombinované úročení? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Kombinované úročení. Co znamená pojem Kombinované úročení z kategorie Ekonomie?

Neručíme za pravdivost poskytovaných informací. Text vytvořen pro Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s dalšími osobami na sociálních sítích jako je Facebook, Pinterest, Síť X nebo Reddit. Stačí kliknout na tlačítko Sdílet.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Termín Kombinované úročení se nachází v kategorii ekonomie

Klíčová slova: přesný význam, formulace, význam pojmu, co to je, odborný výraz, terminologie, co znamená, význam slova, ekonomie, definice pojmu, ekonomie, názvosloví, informace, odborné názvosloví, význam, lexikon, Kombinované úročení, heslo


Pojem Kombinované úročení je v kategorii ekonomie, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Kombinované úročení?

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Kombinované úročení se používá v případech, kdy úrokovací dobu t tvoří několik celých úrokovacích období a ještě část úrokovacího období na začátku nebo na konci úrokovací doby. Pokud je doba úročení celé číslo, jedná se o složené úročení.

Další informační zdroje o slovu Kombinované úročení

Najít heslo Kombinované úročení ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kombinované úročení ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kombinované úročení ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Kombinované úročení ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Kombinované úročení ve Wikislovníku

Zkusit najít Kombinované úročení na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kombinované úročení například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikizdrojích, v Google obrázcích nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Teď už znáte odpověď na otázku co znamená Kombinované úročení? resp. co se skrývá pod slovem Kombinované úročení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kombinované úročení, odpověď na dotaz co je to Kombinované úročení?. Víte např. kdo to je Heath Ledger? Znáte a víte kdo je Daniela Šinkorová? Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pojmy mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Radíme vám proto hledat slovo Kombinované úročení i v jiné části webu než je kategorie ekonomie. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie ekonomie, grafy banka, kombinované úročení, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.