Co je to?
Definice výrazu Šelest na srdci. Co znamená odborný pojem Šelest na srdci z kategorie Lékařství?

Co to je Šelest na srdci? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Šelest na srdci

Šelest na srdci je příznakem onemocnění srdce. Může se vyskytovat jak u dospělých, tak u dětí. Je to zvuk, který je vytvářen při některé ze nedostatečných funkcí srdce. Často se jedná například o onemocnění osrdečníku, zúženou chlopeň, vadu chlopně, vrozené srdeční vady, nádorová onemocnění, záněty a podobně.
Šelest na srdci se dá zjistit poslechem nebo fonendoskopickým vyšetřením. K dalším příznakům patří dušnost, mdloby, bolest na hrudi a jiné.


Co je to Šelest na srdci? Význam slova, termín, Definice výrazu Šelest na srdci. Co znamená odborný pojem Šelest na srdci z kategorie Lékařství?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Šelest na srdci s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Šelest na srdci se nachází v sekci Lékařství

Klíčová slova: význam slova, definice, vysvětlení, význam pojmu, slovo, co znamená, terminus technicus, Šelest na srdci, Lékařství, popis, termín, význam, přesný význam, wiki, Lékařství, přesný výraz, synonymum, názvosloví


Pojem Šelest na srdci je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Šelest na srdci

Vyhledat termín Šelest na srdci ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Šelest na srdci ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín Šelest na srdci na Google.cz

Najít slovo Šelest na srdci ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Šelest na srdci ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Šelest na srdci ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Šelest na srdci například ve videích na Youtube, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Šelest na srdci? resp. co vlastně znamená slovo Šelest na srdci? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Šelest na srdci, odpověď na dotaz co je to Šelest na srdci?. Víte např. kdo to je Skladník? Znáte a víte kdo je Tim Burton? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Lékařství. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.