Co je to?
Definice výrazu Šelest na srdci. Co znamená odborný pojem Šelest na srdci z kategorie Lékařství?

Co to je Šelest na srdci? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Šelest na srdci

Šelest na srdci je příznakem onemocnění srdce. Může se vyskytovat jak u dospělých, tak u dětí. Je to zvuk, který je vytvářen při některé ze nedostatečných funkcí srdce. Často se jedná například o onemocnění osrdečníku, zúženou chlopeň, vadu chlopně, vrozené srdeční vady, nádorová onemocnění, záněty a podobně.
Šelest na srdci se dá zjistit poslechem nebo fonendoskopickým vyšetřením. K dalším příznakům patří dušnost, mdloby, bolest na hrudi a jiné.


Co je to Šelest na srdci? Význam slova, termín, Definice výrazu Šelest na srdci. Co znamená odborný pojem Šelest na srdci z kategorie Lékařství?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Šelest na srdci s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Šelest na srdci se nachází v sekci Lékařství

Klíčová slova: přesný výraz, Šelest na srdci, vysvětlení, co je to Šelest na srdci?, význam slova, lexikon, formulace, názvosloví, význam pojmu, co to je, význam, Lékařství, informace, co znamená, definice, popis, terminus technicus, definice pojmu


Pojem Šelest na srdci je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Šelest na srdci

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Šelest na srdci ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Šelest na srdci ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo Šelest na srdci ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Šelest na srdci ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Šelest na srdci ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín Šelest na srdci ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Šelest na srdci například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Šelest na srdci? resp. co znamená Šelest na srdci? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Šelest na srdci, odpověď na dotaz co je to Šelest na srdci?. Víte např. kdo to je Xena? Znáte a víte kdo je Mindža? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Lékařství. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.