Co je to?
Definice výrazu Šelest na srdci. Co znamená odborný pojem Šelest na srdci z kategorie Lékařství?

Co to je Šelest na srdci? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Šelest na srdci

Šelest na srdci je příznakem onemocnění srdce. Může se vyskytovat jak u dospělých, tak u dětí. Je to zvuk, který je vytvářen při některé ze nedostatečných funkcí srdce. Často se jedná například o onemocnění osrdečníku, zúženou chlopeň, vadu chlopně, vrozené srdeční vady, nádorová onemocnění, záněty a podobně.
Šelest na srdci se dá zjistit poslechem nebo fonendoskopickým vyšetřením. K dalším příznakům patří dušnost, mdloby, bolest na hrudi a jiné.


Co je to Šelest na srdci? Význam slova, termín, Definice výrazu Šelest na srdci. Co znamená odborný pojem Šelest na srdci z kategorie Lékařství?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Šelest na srdci? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Šelest na srdci je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: přesný výraz, Lékařství, Lékařství, názvosloví, odborný výraz, heslo, pojem, terminus technicus, slovník, slovo, význam pojmu, lexikon, formulace, význam, Šelest na srdci, co je to Šelest na srdci?, význam slova, vysvětlení


Pojem Šelest na srdci je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Šelest na srdci zkuste tyto odkazy

Najít heslo Šelest na srdci ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Šelest na srdci na Google.cz

Zkusit najít termín Šelest na srdci ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Šelest na srdci ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Šelest na srdci ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Šelest na srdci ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Šelest na srdci například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Šelest na srdci? resp. co znamená slovo Šelest na srdci? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Šelest na srdci, odpověď na dotaz co je to Šelest na srdci?. Víte např. kdo to je Udavač? Znáte a víte kdo je Tim Burton? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Lékařství). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.