Co je to?
Definice výrazu Šelest na srdci. Co znamená odborný pojem Šelest na srdci z kategorie Lékařství?

Co to je Šelest na srdci? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Šelest na srdci

Šelest na srdci je příznakem onemocnění srdce. Může se vyskytovat jak u dospělých, tak u dětí. Je to zvuk, který je vytvářen při některé ze nedostatečných funkcí srdce. Často se jedná například o onemocnění osrdečníku, zúženou chlopeň, vadu chlopně, vrozené srdeční vady, nádorová onemocnění, záněty a podobně.
Šelest na srdci se dá zjistit poslechem nebo fonendoskopickým vyšetřením. K dalším příznakům patří dušnost, mdloby, bolest na hrudi a jiné.


Co je to Šelest na srdci? Význam slova, termín, Definice výrazu Šelest na srdci. Co znamená odborný pojem Šelest na srdci z kategorie Lékařství?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte uvedený text se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Šelest na srdci je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: co to je, lexikon, vysvětlení, heslo, co znamená, význam slova, informace, význam, přesný výraz, definice, význam pojmu, definice pojmu, pojem, slovo, Lékařství, popis, odborný výraz, slovník


Pojem Šelest na srdci je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Šelest na srdci v následujících vyhledávačích

Zkusit najít slovo Šelest na srdci ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Šelest na srdci na Youtube

Hledat slovo Šelest na srdci ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Šelest na srdci ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Šelest na srdci ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Šelest na srdci ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Šelest na srdci například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Šelest na srdci? resp. co přesně znamená slovo Šelest na srdci? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Šelest na srdci, odpověď na dotaz co je to Šelest na srdci?. Víte např. kdo to je Pecivál? Znáte a víte kdo je Tim Burton? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Lékařství). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.