Co je to?
Výraz, termín, definice slova Zelená káva. Co znamená odborný pojem Zelená káva z kategorie Nápoje?

Co je to Zelená káva? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Zelená káva?

Zelená káva se připravuje z nepražených kávových zrn. Při užívání v pokrmech nebo nápojích zmenšuje zelená káva pocit hladu. Omezuje se chuť na sladkosti a také k větší konzumaci potravin. Při pravidelné konzumaci zrychluje zelená káva metabolizmus a čistí organizmus od škodlivin.
Zelená káva obsahuje kofein, zvyšuje energii i vitalitu. Protože se nepraží, neobsahuje některé látky s negativním vlivem, které lze nalézt v pražené kávě.


Co je to Zelená káva? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Zelená káva. Co znamená odborný pojem Zelená káva z kategorie Nápoje?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Zelená káva? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Zelená káva patří do sekce Nápoje

Klíčová slova: definice pojmu, odborné názvosloví, význam pojmu, přesný výraz, odborný výraz, názvosloví, wiki, synonymum, pojem, definice, lexikon, popis, heslo, terminus technicus, formulace, termín, slovo, co to je


Pojem Zelená káva je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Zelená káva dozvíte následující

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Zelená káva jako lék na hubnutí byla poprvé představena v americkém pořadu Dr. Oz Show, kde byla prezentována její zázračnost díky kyselině chlorogenové, která zrychluje metabolismus. Toto tvrzení nicméně není potvrzeno žádnými výzkumy, obecně existují stovky látek, které urychlují tělesný metabolismus, ale to neznamená, že mají měřitelný vliv na hubnutí. Naopak podle Americké chemické společnosti zelená káva zvyšuje odolnost vůči inzulínu (první stádium cukrovky 2. typu), a přispívá k ztučnění jater a zvýšení krevního tlaku.

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat heslo Zelená káva ve Wikizdrojích

Vyhledat termín Zelená káva ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Zelená káva ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Zelená káva ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Zelená káva ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zelená káva ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Zelená káva například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Zelená káva? resp. co znamená Zelená káva? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zelená káva, odpověď na dotaz co je to Zelená káva?. Víte např. kdo to je Anežka Česká? Znáte a víte kdo je Pšonek? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Nápoje U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?