Co je to?
Výraz, termín, definice slova Zelená káva. Co znamená odborný pojem Zelená káva z kategorie Nápoje?

Co je Zelená káva?

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Zelená káva?

Zelená káva se připravuje z nepražených kávových zrn. Při užívání v pokrmech nebo nápojích zmenšuje zelená káva pocit hladu. Omezuje se chuť na sladkosti a také k větší konzumaci potravin. Při pravidelné konzumaci zrychluje zelená káva metabolizmus a čistí organizmus od škodlivin.
Zelená káva obsahuje kofein, zvyšuje energii i vitalitu. Protože se nepraží, neobsahuje některé látky s negativním vlivem, které lze nalézt v pražené kávě.


Co je to Zelená káva? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Zelená káva. Co znamená odborný pojem Zelená káva z kategorie Nápoje?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text napsán pro Superia.cz

Definici slova Zelená káva můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Výraz Zelená káva je v kategorii nápoje

Klíčová slova: informace, popis, formulace, terminologie, definice, slovník, přesný význam, lexikon, definice pojmu, nápoje, odborné názvosloví, nápoje, význam, termín, vysvětlení, odborný výraz, co je to Zelená káva?, synonymum


Pojem Zelená káva je v kategorii nápoje, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Zelená káva?

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Zelená káva jako lék na hubnutí byla poprvé představena v americkém pořadu Dr. Oz Show, kde byla prezentována její zázračnost díky kyselině chlorogenové, která zrychluje metabolismus. Toto tvrzení nicméně není potvrzeno žádnými výzkumy, obecně existují stovky látek, které urychlují tělesný metabolismus, ale to neznamená, že mají měřitelný vliv na hubnutí. Naopak podle Americké chemické společnosti zelená káva zvyšuje odolnost vůči inzulínu (první stádium cukrovky 2. typu), a přispívá k ztučnění jater a zvýšení krevního tlaku.

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít Zelená káva ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Zelená káva ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Zelená káva ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Zelená káva na Youtube

Zkusit najít termín Zelená káva ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Zelená káva na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Zelená káva například ve Wikizdrojích, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve fulltextu Yahoo.com nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit co znamená slovo Zelená káva? resp. co se přesně ukrývá za slovem Zelená káva? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zelená káva, odpověď na dotaz co je to Zelená káva?. Víte např. kdo to je Nabušenec? Znáte a víte kdo je Platnéř? Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Pojmy mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání odborného pojmu Zelená káva i v jiné kategorii než je sekce nápoje. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie nápoje, koktejl, zelená káva, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?