Co je to?
Výraz, termín, definice slova Zelená káva. Co znamená odborný pojem Zelená káva z kategorie Nápoje?

Co je Zelená káva? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Zelená káva

Zelená káva se připravuje z nepražených kávových zrn. Při užívání v pokrmech nebo nápojích zmenšuje zelená káva pocit hladu. Omezuje se chuť na sladkosti a také k větší konzumaci potravin. Při pravidelné konzumaci zrychluje zelená káva metabolizmus a čistí organizmus od škodlivin.
Zelená káva obsahuje kofein, zvyšuje energii i vitalitu. Protože se nepraží, neobsahuje některé látky s negativním vlivem, které lze nalézt v pražené kávě.


Co je to Zelená káva? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Zelená káva. Co znamená odborný pojem Zelená káva z kategorie Nápoje?

Velmi pečlivě jsme procházeli veškeré zveřejněné texty. Přes to vše se může stát, že je zde nesprávná, nepřesná či neaktuální informace. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Definici pojmu Zelená káva sdílejte s přáteli a kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Heslo Zelená káva je v kategorii nápoje

Klíčová slova: termín, co znamená, terminologie, přesný význam, odborný výraz, nápoje, slovo, přesný výraz, definice pojmu, definice, nápoje, co je to Zelená káva?, význam, lexikon, heslo, význam pojmu, odborné názvosloví, wiki


Pojem Zelená káva je v kategorii nápoje, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Zelená káva můžete dozvědět následující

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Zelená káva jako lék na hubnutí byla poprvé představena v americkém pořadu Dr. Oz Show, kde byla prezentována její zázračnost díky kyselině chlorogenové, která zrychluje metabolismus. Toto tvrzení nicméně není potvrzeno žádnými výzkumy, obecně existují stovky látek, které urychlují tělesný metabolismus, ale to neznamená, že mají měřitelný vliv na hubnutí. Naopak podle Americké chemické společnosti zelená káva zvyšuje odolnost vůči inzulínu (první stádium cukrovky 2. typu), a přispívá k ztučnění jater a zvýšení krevního tlaku.

Hledejte výraz Zelená káva v dalších zdrojích

Zkusit najít frázi Zelená káva ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Zelená káva ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Zelená káva ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít termín Zelená káva ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Zelená káva ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat heslo Zelená káva na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Zelená káva například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Zelená káva? resp. co se skrývá pod slovem Zelená káva? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zelená káva, odpověď na dotaz co je to Zelená káva?. Víte např. kdo to je Bratranec? Znáte a víte kdo je Valerij Pjakin? Jednotlivá slova můžou mít několik významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než nápoje). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?