Co je to?
Definice výrazu Existenční minimum. Co znamená odborný pojem Existenční minimum z kategorie Ekonomie?

Co to je Existenční minimum? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Existenční minimum

Existenční minimum je pojem z oblasti sociální podpory. Jde o zákonem stanovenou a společností uznanou minimální hranici příjmů. Pokud by peněžní příjmy klesly pod tuto hranici, jednalo by se o stav hmotné nouze.
Životní minimum se určuje různými metodami-statisticky, normativně nebo srovnáním příjmů, výdajů a spotřeby domácností. Vypočítává se podle něj sociální pomoc.


Co je to Existenční minimum? Význam slova, termín, Definice výrazu Existenční minimum. Co znamená odborný pojem Existenční minimum z kategorie Ekonomie?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Existenční minimum? s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Existenční minimum je v sekci Ekonomie

Klíčová slova: Ekonomie, definice pojmu, popis, přesný výraz, wiki, synonymum, odborné názvosloví, co to je, termín, co je to Existenční minimum?, význam slova, slovo, lexikon, význam pojmu, Ekonomie, co znamená, Existenční minimum, heslo


Pojem Existenční minimum je v kategorii Ekonomie, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat pojem Existenční minimum ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít heslo Existenční minimum ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Existenční minimum ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem Existenční minimum ve Wikislovníku

Hledat slovo Existenční minimum ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Existenční minimum ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Existenční minimum například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Existenční minimum? resp. co znamená výraz Existenční minimum? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Existenční minimum, odpověď na dotaz co je to Existenční minimum?. Víte např. kdo to je Andrej Bóna? Znáte a víte kdo je Jiří Mádl? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Ekonomie). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.