Co je to?
Odborný výraz, definice slova Existenční minimum. Co znamená pojem Existenční minimum z kategorie Ekonomie?

Co je to Existenční minimum? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Existenční minimum?

Existenční minimum je pojem z oblasti sociální podpory. Jde o zákonem stanovenou a společností uznanou minimální hranici příjmů. Pokud by peněžní příjmy klesly pod tuto hranici, jednalo by se o stav hmotné nouze.
Životní minimum se určuje různými metodami-statisticky, normativně nebo srovnáním příjmů, výdajů a spotřeby domácností. Vypočítává se podle něj sociální pomoc.


Co je to Existenční minimum? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Existenční minimum. Co znamená pojem Existenční minimum z kategorie Ekonomie?

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Existenční minimum s jinými lidmi na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Termín Existenční minimum se nachází v sekci ekonomie

Klíčová slova: terminus technicus, definice pojmu, popis, význam, Existenční minimum, slovo, informace, pojem, co je to Existenční minimum?, termín, vysvětlení, přesný význam, význam slova, význam pojmu, wiki, synonymum, terminologie, lexikon


Pojem Existenční minimum je v kategorii ekonomie, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Existenční minimum ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Existenční minimum na Google.cz

Zkusit najít Existenční minimum ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Existenční minimum ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Existenční minimum ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Existenční minimum ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Existenční minimum například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Existenční minimum? resp. co znamená slovo Existenční minimum? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Existenční minimum, odpověď na dotaz co je to Existenční minimum?. Víte např. kdo to je Josef Klíma? Znáte a víte kdo je Daniel Craig? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Existenční minimum hledat i v jiných kategoriích (než ekonomie). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.