Co je to?
Definice výrazu Existenční minimum. Co znamená odborný pojem Existenční minimum z kategorie Ekonomie?

Co to je Existenční minimum? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Existenční minimum?

Existenční minimum je pojem z oblasti sociální podpory. Jde o zákonem stanovenou a společností uznanou minimální hranici příjmů. Pokud by peněžní příjmy klesly pod tuto hranici, jednalo by se o stav hmotné nouze.
Životní minimum se určuje různými metodami-statisticky, normativně nebo srovnáním příjmů, výdajů a spotřeby domácností. Vypočítává se podle něj sociální pomoc.


Co je to Existenční minimum? Význam slova, termín, Definice výrazu Existenční minimum. Co znamená odborný pojem Existenční minimum z kategorie Ekonomie?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Existenční minimum patří do kategorie Ekonomie

Klíčová slova: vysvětlení, popis, informace, pojem, Existenční minimum, přesný význam, význam pojmu, význam slova, slovník, termín, formulace, význam, odborné názvosloví, definice, odborný výraz, wiki, terminologie, slovo


Pojem Existenční minimum je v kategorii Ekonomie, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Existenční minimum

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Existenční minimum ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Existenční minimum ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Existenční minimum ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Existenční minimum na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Existenční minimum ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Existenční minimum ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Existenční minimum například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Existenční minimum? resp. jaký je přesný význam slova Existenční minimum? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Existenční minimum, odpověď na dotaz co je to Existenční minimum?. Víte např. kdo to je Socka? Znáte a víte kdo je Audrey Hepburn? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Ekonomie. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.