Co je to?
Výraz, termín, definice slova Existenční minimum. Co znamená odborný pojem Existenční minimum z kategorie Ekonomie?

Co je Existenční minimum? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Existenční minimum?

Existenční minimum je pojem z oblasti sociální podpory. Jde o zákonem stanovenou a společností uznanou minimální hranici příjmů. Pokud by peněžní příjmy klesly pod tuto hranici, jednalo by se o stav hmotné nouze.
Životní minimum se určuje různými metodami-statisticky, normativně nebo srovnáním příjmů, výdajů a spotřeby domácností. Vypočítává se podle něj sociální pomoc.


Co je to Existenční minimum? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Existenční minimum. Co znamená odborný pojem Existenční minimum z kategorie Ekonomie?

Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Definici slova Existenční minimum můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Výraz Existenční minimum je v kategorii ekonomie

Klíčová slova: terminus technicus, význam pojmu, co znamená, co je to Existenční minimum?, odborné názvosloví, přesný výraz, definice, pojem, informace, heslo, slovo, Existenční minimum, slovník, ekonomie, význam slova, synonymum, popis, lexikon


Pojem Existenční minimum je v kategorii ekonomie, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Existenční minimum

Hledat heslo Existenční minimum ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Existenční minimum ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Existenční minimum na Google obrázcích

Najít slovo Existenční minimum ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Existenční minimum ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Existenční minimum na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Existenční minimum například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Teď už víte co znamená slovo Existenční minimum? resp. co se skrývá pod slovem Existenční minimum? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Existenční minimum, odpověď na dotaz co je to Existenční minimum?. Víte např. kdo to je Volitel? Znáte a víte kdo je Plánovač výroby? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Existenční minimum i jinde než v sekci než v ekonomie. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.