Co je to?
Výraz, termín, definice slova Existenční minimum. Co znamená odborný pojem Existenční minimum z kategorie Ekonomie?

Co je to Existenční minimum? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Existenční minimum?

Existenční minimum je pojem z oblasti sociální podpory. Jde o zákonem stanovenou a společností uznanou minimální hranici příjmů. Pokud by peněžní příjmy klesly pod tuto hranici, jednalo by se o stav hmotné nouze.
Životní minimum se určuje různými metodami-statisticky, normativně nebo srovnáním příjmů, výdajů a spotřeby domácností. Vypočítává se podle něj sociální pomoc.


Co je to Existenční minimum? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Existenční minimum. Co znamená odborný pojem Existenční minimum z kategorie Ekonomie?

Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Existenční minimum sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Výraz Existenční minimum patří do sekce ekonomie

Klíčová slova: ekonomie, pojem, terminus technicus, přesný výraz, termín, synonymum, vysvětlení, wiki, ekonomie, přesný význam, popis, odborný výraz, význam pojmu, slovník, význam, lexikon, co znamená, terminologie


Pojem Existenční minimum je v kategorii ekonomie, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Existenční minimum zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Existenční minimum ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Existenční minimum ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo Existenční minimum ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Existenční minimum ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Existenční minimum ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Existenční minimum na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Existenční minimum například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Nyní již víte co znamená slovo Existenční minimum? resp. jaký je přesný význam slova Existenční minimum? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Existenční minimum, odpověď na dotaz co je to Existenční minimum?. Víte např. kdo to je Karel Slavoj Amerling? Znáte a víte kdo je Robert Downey Jr.? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než ekonomie). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.