Co je to?
Definice výrazu Existenční minimum. Co znamená odborný pojem Existenční minimum z kategorie Ekonomie?

Co to je Existenční minimum? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Existenční minimum?

Existenční minimum je pojem z oblasti sociální podpory. Jde o zákonem stanovenou a společností uznanou minimální hranici příjmů. Pokud by peněžní příjmy klesly pod tuto hranici, jednalo by se o stav hmotné nouze.
Životní minimum se určuje různými metodami-statisticky, normativně nebo srovnáním příjmů, výdajů a spotřeby domácností. Vypočítává se podle něj sociální pomoc.


Co je to Existenční minimum? Význam slova, termín, Definice výrazu Existenční minimum. Co znamená odborný pojem Existenční minimum z kategorie Ekonomie?

Možnost chyb vyhrazena. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Existenční minimum můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Existenční minimum je v kategorii Ekonomie

Klíčová slova: odborné názvosloví, slovník, informace, Ekonomie, Existenční minimum, co znamená, Ekonomie, význam slova, terminus technicus, formulace, lexikon, popis, heslo, wiki, slovo, názvosloví, terminologie, význam pojmu


Pojem Existenční minimum je v kategorii Ekonomie, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat videa s názvem Existenční minimum na Youtube

Najít výraz Existenční minimum ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo Existenční minimum ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Existenční minimum ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Existenční minimum ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Existenční minimum ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Existenční minimum například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Existenční minimum? resp. co přesně znamená slovo Existenční minimum? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Existenční minimum, odpověď na dotaz co je to Existenční minimum?. Víte např. kdo to je Koudelník? Znáte a víte kdo je Tomáš Chrenek? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Ekonomie Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.