Co je to?
Výraz, termín, definice slova Existenční minimum. Co znamená odborný pojem Existenční minimum z kategorie Ekonomie?

Co je to Existenční minimum? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Existenční minimum?

Existenční minimum je pojem z oblasti sociální podpory. Jde o zákonem stanovenou a společností uznanou minimální hranici příjmů. Pokud by peněžní příjmy klesly pod tuto hranici, jednalo by se o stav hmotné nouze.
Životní minimum se určuje různými metodami-statisticky, normativně nebo srovnáním příjmů, výdajů a spotřeby domácností. Vypočítává se podle něj sociální pomoc.


Co je to Existenční minimum? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Existenční minimum. Co znamená odborný pojem Existenční minimum z kategorie Ekonomie?

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Existenční minimum můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Pojem Existenční minimum je v sekci ekonomie

Klíčová slova: slovník, wiki, odborné názvosloví, terminus technicus, termín, pojem, Existenční minimum, vysvětlení, ekonomie, názvosloví, ekonomie, synonymum, význam, odborný výraz, informace, definice, co to je, slovo


Pojem Existenční minimum je v kategorii ekonomie, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Existenční minimum doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít výraz Existenční minimum ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Existenční minimum na Youtube

Vyhledat heslo Existenční minimum ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Existenční minimum na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Existenční minimum ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Existenční minimum ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Existenční minimum například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Právě nyní již víte jaký je význam slova Existenční minimum? resp. jaká je definice termínu Existenční minimum? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Existenční minimum, odpověď na dotaz co je to Existenční minimum?. Víte např. kdo to je Marek Dospiva? Znáte a víte kdo je Chris Evans? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je ekonomie. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.