Co je to?
Odborný výraz, definice slova Torrent. Co znamená pojem Torrent z kategorie Internet?

Co je to Torrent? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Torrent

Torrenty jsou jednoduchým způsobem, jak sdílet vybrané soubory s uživateli po celém světě. Poskytuje rychlý, jednoduchý a efektivní přenos velkých souborů mezi libovolným počtem lidí. Síť funguje na jiném principu, než na němž fungují jiné P2P sítě. Výměna nenastává mezi dvojicí uživatelů, kde jeden musí vlastnit kompletní soubor, ale naopak nastává výměna mezi tzv. roji uživatelů, kde není třeba mít kompletní soubor od jednoho člověka.
Komunita využívající torrenty se soustřeďuje na stránkách, kde se nalézají seznamy souborů k dispozici. Pro správné fungování uživatel potřebuje program.


Co je to Torrent? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Torrent. Co znamená pojem Torrent z kategorie Internet?

Možnost chyb vyhrazena. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Torrent sdílejte s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Torrent je v kategorii Internet

Klíčová slova: co to je, co znamená, definice pojmu, co je to Torrent?, slovník, pojem, přesný význam, odborný výraz, Internet, význam slova, lexikon, wiki, heslo, Internet, terminologie, přesný výraz, názvosloví, vysvětlení


Pojem Torrent je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Torrent

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Torrent ve Wikimedia Commons

Hledat termín Torrent ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Torrent ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Torrent ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Torrent ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Torrent ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Torrent například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Torrent? resp. co se přesně ukrývá za slovem Torrent? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Torrent, odpověď na dotaz co je to Torrent?. Víte např. kdo to je Soudní zapisovatel? Znáte a víte kdo je Albín? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Torrent i v jiných kategoriích (než Internet). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem