Co je to?
Odborný výraz, definice slova Torrent. Co znamená pojem Torrent z kategorie Internet?

Co je to Torrent? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Torrent?

Torrenty jsou jednoduchým způsobem, jak sdílet vybrané soubory s uživateli po celém světě. Poskytuje rychlý, jednoduchý a efektivní přenos velkých souborů mezi libovolným počtem lidí. Síť funguje na jiném principu, než na němž fungují jiné P2P sítě. Výměna nenastává mezi dvojicí uživatelů, kde jeden musí vlastnit kompletní soubor, ale naopak nastává výměna mezi tzv. roji uživatelů, kde není třeba mít kompletní soubor od jednoho člověka.
Komunita využívající torrenty se soustřeďuje na stránkách, kde se nalézají seznamy souborů k dispozici. Pro správné fungování uživatel potřebuje program.


Co je to Torrent? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Torrent. Co znamená pojem Torrent z kategorie Internet?

Texty mohou obsahovat chyby. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Torrent sdílejte s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Torrent je v kategorii Internet

Klíčová slova: význam, odborný výraz, význam slova, slovník, termín, definice pojmu, Internet, terminologie, význam pojmu, lexikon, Internet, názvosloví, přesný výraz, co znamená, heslo, formulace, odborné názvosloví, informace


Pojem Torrent je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Torrent v následujících vyhledávačích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Torrent ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Torrent ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Torrent na Youtube

Vyhledat výraz Torrent ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Torrent ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Torrent ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Torrent například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Torrent? resp. co přesně označuje termín Torrent? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Torrent, odpověď na dotaz co je to Torrent?. Víte např. kdo to je Emma Stone? Znáte a víte kdo je Šprt? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Internet. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem