Co je to?
Výraz, termín, definice slova Torrent. Co znamená odborný pojem Torrent z kategorie Internet?

Co je to Torrent? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Torrent?

Torrenty jsou jednoduchým způsobem, jak sdílet vybrané soubory s uživateli po celém světě. Poskytuje rychlý, jednoduchý a efektivní přenos velkých souborů mezi libovolným počtem lidí. Síť funguje na jiném principu, než na němž fungují jiné P2P sítě. Výměna nenastává mezi dvojicí uživatelů, kde jeden musí vlastnit kompletní soubor, ale naopak nastává výměna mezi tzv. roji uživatelů, kde není třeba mít kompletní soubor od jednoho člověka.
Komunita využívající torrenty se soustřeďuje na stránkách, kde se nalézají seznamy souborů k dispozici. Pro správné fungování uživatel potřebuje program.


Co je to Torrent? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Torrent. Co znamená odborný pojem Torrent z kategorie Internet?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Torrent doporučujeme sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Heslo Torrent se nachází v sekci internet

Klíčová slova: význam slova, terminus technicus, vysvětlení, odborné názvosloví, význam, definice pojmu, formulace, termín, lexikon, co je to Torrent?, význam pojmu, internet, slovník, Torrent, heslo, názvosloví, slovo, definice


Pojem Torrent je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Torrent v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Torrent na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Torrent ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Torrent na Google.cz

Hledat slovo Torrent ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Torrent ve Wikipedii

Najít termín Torrent ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Torrent například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Torrent? resp. co to je Torrent? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Torrent, odpověď na dotaz co je to Torrent?. Víte např. kdo to je Anthony Fauci? Znáte a víte kdo je Advokát? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než internet). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem