Co je to?
Odborný výraz, definice slova Torrent. Co znamená pojem Torrent z kategorie Internet?

Co je to Torrent? Význam slova

Co znamená termín Torrent? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Torrenty jsou jednoduchým způsobem, jak sdílet vybrané soubory s uživateli po celém světě. Poskytuje rychlý, jednoduchý a efektivní přenos velkých souborů mezi libovolným počtem lidí. Síť funguje na jiném principu, než na němž fungují jiné P2P sítě. Výměna nenastává mezi dvojicí uživatelů, kde jeden musí vlastnit kompletní soubor, ale naopak nastává výměna mezi tzv. roji uživatelů, kde není třeba mít kompletní soubor od jednoho člověka.
Komunita využívající torrenty se soustřeďuje na stránkách, kde se nalézají seznamy souborů k dispozici. Pro správné fungování uživatel potřebuje program.


Co je to Torrent? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Torrent. Co znamená pojem Torrent z kategorie Internet?

Chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Torrent? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Torrent je v kategorii Internet

Klíčová slova: formulace, odborný výraz, synonymum, přesný význam, popis, slovník, význam pojmu, vysvětlení, názvosloví, přesný výraz, význam, co je to Torrent?, co to je, definice, slovo, Internet, terminus technicus, pojem


Pojem Torrent je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Torrent ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Torrent ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Torrent ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Torrent ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Torrent ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Torrent ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Torrent například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Torrent? resp. co znamená výraz Torrent? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Torrent, odpověď na dotaz co je to Torrent?. Víte např. kdo to je Levičák? Znáte a víte kdo je Šprt? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Internet). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem