Co je to?
Definice výrazu Torrent. Co znamená odborný pojem Torrent z kategorie Internet?

Co je Torrent?

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Torrent?

Torrenty jsou jednoduchým způsobem, jak sdílet vybrané soubory s uživateli po celém světě. Poskytuje rychlý, jednoduchý a efektivní přenos velkých souborů mezi libovolným počtem lidí. Síť funguje na jiném principu, než na němž fungují jiné P2P sítě. Výměna nenastává mezi dvojicí uživatelů, kde jeden musí vlastnit kompletní soubor, ale naopak nastává výměna mezi tzv. roji uživatelů, kde není třeba mít kompletní soubor od jednoho člověka.
Komunita využívající torrenty se soustřeďuje na stránkách, kde se nalézají seznamy souborů k dispozici. Pro správné fungování uživatel potřebuje program.


Co je to Torrent? Význam slova, termín, Definice výrazu Torrent. Co znamená odborný pojem Torrent z kategorie Internet?

Informace obsažené na našich webových stránkách byly pečlivě zkontrolovány. I přesto však nepřebíráme odpovědnost za případné chyby. Text je vypracovaný autorkami přímo pro projekt Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Torrent? s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Heslo Torrent je v sekci internet

Klíčová slova: lexikon, internet, význam pojmu, internet, význam slova, informace, význam, přesný výraz, wiki, definice pojmu, popis, termín, pojem, odborný výraz, přesný význam, synonymum, heslo, slovník


Pojem Torrent je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Torrent hledejte v níže uvedených zdrojích

Vyhledat pojem Torrent ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít termín Torrent ve Wikipedii

Najít termín Torrent ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Torrent ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Torrent ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Torrent na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Torrent například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit co to je Torrent? resp. co se přesně ukrývá za slovem Torrent? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Torrent, odpověď na dotaz co je to Torrent?. Víte např. kdo to je Petr Vojnar? Znáte a víte kdo je Advokát? Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Pojmy mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín Torrent hledat i v jiných kategoriích (než internet). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie internet, Černý router, torrent, ilustrační obrázek

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem