Co je to?
Odborný výraz, definice slova Maligní. Co znamená pojem Maligní z kategorie Lékařství?

Co je to Maligní? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Maligní?

Maligní čili zlý nebo zhoubný je označení, používané především pro druh nádoru. Maligní nádor je invazivní, rychle rostoucí a ničící okolní tkáně. Většinou metastázuje, zavléká nádorové buňky do jiných částí těla, kde se pak vytvoří nový nádor. Postupně se tak – nejčastěji krevním řečištěm nebo lymfatickou cestou – rozšíří do celého těla.
Maligní nádor lze rozeznat z odebrané tkáně při histologickém vyšetření.


Co je to Maligní? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Maligní. Co znamená pojem Maligní z kategorie Lékařství?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Maligní s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Maligní se nachází v sekci Lékařství

Klíčová slova: Maligní, co znamená, lexikon, terminus technicus, pojem, názvosloví, význam pojmu, Lékařství, termín, terminologie, odborné názvosloví, wiki, význam slova, popis, Lékařství, informace, co je to Maligní?, heslo


Pojem Maligní je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Maligní zkuste tyto odkazy

Najít slovo Maligní ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Maligní ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Maligní ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Maligní ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Maligní ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Maligní ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Maligní například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Maligní? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Maligní? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Maligní, odpověď na dotaz co je to Maligní?. Víte např. kdo to je Lucie Zedníčková? Znáte a víte kdo je Vlastenec? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Lékařství. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..