Co je to?
Výraz, termín, definice slova Šantán. Co znamená odborný pojem Šantán z kategorie Kultura?

Co je to Šantán? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Šantán?

Zábavní podnik typu kabaretu, malé scény se zábavným humoristickým, hudebním a také tanečním programem. Hrají se tu pěvecké, hudební a taneční výstupy, skeče. Za šantán se považuje hlavně podnik, kde se provozuje lehčí kabaret doprovázený hudebním programem. Slova vzniklo z francouzského café chantant – kavárna se zpěvem.

Co je to Šantán? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Šantán. Co znamená odborný pojem Šantán z kategorie Kultura?

Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Šantán doporučujeme sdílet s přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Výraz Šantán se nachází v sekci kultura

Klíčová slova: definice pojmu, co znamená, termín, význam, názvosloví, Šantán, význam pojmu, terminologie, synonymum, formulace, wiki, co to je, přesný výraz, odborné názvosloví, slovo, význam slova, vysvětlení, co je to Šantán?


Pojem Šantán je v kategorii kultura, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Šantán dozvíte následující

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Kabaret (francouzsky cabaret - hospoda) je malá scéna se zábavným, humoristickým, hudebním nebo tanečním programem. Obsahuje šansony, skeče. Program se skládá z jednotlivých hudebních, pěveckých, tanečních nebo scénických výstupů. Programem provází konferenciér. Kabaretní písně (původně psané pro kabaret) bývají také označovány termínem kabaretní kuplety. Lehčí kabaret s převažujícím hudebním programem pak také bývá označován slovem šantán (z francouzského café chantant - kavárna se zpěvem).

Další informační zdroje

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Šantán ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Šantán ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Šantán ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Šantán ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat termín Šantán ve Wikizdrojích

Najít heslo Šantán na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Šantán například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Nyní již víte jaká je definice termínu Šantán? resp. co označuje slovo Šantán? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Šantán, odpověď na dotaz co je to Šantán?. Víte např. kdo to je Intelektuál? Znáte a víte kdo je Kanovník? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než kultura). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.