Co je to?
Definice výrazu HACCP. Co znamená odborný pojem HACCP z kategorie Zkratky?

Co je HACCP? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla HACCP?

Zkratka HACCP znamená anglicky Hazard Analysis and Critical Control Points, což lze přeložit jako systém analýzy rizika a stanovení kritických kontrolních bodů.) Tento systém kontroly je povinný ve výrobě potravin v zemích EU. Je to jeden ze nástrojů, který má pomoci efektivně předcházet rizikům ohrožujícím bezpečnost potravin.


Co je to HACCP? Význam slova, termín, Definice výrazu HACCP. Co znamená odborný pojem HACCP z kategorie Zkratky?

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Sepsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova HACCP můžete samozřejmě sdílet s rodinou a kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Výraz HACCP je v sekci zkratky

Klíčová slova: terminologie, termín, odborný výraz, co to je, wiki, lexikon, vysvětlení, informace, zkratky, HACCP, definice, co je to HACCP?, terminus technicus, slovník, synonymum, odborné názvosloví, názvosloví, přesný výraz


Pojem HACCP je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu HACCP dozvíte následující

Dále uvedený text byl převzat ze svobodné otevřené online encyklopedie Wikipedia. Více zde. Dostupné pod licencí CC-BY-SA.

Systém analýzy rizika a stanovení kritických kontrolních bodů (Hazard Analysis and Critical Control Points, HACCP) ve výrobě potravin je jeden ze základních nástrojů, jak účinně předcházet rizikům ohrožujícím bezpečnost potravin.

Hledejte výraz HACCP v dalších zdrojích

Hledat videa s názvem HACCP na Youtube

Hledat frázi HACCP ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín HACCP ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo HACCP ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem HACCP ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem HACCP ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo HACCP například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu HACCP? resp. co se přesně ukrývá za slovem HACCP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu HACCP, odpověď na dotaz co je to HACCP?. Víte např. kdo to je Osoba blízká? Znáte a víte kdo je Sládek? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než zkratky). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?