Co je to?
Definice odborného termínu, slova HACCP. Co znamená pojem HACCP z kategorie Zkratky?

Co je to HACCP? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu HACCP?

Zkratka HACCP znamená anglicky Hazard Analysis and Critical Control Points, což lze přeložit jako systém analýzy rizika a stanovení kritických kontrolních bodů.) Tento systém kontroly je povinný ve výrobě potravin v zemích EU. Je to jeden ze nástrojů, který má pomoci efektivně předcházet rizikům ohrožujícím bezpečnost potravin.


Co je to HACCP? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova HACCP. Co znamená pojem HACCP z kategorie Zkratky?

Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu HACCP? Pak se o ní podělte s přáteli a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Heslo HACCP je v kategorii zkratky

Klíčová slova: informace, názvosloví, slovo, zkratky, význam, přesný výraz, odborný výraz, terminus technicus, terminologie, co znamená, formulace, definice, pojem, wiki, heslo, odborné názvosloví, co to je, synonymum


Pojem HACCP je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu HACCP?

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Systém analýzy rizika a stanovení kritických kontrolních bodů (Hazard Analysis and Critical Control Points, HACCP) ve výrobě potravin je jeden ze základních nástrojů, jak účinně předcházet rizikům ohrožujícím bezpečnost potravin.

Pro další informace o termínu HACCP zkuste tyto odkazy

Najít slovo HACCP ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem HACCP ve Wikimedia Commons

Najít heslo HACCP ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat výraz HACCP ve Wikizdrojích

Zkusit najít termín HACCP ve Wikislovníku

Vyhledat heslo HACCP ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo HACCP například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je HACCP? resp. co se vlastně skrývá pod slovem HACCP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu HACCP, odpověď na dotaz co je to HACCP?. Víte např. kdo to je John Tavares? Znáte a víte kdo je Modelka? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než zkratky). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?