Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo HACCP. Co znamená pojem HACCP z kategorie Zkratky?

Co to je HACCP? Význam slova

Co znamená termín HACCP? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Zkratka HACCP znamená anglicky Hazard Analysis and Critical Control Points, což lze přeložit jako systém analýzy rizika a stanovení kritických kontrolních bodů.) Tento systém kontroly je povinný ve výrobě potravin v zemích EU. Je to jeden ze nástrojů, který má pomoci efektivně předcházet rizikům ohrožujícím bezpečnost potravin.


Co je to HACCP? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo HACCP. Co znamená pojem HACCP z kategorie Zkratky?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo HACCP je v sekci Zkratky

Klíčová slova: termín, synonymum, definice, slovník, odborné názvosloví, HACCP, heslo, odborný výraz, význam pojmu, přesný výraz, pojem, co znamená, vysvětlení, popis, terminologie, lexikon, názvosloví, terminus technicus


Pojem HACCP je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu HACCP můžete dozvědět následující

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Systém analýzy rizika a stanovení kritických kontrolních bodů (Hazard Analysis and Critical Control Points, HACCP) ve výrobě potravin je jeden ze základních nástrojů, jak účinně předcházet rizikům ohrožujícím bezpečnost potravin.

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat pojem HACCP na Google.cz

Najít termín HACCP ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem HACCP na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem HACCP ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem HACCP ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo HACCP ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo HACCP například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve Wikizdrojích, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova HACCP? resp. co vlastně znamená slovo HACCP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu HACCP, odpověď na dotaz co je to HACCP?. Víte např. kdo to je Helena Růžičková? Znáte a víte kdo je Spisovatel? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Zkratky). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?