Co je to?
Definice výrazu, termínu Nestea. Co znamená odborný pojem Nestea z kategorie Nápoje?

Co je Nestea?

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Nestea?

Značka představující řadu studených a čajových nápojů dostupných v obchodech. Vlastníkem této značky je společnost Nestlé, založená roku 1867 Henrim Nestlé, v roce 1905 vzniká fúzí společnosti Nestlé a Anglo-Swiss Condensed Milk Company společnost Nestlé Group zahrnující řadu poboček. První rozpustný čaj pod značkou Nestea uvedla na trh americká pobočka Nestlé Alimentana už v roce 1948. Nápoj se vyráběl stejnou metodou jako Nescafé a mohl se podávat jak teplý, tak i studený. Výrobcem nápojů pod značkou Nestea je nyní společnost The Coca-Cola Company. Distribuci má ve Spojených státech amerických na starosti oddělení pro nápoje společnosti Nestlé, dalším distributorem je společnost Beverage Partners Wolrdwide (BPW), v tomto případě jde o společnou firmu Nestlé a The Coca-Cola Company. Nestea představuje čajové výrobky, a to nejenom v klasické, ale i v dietní formě. Sortiment obsahuje tekuté čajové koncentráty i čaje v prášku, ledové čaje, řadu hotových nápojů dostupných ve skleněných i PET lahvích v obchodech. K dispozici je pestrá škála příchutí těchto čajů, obvykle se liší podle preferencí obyvatel jednotlivých zemí. U nás je to například ledový čaj lemon, ledový čaj broskev, zelený ledový čaj s limetkou a mátou, zelený čaj s příchutí citronu, černý čaj s příchutí broskve, zelený čaj s příchutí broskve. V posledních letech prosazují také trendy zdravé výživy (snížený obsah cukru v hotových nápojích o 30 %).


Co je to Nestea? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Nestea. Co znamená odborný pojem Nestea z kategorie Nápoje?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s jinými osobami na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Termín Nestea je v kategorii nápoje

Klíčová slova: terminologie, nápoje, synonymum, přesný výraz, význam slova, pojem, heslo, definice pojmu, význam pojmu, slovník, slovo, Nestea, co je to Nestea?, odborný výraz, formulace, co znamená, co to je, definice


Pojem Nestea je v kategorii nápoje, ilustrační obrázek

Co označuje termín Nestea? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Nestea je značka pro ledové čajové a studené nápoje, kterou vlastní společnost Nestlé a vyrábí společnost The Coca-Cola Company a distribuuje oddělení pro nápoje společnosti Nestlé ve Spojených státech a Beverage Partners Worldwide (BPW), společný podnik obou společnosti - The Coca-Cola Company a Nestlé. Konkuruje jim Unilever od společnosti PepsiCo, Lipton ledový čaj a Brisk.
Společnost Nestea nabízí řadu čajových výrobků v běžných i dietních formách, včetně tekutých a práškových čajových koncentrátů, čajů k mražení a hotových nápojů v lahvích v obchodech a prodejních automatech. Nápoje se vyrábějí v různých příchutích podle jednotlivých zemí.

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít pojem Nestea na Google.cz

Vyhledat výraz Nestea ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Nestea ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Nestea na Google obrázcích

Zkusit najít heslo Nestea ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Nestea ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Nestea například ve Wikizdrojích, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Lingea slovnících.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Právě nyní již víte co znamená Nestea? resp. co přesně znamená slovo Nestea? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nestea, odpověď na dotaz co je to Nestea?. Víte např. kdo to je Marxista? Znáte a víte kdo je Jan Urban? Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pojmy mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Radíme proto zkusit hledat pojem Nestea v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je nápoje. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie nápoje, Pomerančový koktejl, nestea, ilustrační obrázek

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.