Co je to?
Definice výrazu Nestea. Co znamená odborný pojem Nestea z kategorie Nápoje?

Co to je Nestea? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Nestea?

Značka představující řadu studených a čajových nápojů dostupných v obchodech. Vlastníkem této značky je společnost Nestlé, založená roku 1867 Henrim Nestlé, v roce 1905 vzniká fúzí společnosti Nestlé a Anglo-Swiss Condensed Milk Company společnost Nestlé Group zahrnující řadu poboček. První rozpustný čaj pod značkou Nestea uvedla na trh americká pobočka Nestlé Alimentana už v roce 1948. Nápoj se vyráběl stejnou metodou jako Nescafé a mohl se podávat jak teplý, tak i studený. Výrobcem nápojů pod značkou Nestea je nyní společnost The Coca-Cola Company. Distribuci má ve Spojených státech amerických na starosti oddělení pro nápoje společnosti Nestlé, dalším distributorem je společnost Beverage Partners Wolrdwide (BPW), v tomto případě jde o společnou firmu Nestlé a The Coca-Cola Company. Nestea představuje čajové výrobky, a to nejenom v klasické, ale i v dietní formě. Sortiment obsahuje tekuté čajové koncentráty i čaje v prášku, ledové čaje, řadu hotových nápojů dostupných ve skleněných i PET lahvích v obchodech. K dispozici je pestrá škála příchutí těchto čajů, obvykle se liší podle preferencí obyvatel jednotlivých zemí. U nás je to například ledový čaj lemon, ledový čaj broskev, zelený ledový čaj s limetkou a mátou, zelený čaj s příchutí citronu, černý čaj s příchutí broskve, zelený čaj s příchutí broskve. V posledních letech prosazují také trendy zdravé výživy (snížený obsah cukru v hotových nápojích o 30 %).


Co je to Nestea? Význam slova, termín, Definice výrazu Nestea. Co znamená odborný pojem Nestea z kategorie Nápoje?

Možnost chyb vyhrazena. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Nestea s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Nestea se nachází v kategorii Nápoje

Klíčová slova: informace, odborné názvosloví, názvosloví, slovo, Nápoje, odborný výraz, význam, terminus technicus, vysvětlení, formulace, pojem, termín, wiki, Nápoje, definice, význam slova, význam pojmu, Nestea


Pojem Nestea je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Nestea

Najít termín Nestea ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Nestea ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Nestea ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Nestea ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Nestea ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Nestea na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Nestea například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Nestea? resp. co to je Nestea? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nestea, odpověď na dotaz co je to Nestea?. Víte např. kdo to je Lemra? Znáte a víte kdo je Jitka Čvančarová? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Nestea i v jiných kategoriích (než Nápoje). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.