Co je to?
Definice výrazu Nestea. Co znamená odborný pojem Nestea z kategorie Nápoje?

Co to je Nestea? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Nestea?

Značka představující řadu studených a čajových nápojů dostupných v obchodech. Vlastníkem této značky je společnost Nestlé, založená roku 1867 Henrim Nestlé, v roce 1905 vzniká fúzí společnosti Nestlé a Anglo-Swiss Condensed Milk Company společnost Nestlé Group zahrnující řadu poboček. První rozpustný čaj pod značkou Nestea uvedla na trh americká pobočka Nestlé Alimentana už v roce 1948. Nápoj se vyráběl stejnou metodou jako Nescafé a mohl se podávat jak teplý, tak i studený. Výrobcem nápojů pod značkou Nestea je nyní společnost The Coca-Cola Company. Distribuci má ve Spojených státech amerických na starosti oddělení pro nápoje společnosti Nestlé, dalším distributorem je společnost Beverage Partners Wolrdwide (BPW), v tomto případě jde o společnou firmu Nestlé a The Coca-Cola Company. Nestea představuje čajové výrobky, a to nejenom v klasické, ale i v dietní formě. Sortiment obsahuje tekuté čajové koncentráty i čaje v prášku, ledové čaje, řadu hotových nápojů dostupných ve skleněných i PET lahvích v obchodech. K dispozici je pestrá škála příchutí těchto čajů, obvykle se liší podle preferencí obyvatel jednotlivých zemí. U nás je to například ledový čaj lemon, ledový čaj broskev, zelený ledový čaj s limetkou a mátou, zelený čaj s příchutí citronu, černý čaj s příchutí broskve, zelený čaj s příchutí broskve. V posledních letech prosazují také trendy zdravé výživy (snížený obsah cukru v hotových nápojích o 30 %).


Co je to Nestea? Význam slova, termín, Definice výrazu Nestea. Co znamená odborný pojem Nestea z kategorie Nápoje?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Nestea? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Nestea je v kategorii Nápoje

Klíčová slova: termín, pojem, informace, co je to Nestea?, definice pojmu, popis, co znamená, přesný význam, definice, Nestea, vysvětlení, odborný výraz, lexikon, terminus technicus, terminologie, odborné názvosloví, wiki, význam


Pojem Nestea je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat termín Nestea ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Nestea ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Nestea na Youtube

Hledat pojem Nestea ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Nestea ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít pojem Nestea ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Nestea například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Nestea? resp. co se skrývá pod slovem Nestea? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nestea, odpověď na dotaz co je to Nestea?. Víte např. kdo to je Radek John? Znáte a víte kdo je Vladimir Iljič Lenin? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Nápoje). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.