Co je to?
Výraz, termín, definice slova Nestea. Co znamená odborný pojem Nestea z kategorie Nápoje?

Co je to Nestea? Význam slova

Co znamená termín Nestea? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Značka představující řadu studených a čajových nápojů dostupných v obchodech. Vlastníkem této značky je společnost Nestlé, založená roku 1867 Henrim Nestlé, v roce 1905 vzniká fúzí společnosti Nestlé a Anglo-Swiss Condensed Milk Company společnost Nestlé Group zahrnující řadu poboček. První rozpustný čaj pod značkou Nestea uvedla na trh americká pobočka Nestlé Alimentana už v roce 1948. Nápoj se vyráběl stejnou metodou jako Nescafé a mohl se podávat jak teplý, tak i studený. Výrobcem nápojů pod značkou Nestea je nyní společnost The Coca-Cola Company. Distribuci má ve Spojených státech amerických na starosti oddělení pro nápoje společnosti Nestlé, dalším distributorem je společnost Beverage Partners Wolrdwide (BPW), v tomto případě jde o společnou firmu Nestlé a The Coca-Cola Company. Nestea představuje čajové výrobky, a to nejenom v klasické, ale i v dietní formě. Sortiment obsahuje tekuté čajové koncentráty i čaje v prášku, ledové čaje, řadu hotových nápojů dostupných ve skleněných i PET lahvích v obchodech. K dispozici je pestrá škála příchutí těchto čajů, obvykle se liší podle preferencí obyvatel jednotlivých zemí. U nás je to například ledový čaj lemon, ledový čaj broskev, zelený ledový čaj s limetkou a mátou, zelený čaj s příchutí citronu, černý čaj s příchutí broskve, zelený čaj s příchutí broskve. V posledních letech prosazují také trendy zdravé výživy (snížený obsah cukru v hotových nápojích o 30 %).


Co je to Nestea? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Nestea. Co znamená odborný pojem Nestea z kategorie Nápoje?

Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Nestea doporučujeme sdílet s kolegy na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Výraz Nestea se nachází v sekci nápoje

Klíčová slova: wiki, význam pojmu, odborné názvosloví, význam slova, názvosloví, odborný výraz, terminus technicus, lexikon, co to je, co je to Nestea?, pojem, popis, synonymum, termín, terminologie, informace, Nestea, definice pojmu


Pojem Nestea je v kategorii nápoje, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Nestea?

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Nestea je značka pro ledové čajové a studené nápoje, kterou vlastní společnost Nestlé a vyrábí společnost The Coca-Cola Company a distribuuje oddělení pro nápoje společnosti Nestlé ve Spojených státech a Beverage Partners Worldwide (BPW), společný podnik obou společnosti - The Coca-Cola Company a Nestlé. Konkuruje jim Unilever od společnosti PepsiCo, Lipton ledový čaj a Brisk.
Společnost Nestea nabízí řadu čajových výrobků v běžných i dietních formách, včetně tekutých a práškových čajových koncentrátů, čajů k mražení a hotových nápojů v lahvích v obchodech a prodejních automatech. Nápoje se vyrábějí v různých příchutích podle jednotlivých zemí.

Pro více informací o heslu Nestea zkuste navštívit tyto odkazy

Najít výraz Nestea na Google.cz

Vyhledat výraz Nestea ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Nestea ve Wikizdrojích

Hledat pojem Nestea ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Nestea ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nestea ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Nestea například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Nyní již víte co znamená slovo Nestea? resp. co se skrývá pod slovem Nestea? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nestea, odpověď na dotaz co je to Nestea?. Víte např. kdo to je Vlasta Redl? Znáte a víte kdo je Jan Hus? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než nápoje). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.