Co je to?
Výraz, termín, definice slova Kvetoucí čaj. Co znamená odborný pojem Kvetoucí čaj z kategorie Nápoje?

Co je to Kvetoucí čaj? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Kvetoucí čaj

Kvetoucí čaj je speciální druh čaje, známý z čínské historie. Čajové lístky se ručně svazují tak, aby ukrývaly květ – například ibišek, jasmín, měsíček, lilii nebo chryzantému.
Původně byly kvetoucí čaje určeny panovníkům a císařskému dvoru. V Čínské lidové republice byly zakázány, nyní se staly exportním artiklem. Umisťují se do skleněné nádoby a je možné použít je vícekrát. Květ může ještě nějakou dobu sloužit jako dekorace.


Co je to Kvetoucí čaj? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Kvetoucí čaj. Co znamená odborný pojem Kvetoucí čaj z kategorie Nápoje?

Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Heslo Kvetoucí čaj patří do kategorie nápoje

Klíčová slova: informace, formulace, slovník, popis, přesný význam, co je to Kvetoucí čaj?, synonymum, terminologie, vysvětlení, odborné názvosloví, význam slova, význam, názvosloví, lexikon, slovo, definice pojmu, odborný výraz, definice


Pojem Kvetoucí čaj je v kategorii nápoje, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Kvetoucí čaj?

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Kvetoucí čaj – někdy také nazývaný čajový květ – je důkazem toho, že čaj nemusí jen dobře chutnat, ale že nám může poskytnout i podívanou pro oko. Je to malá kulička vytvořená z usušených čajových lístků a květu, která se po zalití vodou rozvine, jako kdyby opravdu kvetla.

Čínský kvetoucí čaj

Kvetoucí čaj z Číny. Autor: Haneburger, zdroj: Wikimedia commons, licence: Public domain
Kvetoucí čaj z Číny. Autor: Haneburger, zdroj: Wikimedia commons, licence: Public domain


Pro další informace o termínu Kvetoucí čaj zkuste tyto odkazy

Hledat termín Kvetoucí čaj ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Kvetoucí čaj ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Kvetoucí čaj na Youtube

Najít heslo Kvetoucí čaj ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Kvetoucí čaj ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Kvetoucí čaj ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Kvetoucí čaj například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Teď už znáte odpověď na otázku co to je Kvetoucí čaj? resp. co označuje slovo Kvetoucí čaj? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kvetoucí čaj, odpověď na dotaz co je to Kvetoucí čaj?. Víte např. kdo to je Hilary Swank? Znáte a víte kdo je Vladimír Coufal? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než nápoje). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.