Co je to?
Definice odborného termínu, slova Kvetoucí čaj. Co znamená pojem Kvetoucí čaj z kategorie Nápoje?

Co je to Kvetoucí čaj? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Kvetoucí čaj

Kvetoucí čaj je speciální druh čaje, známý z čínské historie. Čajové lístky se ručně svazují tak, aby ukrývaly květ – například ibišek, jasmín, měsíček, lilii nebo chryzantému.
Původně byly kvetoucí čaje určeny panovníkům a císařskému dvoru. V Čínské lidové republice byly zakázány, nyní se staly exportním artiklem. Umisťují se do skleněné nádoby a je možné použít je vícekrát. Květ může ještě nějakou dobu sloužit jako dekorace.


Co je to Kvetoucí čaj? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Kvetoucí čaj. Co znamená pojem Kvetoucí čaj z kategorie Nápoje?

Veškeré texty jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Kvetoucí čaj je v kategorii Nápoje

Klíčová slova: význam slova, synonymum, slovo, Nápoje, popis, přesný výraz, význam, odborný výraz, vysvětlení, terminologie, co je to Kvetoucí čaj?, definice, co to je, Nápoje, lexikon, co znamená, formulace, termín


Pojem Kvetoucí čaj je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kvetoucí čaj ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Kvetoucí čaj ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Kvetoucí čaj ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kvetoucí čaj ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Kvetoucí čaj ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat výraz Kvetoucí čaj ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Kvetoucí čaj například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Kvetoucí čaj? resp. co znamená Kvetoucí čaj? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kvetoucí čaj, odpověď na dotaz co je to Kvetoucí čaj?. Víte např. kdo to je Steve Ballmer? Znáte a víte kdo je Buzerant? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Nápoje). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.