Co je to?
Definice výrazu Žlutá linka. Co znamená odborný pojem Žlutá linka z kategorie Různé?

Co to je Žlutá linka? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Žlutá linka

Žlutá linka je připojení k internetu přes telefon nebo modem na telefonní číslo, u kterého se za připojení platí vysoká sazba. K některým stránkám na internetu se lze připojit jedině prostřednictvím právě žluté linky. Jedná se většinou o erotické stránky nebo o stránky na hranici legálnosti.
Kromě vysoké ceny je zde ještě vysoké riziko, že vaše připojení bude na tyto drahé linky přesměrováno bez vašeho vědomí. Upozornění na přesměrování může být cizojazyčné nebo nenápadné, a pokud ho odsouhlasíte, nebudete moci vysoký účet reklamovat.


Co je to Žlutá linka? Význam slova, termín, Definice výrazu Žlutá linka. Co znamená odborný pojem Žlutá linka z kategorie Různé?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Žlutá linka se nachází v sekci Různé

Klíčová slova: definice pojmu, vysvětlení, slovo, odborný výraz, slovník, lexikon, definice, význam pojmu, význam, popis, Žlutá linka, význam slova, Různé, wiki, terminologie, heslo, co je to Žlutá linka?, co znamená


Pojem Žlutá linka je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat slovo Žlutá linka ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Žlutá linka ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Žlutá linka na Google.cz

Hledat videa s názvem Žlutá linka na Youtube

Vyhledat termín Žlutá linka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Žlutá linka ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Žlutá linka například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Žlutá linka? resp. co je to Žlutá linka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Žlutá linka, odpověď na dotaz co je to Žlutá linka?. Víte např. kdo to je Al Pacino? Znáte a víte kdo je Aleš Háma? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Různé Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.