Co je to?
Definice odborného termínu, slova Římský hrách. Co znamená pojem Římský hrách z kategorie Rostliny?

Co je to Římský hrách? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Římský hrách?

Jedná se o luštěninu známější pod názvem cizrna. Plody vzhledem připomínají "náš" hrách setý, nemají však zelenou, ale nažloutlou barvu. Využití cizrny je podobné jako u hrachu. Může posloužit jako surovina pro výrobu salátů, pomazánek, jako příloha k pokrmům atd. V poslední době je to oblíbená součást zdravé stravy.


Co je to Římský hrách? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Římský hrách. Co znamená pojem Římský hrách z kategorie Rostliny?

Veškeré texty jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Římský hrách? Pak se o ní podělte s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Římský hrách patří do sekce Rostliny

Klíčová slova: Rostliny, co je to Římský hrách?, wiki, odborné názvosloví, heslo, co znamená, význam slova, popis, význam, synonymum, slovník, terminologie, význam pojmu, pojem, přesný význam, přesný výraz, odborný výraz, lexikon


Pojem Římský hrách je v kategorii Rostliny, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat videa s názvem Římský hrách na Youtube

Vyhledat slovo Římský hrách ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít heslo Římský hrách ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Římský hrách ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Římský hrách ve Wikipedii

Zkusit najít termín Římský hrách ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Římský hrách například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Římský hrách? resp. co to je Římský hrách? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Římský hrách, odpověď na dotaz co je to Římský hrách?. Víte např. kdo to je Technolog? Znáte a víte kdo je Jan Hřebejk? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Rostliny). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.