Co je to?
Výraz, termín, definice slova Římský hrách. Co znamená odborný pojem Římský hrách z kategorie Rostliny?

Co je to Římský hrách? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Římský hrách

Jedná se o luštěninu známější pod názvem cizrna. Plody vzhledem připomínají "náš" hrách setý, nemají však zelenou, ale nažloutlou barvu. Využití cizrny je podobné jako u hrachu. Může posloužit jako surovina pro výrobu salátů, pomazánek, jako příloha k pokrmům atd. V poslední době je to oblíbená součást zdravé stravy.


Co je to Římský hrách? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Římský hrách. Co znamená odborný pojem Římský hrách z kategorie Rostliny?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Římský hrách s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Heslo Římský hrách se nachází v kategorii rostliny

Klíčová slova: význam, lexikon, rostliny, terminus technicus, slovo, informace, heslo, přesný význam, slovník, vysvětlení, termín, co to je, definice, přesný výraz, pojem, formulace, wiki, synonymum


Pojem Římský hrách je v kategorii rostliny, ilustrační obrázek

Plody cizrny

Plody cizrny, resp. římského hrachu. Autor: Amit Talwar, zdroj: Pixabay
Plody cizrny, resp. římského hrachu. Autor: Amit Talwar, zdroj: Pixabay


Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat pojem Římský hrách ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Římský hrách ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Římský hrách ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Římský hrách ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín Římský hrách ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem Římský hrách na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Římský hrách například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Římský hrách? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Římský hrách? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Římský hrách, odpověď na dotaz co je to Římský hrách?. Víte např. kdo to je Richard Wagner? Znáte a víte kdo je Tommy Robinson? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než rostliny. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.