Co je to?
Výraz, termín, definice slova Římský hrách. Co znamená odborný pojem Římský hrách z kategorie Rostliny?

Co je to Římský hrách? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Římský hrách?

Jedná se o luštěninu známější pod názvem cizrna. Plody vzhledem připomínají "náš" hrách setý, nemají však zelenou, ale nažloutlou barvu. Využití cizrny je podobné jako u hrachu. Může posloužit jako surovina pro výrobu salátů, pomazánek, jako příloha k pokrmům atd. V poslední době je to oblíbená součást zdravé stravy.


Co je to Římský hrách? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Římský hrách. Co znamená odborný pojem Římský hrách z kategorie Rostliny?

Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Římský hrách můžete sdílet se známými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pojem Římský hrách je v kategorii rostliny

Klíčová slova: formulace, popis, Římský hrách, vysvětlení, přesný význam, význam slova, lexikon, odborný výraz, význam pojmu, rostliny, význam, wiki, co to je, slovník, rostliny, definice pojmu, odborné názvosloví, pojem


Pojem Římský hrách je v kategorii rostliny, ilustrační obrázek

Plody cizrny

Plody cizrny, resp. římského hrachu. Autor: Amit Talwar, zdroj: Pixabay
Plody cizrny, resp. římského hrachu. Autor: Amit Talwar, zdroj: Pixabay


Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat pojem Římský hrách ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Římský hrách ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Římský hrách ve Wikipedii

Zkusit najít termín Římský hrách ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Římský hrách ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Římský hrách ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Římský hrách například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Římský hrách? resp. jaká je definice slova Římský hrách? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Římský hrách, odpověď na dotaz co je to Římský hrách?. Víte např. kdo to je Rachel McAdams? Znáte a víte kdo je Justin Timberlake? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Římský hrách i v jiných kategoriích (než rostliny). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.