Co je to?
Definice odborného termínu, slova Římský hrách. Co znamená pojem Římský hrách z kategorie Rostliny?

Co je to Římský hrách? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Římský hrách?

Jedná se o luštěninu známější pod názvem cizrna. Plody vzhledem připomínají "náš" hrách setý, nemají však zelenou, ale nažloutlou barvu. Využití cizrny je podobné jako u hrachu. Může posloužit jako surovina pro výrobu salátů, pomazánek, jako příloha k pokrmům atd. V poslední době je to oblíbená součást zdravé stravy.


Co je to Římský hrách? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Římský hrách. Co znamená pojem Římský hrách z kategorie Rostliny?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Římský hrách s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Římský hrách se nachází v sekci Rostliny

Klíčová slova: formulace, synonymum, slovo, slovník, popis, definice, Římský hrách, terminus technicus, význam, Rostliny, co to je, přesný význam, význam pojmu, vysvětlení, co je to Římský hrách?, přesný výraz, termín, terminologie


Pojem Římský hrách je v kategorii Rostliny, ilustrační obrázek

Plody cizrny

Plody cizrny, resp. římského hrachu. Autor: Amit Talwar, zdroj: Pixabay
Plody cizrny, resp. římského hrachu. Autor: Amit Talwar, zdroj: Pixabay


Další informační zdroje

Najít heslo Římský hrách ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Římský hrách ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Římský hrách na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Římský hrách ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Římský hrách ve Wikislovníku

Hledat slovo Římský hrách ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Římský hrách například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Římský hrách? resp. co přesně označuje termín Římský hrách? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Římský hrách, odpověď na dotaz co je to Římský hrách?. Víte např. kdo to je Tovaryš? Znáte a víte kdo je Jan Hřebejk? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Rostliny. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.