Co je to?
Odborný výraz, definice slova Moneta Money Bank. Co znamená slovo Moneta Money Bank z kategorie Bankovnictví?

Co je Moneta Money Bank?

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Moneta Money Bank

Moneta Money Bank je jednou z předních komerčních bank v České republice. Jde o banku poskytující širokou škálu finančních služeb a produktů jednotlivcům, firmám i institucím. Historie banky začala v roce 1990, kdy byla založena jako Komerční banka. V průběhu let prošla několika změnami a restrukturalizacemi, včetně fúze s mBank a GE Money Bank. V roce 2016 se banka přejmenovala na Moneta Money Bank. Banka nabízí běžné účty pro jednotlivce s různými variantami, včetně online bankovnictví a poskytuje různé možnosti spoření a investování, včetně spořicích účtů a investičních fondů. Nabízí také různé typy úvěrů, včetně hypoték, spotřebitelských úvěrů a kreditních karet. Banka umožňuje provádět různé platby a transakce, včetně plateb přes internet a mobilní aplikace.
Moneta Money Bank nabízí podnikatelské účty a finanční produkty pro malé a střední podniky. Poskytuje finanční služby pro řešení potřeb firem, včetně faktoringu a obchodních úvěrů. Banka umožňuje firmám přijímat platby od zákazníků pomocí platebních terminálů a online platebních systémů. Poskytuje také služby v oblasti řízení finančního rizika a investičního poradenství pro klienty, kteří hledají profesionální finanční plánování.


Co je to Moneta Money Bank? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Moneta Money Bank. Co znamená slovo Moneta Money Bank z kategorie Bankovnictví?

Snažili jsme se kontrolovat a ověřovat texty a informace. Přesto se mohlo stát, že je zde nepřesný údaj nebo chyba. Text je vypracovaný autorkami přímo pro projekt Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Moneta Money Bank s jinými lidmi na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Heslo Moneta Money Bank patří do kategorie bankovnictví

Klíčová slova: názvosloví, slovo, odborné názvosloví, co znamená, slovník, formulace, co je to Moneta Money Bank?, popis, význam slova, co to je, wiki, význam, terminologie, přesný výraz, vysvětlení, bankovnictví, definice pojmu, pojem


Pojem Moneta Money Bank je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít frázi Moneta Money Bank ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Moneta Money Bank ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Moneta Money Bank ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Moneta Money Bank ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Moneta Money Bank na Youtube

Zkusit najít slovo Moneta Money Bank ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Moneta Money Bank například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve fulltextu Yahoo.com, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co to je Moneta Money Bank? resp. co znamená slovo Moneta Money Bank? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Moneta Money Bank, odpověď na dotaz co je to Moneta Money Bank?. Víte např. kdo to je Van Morrison? Znáte a víte kdo je Takakazu Seki? Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Pojmy mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Moneta Money Bank hledat i v jiných kategoriích (než bankovnictví). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie bankovnictví, kreditní karta, moneta Money Bank, ilustrační obrázek

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?