Co je to?
Výraz, termín, definice slova WTF. Co znamená odborný pojem WTF z kategorie Zkratky?

Co je to WTF? Význam slova

Co znamená termín WTF? Vysvětlení pojmu, definice hesla

WTF je slangová internetová zkratka, která se řadí k vulgárním výrazům. Její využití je tedy omezené, nevyužívá se v běžné úřední a společenské komunikaci. Mezi mládeží se jedná o módní a běžnou zkratku.
WTF je zkratka z anglického What the fuck? Tedy jednoduše přeloženo Co to ku**a je? V internetové komunikaci se využívá jako výraz údivu místo klasické otázky Co to má znamenat?


Co je to WTF? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova WTF. Co znamená odborný pojem WTF z kategorie Zkratky?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem WTF je v sekci Zkratky

Klíčová slova: popis, definice, Zkratky, WTF, přesný výraz, význam pojmu, wiki, přesný význam, co to je, heslo, lexikon, co znamená, slovo, Zkratky, pojem, odborný výraz, synonymum, vysvětlení


Pojem WTF je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat videa s názvem WTF na Youtube

Hledat termín WTF na Google.cz

Vyhledat termín WTF ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo WTF ve Wikipedii

Vyhledat heslo WTF ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat výraz WTF ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo WTF například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to WTF? resp. jaká je definice slova WTF? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu WTF, odpověď na dotaz co je to WTF?. Víte např. kdo to je Zuzana Čaputová? Znáte a víte kdo je Cizinec? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín WTF hledat i v jiných kategoriích (než Zkratky) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.