Co je to?
Výraz, termín, definice slova WTF. Co znamená odborný pojem WTF z kategorie Zkratky?

Co je to WTF? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu WTF

WTF je slangová internetová zkratka, která se řadí k vulgárním výrazům. Její využití je tedy omezené, nevyužívá se v běžné úřední a společenské komunikaci. Mezi mládeží se jedná o módní a běžnou zkratku.
WTF je zkratka z anglického What the fuck? Tedy jednoduše přeloženo Co to ku**a je? V internetové komunikaci se využívá jako výraz údivu místo klasické otázky Co to má znamenat?


Co je to WTF? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova WTF. Co znamená odborný pojem WTF z kategorie Zkratky?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu WTF doporučujeme sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín WTF se nachází v sekci Zkratky

Klíčová slova: slovo, wiki, odborné názvosloví, význam, formulace, popis, heslo, termín, WTF, co je to WTF?, lexikon, co znamená, význam slova, Zkratky, přesný výraz, pojem, co to je, definice pojmu


Pojem WTF je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat termín WTF ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem WTF ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo WTF ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín WTF na Google.cz

Vyhledat slovo WTF ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem WTF ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo WTF například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova WTF? resp. co se skrývá pod slovem WTF? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu WTF, odpověď na dotaz co je to WTF?. Víte např. kdo to je Antisemita? Znáte a víte kdo je Elf? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Zkratky. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.