Co je to?
Výraz, termín, definice slova WTF. Co znamená odborný pojem WTF z kategorie Zkratky?

Co je to WTF? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu WTF

WTF je slangová internetová zkratka, která se řadí k vulgárním výrazům. Její využití je tedy omezené, nevyužívá se v běžné úřední a společenské komunikaci. Mezi mládeží se jedná o módní a běžnou zkratku.
WTF je zkratka z anglického What the fuck? Tedy jednoduše přeloženo Co to ku**a je? V internetové komunikaci se využívá jako výraz údivu místo klasické otázky Co to má znamenat?


Co je to WTF? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova WTF. Co znamená odborný pojem WTF z kategorie Zkratky?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu WTF s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz WTF se nachází v kategorii Zkratky

Klíčová slova: odborný výraz, význam slova, slovo, názvosloví, synonymum, definice, co to je, informace, Zkratky, terminologie, wiki, vysvětlení, přesný výraz, význam, odborné názvosloví, Zkratky, pojem, lexikon


Pojem WTF je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo WTF ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín WTF ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo WTF ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo WTF ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo WTF na Google.cz

Vyhledat slovo WTF ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo WTF například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo WTF? resp. co je to WTF? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu WTF, odpověď na dotaz co je to WTF?. Víte např. kdo to je Skrblík? Znáte a víte kdo je Cizinec? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Zkratky. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.