Co je to?
Výraz, termín, definice slova WTF. Co znamená odborný pojem WTF z kategorie Zkratky?

Co je to WTF? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu WTF

WTF je slangová internetová zkratka, která se řadí k vulgárním výrazům. Její využití je tedy omezené, nevyužívá se v běžné úřední a společenské komunikaci. Mezi mládeží se jedná o módní a běžnou zkratku.
WTF je zkratka z anglického What the fuck? Tedy jednoduše přeloženo Co to ku**a je? V internetové komunikaci se využívá jako výraz údivu místo klasické otázky Co to má znamenat?


Co je to WTF? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova WTF. Co znamená odborný pojem WTF z kategorie Zkratky?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem WTF s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín WTF patří do kategorie Zkratky

Klíčová slova: Zkratky, co znamená, pojem, význam slova, odborné názvosloví, heslo, přesný význam, vysvětlení, Zkratky, význam pojmu, popis, přesný výraz, informace, termín, definice, lexikon, co to je, odborný výraz


Pojem WTF je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít heslo WTF ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo WTF ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem WTF ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem WTF na Youtube

Vyhledat pojem WTF ve Wikipedii

Hledat heslo WTF ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo WTF například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova WTF? resp. co se skrývá pod slovem WTF? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu WTF, odpověď na dotaz co je to WTF?. Víte např. kdo to je Petr Chmela? Znáte a víte kdo je Cizinec? Ke každému slovo může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Zkratky Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.