Co je to?
Výraz, termín, definice slova Omegle. Co znamená odborný pojem Omegle z kategorie Internet?

Co je to Omegle? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Omegle

Omegle je služba, která u nás ještě není příliš známá. Je však rozšířena v jiných zemích a dočkala se velké obliby. Omegle vám umožní najít nové známé nebo si jen zcela nezávazně popovídat. Zadáte si téma či okruh zájmu nebo se jen na něco zeptáte, a ihned můžete komunikovat s náhodně vybraným člověkem z celého světa.
Ve standardním režimu si píšete anonymně a soukromě s přiřazenou osobou, zvolit si můžete i jiné režimy. Připojit se můžete bez registrace, vše probíhá anonymně, takže si vás nikdo nemůže vyhledat.


Co je to Omegle? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Omegle. Co znamená odborný pojem Omegle z kategorie Internet?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Omegle je v sekci Internet

Klíčová slova: co to je, pojem, terminologie, přesný význam, formulace, odborný výraz, význam slova, definice pojmu, popis, Internet, terminus technicus, Omegle, co je to Omegle?, definice, termín, vysvětlení, co znamená, přesný výraz


Pojem Omegle je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Omegle?

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Omegle (ou-me-gul) je internetová chatovací stránka, která umožňuje lidem chatovat a sblížit se s ostatními, aniž by se registrovali. Stránka náhodně spáruje pár uživatelů, kde pak používá slova „You“ a „Stranger“, nebo v případě Spy módu „Stranger 1“ a „Stranger 2“. Stránku vytvořil 18letý Leif K. Brooks a veřejnosti byla zpřístupněna 25. března 2009. Po necelém měsíci dosáhlo Omegle kolem 150 tisíc návštěv za den a později zavedlo i videochat. Stránka nyní umožňuje mobilní aplikaci, kterou mohou používat lidé s mobilními zařízeními. Omegle je přirovnáváno k AOLu z počátku 90. let. Mezi další podobné služby patří například Tinychat a Whisper.

Pro další informace o termínu Omegle zkuste tyto odkazy

Najít výraz Omegle ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo Omegle ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Omegle na Google.cz

Vyhledat heslo Omegle ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Omegle ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Omegle na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Omegle například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Omegle? resp. co znamená Omegle? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Omegle, odpověď na dotaz co je to Omegle?. Víte např. kdo to je Bruncvík? Znáte a víte kdo je Ondřej Hejma? Ke každému slovo může existovat víc definic podle různých oborů. Zkuste proto termín Omegle hledat i v jiných kategoriích (než Internet) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.