Co je to?
Výraz, termín, definice slova Omegle. Co znamená odborný pojem Omegle z kategorie Internet?

Co je to Omegle? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Omegle

Omegle je služba, která u nás ještě není příliš známá. Je však rozšířena v jiných zemích a dočkala se velké obliby. Omegle vám umožní najít nové známé nebo si jen zcela nezávazně popovídat. Zadáte si téma či okruh zájmu nebo se jen na něco zeptáte, a ihned můžete komunikovat s náhodně vybraným člověkem z celého světa.
Ve standardním režimu si píšete anonymně a soukromě s přiřazenou osobou, zvolit si můžete i jiné režimy. Připojit se můžete bez registrace, vše probíhá anonymně, takže si vás nikdo nemůže vyhledat.


Co je to Omegle? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Omegle. Co znamená odborný pojem Omegle z kategorie Internet?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Omegle můžete sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Omegle je v kategorii Internet

Klíčová slova: Internet, co to je, přesný význam, terminus technicus, názvosloví, wiki, odborné názvosloví, Omegle, informace, slovník, definice pojmu, Internet, význam, význam slova, co je to Omegle?, popis, co znamená, pojem


Pojem Omegle je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co označuje termín Omegle? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Omegle (ou-me-gul) je internetová chatovací stránka, která umožňuje lidem chatovat a sblížit se s ostatními, aniž by se registrovali. Stránka náhodně spáruje pár uživatelů, kde pak používá slova „You“ a „Stranger“, nebo v případě Spy módu „Stranger 1“ a „Stranger 2“. Stránku vytvořil 18letý Leif K. Brooks a veřejnosti byla zpřístupněna 25. března 2009. Po necelém měsíci dosáhlo Omegle kolem 150 tisíc návštěv za den a později zavedlo i videochat. Stránka nyní umožňuje mobilní aplikaci, kterou mohou používat lidé s mobilními zařízeními. Omegle je přirovnáváno k AOLu z počátku 90. let. Mezi další podobné služby patří například Tinychat a Whisper.

Další možné informační zdroje

Vyhledat slovo Omegle ve Wikizdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Omegle ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Omegle ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Omegle ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Omegle ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Omegle ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Omegle například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Omegle? resp. jaká je definice termínu Omegle? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Omegle, odpověď na dotaz co je to Omegle?. Víte např. kdo to je Sean Connery? Znáte a víte kdo je Ondřej Hejma? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Internet). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.