Co je to?
Výraz, termín, definice slova Omegle. Co znamená odborný pojem Omegle z kategorie Internet?

Co je to Omegle? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Omegle?

Omegle je služba, která u nás ještě není příliš známá. Je však rozšířena v jiných zemích a dočkala se velké obliby. Omegle vám umožní najít nové známé nebo si jen zcela nezávazně popovídat. Zadáte si téma či okruh zájmu nebo se jen na něco zeptáte, a ihned můžete komunikovat s náhodně vybraným člověkem z celého světa.
Ve standardním režimu si píšete anonymně a soukromě s přiřazenou osobou, zvolit si můžete i jiné režimy. Připojit se můžete bez registrace, vše probíhá anonymně, takže si vás nikdo nemůže vyhledat.


Co je to Omegle? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Omegle. Co znamená odborný pojem Omegle z kategorie Internet?

Chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Omegle? s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Omegle je v sekci Internet

Klíčová slova: formulace, co to je, slovník, význam slova, co je to Omegle?, lexikon, význam, terminus technicus, definice pojmu, názvosloví, informace, Internet, heslo, slovo, vysvětlení, Internet, co znamená, terminologie


Pojem Omegle je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Omegle?

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Omegle (ou-me-gul) je internetová chatovací stránka, která umožňuje lidem chatovat a sblížit se s ostatními, aniž by se registrovali. Stránka náhodně spáruje pár uživatelů, kde pak používá slova „You“ a „Stranger“, nebo v případě Spy módu „Stranger 1“ a „Stranger 2“. Stránku vytvořil 18letý Leif K. Brooks a veřejnosti byla zpřístupněna 25. března 2009. Po necelém měsíci dosáhlo Omegle kolem 150 tisíc návštěv za den a později zavedlo i videochat. Stránka nyní umožňuje mobilní aplikaci, kterou mohou používat lidé s mobilními zařízeními. Omegle je přirovnáváno k AOLu z počátku 90. let. Mezi další podobné služby patří například Tinychat a Whisper.

Jiné informační zdroje o pojmu Omegle

Hledat heslo Omegle ve Wikizdrojích

Hledat termín Omegle ve Wikislovníku

Hledat slovo Omegle ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Omegle ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Omegle ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Omegle na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Omegle například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Omegle? resp. jaký je význam pojmu Omegle? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Omegle, odpověď na dotaz co je to Omegle?. Víte např. kdo to je Michaela Maurerová? Znáte a víte kdo je Jaroslav Kubera? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Internet). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.