Co je to?
Výraz, termín, definice slova Omegle. Co znamená odborný pojem Omegle z kategorie Internet?

Co je to Omegle? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Omegle

Omegle je služba, která u nás ještě není příliš známá. Je však rozšířena v jiných zemích a dočkala se velké obliby. Omegle vám umožní najít nové známé nebo si jen zcela nezávazně popovídat. Zadáte si téma či okruh zájmu nebo se jen na něco zeptáte, a ihned můžete komunikovat s náhodně vybraným člověkem z celého světa.
Ve standardním režimu si píšete anonymně a soukromě s přiřazenou osobou, zvolit si můžete i jiné režimy. Připojit se můžete bez registrace, vše probíhá anonymně, takže si vás nikdo nemůže vyhledat.


Co je to Omegle? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Omegle. Co znamená odborný pojem Omegle z kategorie Internet?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Omegle? Potom se o definici podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Omegle se nachází v kategorii Internet

Klíčová slova: formulace, co to je, vysvětlení, wiki, přesný výraz, terminus technicus, význam slova, odborné názvosloví, synonymum, význam pojmu, heslo, definice pojmu, popis, Internet, co znamená, termín, definice, co je to Omegle?


Pojem Omegle je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Omegle? Definice slova, termínu z Wikipedie

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Omegle (ou-me-gul) je internetová chatovací stránka, která umožňuje lidem chatovat a sblížit se s ostatními, aniž by se registrovali. Stránka náhodně spáruje pár uživatelů, kde pak používá slova „You“ a „Stranger“, nebo v případě Spy módu „Stranger 1“ a „Stranger 2“. Stránku vytvořil 18letý Leif K. Brooks a veřejnosti byla zpřístupněna 25. března 2009. Po necelém měsíci dosáhlo Omegle kolem 150 tisíc návštěv za den a později zavedlo i videochat. Stránka nyní umožňuje mobilní aplikaci, kterou mohou používat lidé s mobilními zařízeními. Omegle je přirovnáváno k AOLu z počátku 90. let. Mezi další podobné služby patří například Tinychat a Whisper.

Více informací o pojmu Omegle lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít výraz Omegle ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Omegle ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Omegle ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Omegle na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Omegle ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Omegle ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Omegle například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Omegle? resp. co znamená slovo Omegle? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Omegle, odpověď na dotaz co je to Omegle?. Víte např. kdo to je Ulamá? Znáte a víte kdo je Sharon Stone? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Internet). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.