Co je to?
Definice odborného termínu, slova Kramle. Co znamená pojem Kramle z kategorie Nástroje?

Co je to Kramle? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Kramle

Kramle je lidový název tesařské skoby. Pojmenování pochází z němčiny, ze slova Klammer, čili svorka. Jde o spojku, která se zhotovuje obvykle z ocelového profilu. Může mít kulatý nebo čtyřhranný tvar. Oba konce má zahnuté jako u písmene U a opracované do špičky tak, aby se daly snadno zatloukat. Délka tohoto nástroje se pohybuje od 200 do 400 mm, zahnuté konce mají od 40 do 60 mm.
Kramle jsou využívány hlavně při stavebních pracích, pro jednoduché spojení trámů nebo u dočasných staveb. Umisťují se svrchu nebo po stranách. Brání tak vybočení trámu do strany.


Co je to Kramle? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Kramle. Co znamená pojem Kramle z kategorie Nástroje?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Kramle se nachází v kategorii Nástroje

Klíčová slova: co znamená, formulace, Kramle, Nástroje, definice pojmu, heslo, terminologie, vysvětlení, wiki, přesný výraz, co to je, názvosloví, informace, význam pojmu, Nástroje, slovo, definice, co je to Kramle?


Pojem Kramle je v kategorii Nástroje, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Kramle doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat heslo Kramle ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kramle ve Wikimedia Commons

Najít heslo Kramle ve Wikipedii

Najít slovo Kramle ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Kramle na Google.cz

Hledat videa s názvem Kramle na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Kramle například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Kramle? resp. co vlastně znamená slovo Kramle? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kramle, odpověď na dotaz co je to Kramle?. Víte např. kdo to je Jiří Čunek? Znáte a víte kdo je Jarmila Kratochvílová? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Nástroje. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?