Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Špýchar. Co znamená pojem Špýchar z kategorie Stavebnictví?

Co to je Špýchar? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Špýchar?

Špýchar je dnes už méně používané označení pro sýpku. Sýpky bývaly běžnou součástí statků a hospodářských stavení. Bývaly nejčastěji přízemní, mohly být ale i patrové. Nebyly přímo součástí komplexu budov, ale stávaly stranou, a to ze dvou důvodů: aby neohrožovaly ostatní stavby v případě požáru a aby na ně právě kvůli vysokému nebezpečí, že začnou hořet, bylo z obytných budov dobře vidět.


Co je to Špýchar? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Špýchar. Co znamená pojem Špýchar z kategorie Stavebnictví?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Špýchar se nachází v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: co to je, význam, Stavebnictví, odborné názvosloví, terminologie, definice pojmu, informace, názvosloví, slovník, Stavebnictví, slovo, lexikon, přesný výraz, termín, význam slova, formulace, heslo, odborný výraz


Pojem Špýchar je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Špýchar ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Špýchar ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Špýchar na Google.cz

Hledat videa s názvem Špýchar na Youtube

Zkusit najít termín Špýchar ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Špýchar ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Špýchar například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Špýchar? resp. jaká je definice slova Špýchar? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Špýchar, odpověď na dotaz co je to Špýchar?. Víte např. kdo to je Asociál? Znáte a víte kdo je Hacker? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Stavebnictví. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?