Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Špýchar. Co znamená pojem Špýchar z kategorie Stavebnictví?

Co to je Špýchar? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Špýchar?

Špýchar je dnes už méně používané označení pro sýpku. Sýpky bývaly běžnou součástí statků a hospodářských stavení. Bývaly nejčastěji přízemní, mohly být ale i patrové. Nebyly přímo součástí komplexu budov, ale stávaly stranou, a to ze dvou důvodů: aby neohrožovaly ostatní stavby v případě požáru a aby na ně právě kvůli vysokému nebezpečí, že začnou hořet, bylo z obytných budov dobře vidět.


Co je to Špýchar? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Špýchar. Co znamená pojem Špýchar z kategorie Stavebnictví?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Špýchar s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Špýchar je v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: co to je, význam pojmu, wiki, Stavebnictví, heslo, terminus technicus, termín, přesný výraz, definice, vysvětlení, terminologie, přesný význam, synonymum, lexikon, Špýchar, slovo, odborný výraz, Stavebnictví


Pojem Špýchar je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít termín Špýchar ve Wikislovníku

Hledat výraz Špýchar ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat termín Špýchar ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Špýchar ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Špýchar na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Špýchar ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Špýchar například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Špýchar? resp. co znamená slovo Špýchar? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Špýchar, odpověď na dotaz co je to Špýchar?. Víte např. kdo to je Britney Spears? Znáte a víte kdo je Barack Obama? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Stavebnictví). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?