Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Špýchar. Co znamená pojem Špýchar z kategorie Stavebnictví?

Co to je Špýchar? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Špýchar?

Špýchar je dnes už méně používané označení pro sýpku. Sýpky bývaly běžnou součástí statků a hospodářských stavení. Bývaly nejčastěji přízemní, mohly být ale i patrové. Nebyly přímo součástí komplexu budov, ale stávaly stranou, a to ze dvou důvodů: aby neohrožovaly ostatní stavby v případě požáru a aby na ně právě kvůli vysokému nebezpečí, že začnou hořet, bylo z obytných budov dobře vidět.


Co je to Špýchar? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Špýchar. Co znamená pojem Špýchar z kategorie Stavebnictví?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Špýchar můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Špýchar je v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: co je to Špýchar?, Špýchar, synonymum, význam, wiki, vysvětlení, informace, terminologie, odborné názvosloví, definice, přesný význam, terminus technicus, co znamená, přesný výraz, co to je, Stavebnictví, popis, význam pojmu


Pojem Špýchar je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat termín Špýchar ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Špýchar ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Špýchar na Youtube

Zkusit najít slovo Špýchar ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz Špýchar ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Špýchar ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Špýchar například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Špýchar? resp. co vlastně znamená slovo Špýchar? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Špýchar, odpověď na dotaz co je to Špýchar?. Víte např. kdo to je Světec? Znáte a víte kdo je Barack Obama? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Stavebnictví). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?