Co je to?
Odborný výraz, definice slova Smartphone. Co znamená pojem Smartphone z kategorie Počítače?

Co je to Smartphone? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Smartphone

Mobilní telefony procházejí v průběhu let vývojem a jednou ze zásadních větví je smartphone. V českém překladu se také používá termín chytrý telefon. Tento mobil využívá operační systém a aplikační rozhraní, které umožňuje instalaci a úpravu programů. Mezi možné operační systémy patří Symbian, Windows Mobile či Android.
Výrobou chytrých telefonů se zabývá velké množství firem a mezi nejznámější patří HTC, Samsung, LG nebo Apple. Smartphony mají určité výhody i nevýhody. Mezi výhody lze zařadit např. tvorbu vlastních aplikací, zatímco k nevýhodám patří třeba nedostatečný software pro některé platformy.


Co je to Smartphone? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Smartphone. Co znamená pojem Smartphone z kategorie Počítače?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Smartphone se nachází v sekci Počítače

Klíčová slova: formulace, odborný výraz, co to je, synonymum, vysvětlení, pojem, co je to Smartphone?, přesný výraz, wiki, význam slova, definice, odborné názvosloví, heslo, význam pojmu, Počítače, informace, popis, názvosloví


Pojem Smartphone je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Smartphone

Najít heslo Smartphone ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Smartphone ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Smartphone ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Smartphone ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Smartphone ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Smartphone ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Smartphone například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Smartphone? resp. co vlastně znamená slovo Smartphone? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Smartphone, odpověď na dotaz co je to Smartphone?. Víte např. kdo to je Ježíšek? Znáte a víte kdo je Valach? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Počítače). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?