Co je to?
Odborný výraz, definice slova Smartphone. Co znamená pojem Smartphone z kategorie Počítače?

Co je to Smartphone? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Smartphone

Mobilní telefony procházejí v průběhu let vývojem a jednou ze zásadních větví je smartphone. V českém překladu se také používá termín chytrý telefon. Tento mobil využívá operační systém a aplikační rozhraní, které umožňuje instalaci a úpravu programů. Mezi možné operační systémy patří Symbian, Windows Mobile či Android.
Výrobou chytrých telefonů se zabývá velké množství firem a mezi nejznámější patří HTC, Samsung, LG nebo Apple. Smartphony mají určité výhody i nevýhody. Mezi výhody lze zařadit např. tvorbu vlastních aplikací, zatímco k nevýhodám patří třeba nedostatečný software pro některé platformy.


Co je to Smartphone? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Smartphone. Co znamená pojem Smartphone z kategorie Počítače?

Uvedené informace jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Smartphone) můžete sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Smartphone patří do kategorie Počítače

Klíčová slova: heslo, přesný výraz, lexikon, pojem, definice, terminus technicus, popis, co je to Smartphone?, wiki, vysvětlení, význam slova, synonymum, odborný výraz, význam pojmu, slovník, definice pojmu, informace, terminologie


Pojem Smartphone je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Smartphone doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat videa s názvem Smartphone na Youtube

Najít slovo Smartphone ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat výraz Smartphone ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Smartphone ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Smartphone ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Smartphone ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Smartphone například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Smartphone? resp. co to je Smartphone? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Smartphone, odpověď na dotaz co je to Smartphone?. Víte např. kdo to je Frigida? Znáte a víte kdo je Jan Cemper? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Smartphone hledat i v jiných kategoriích (než Počítače) Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?