Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Tumor. Co znamená pojem Tumor z kategorie Nemoce?

Co to je Tumor? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Tumor?

Tumor znamená původně zduření nebo zatvrdnutí či otok tkáně. Tumor tohoto typu nemusí vždy způsobovat jen nádor, ale i infekce nebo alergická reakce. Slovo tumor se postupně začalo užívat pro nádorová onemocnění. Přítomnost, popřípadě rozsah nejrůznějších nádorových onemocnění se dá zjistit díky tumor markerům. Jejich přítomnost se zjišťuje z odebrané krve. Jedná se o běžné vyšetření. Prostřednictvím tumor markerů může být nádor včas diagnostikován a může být stanoven účinný léčebný postup.


Co je to Tumor? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Tumor. Co znamená pojem Tumor z kategorie Nemoce?

Uvedené informace jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Tumor s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Tumor patří do kategorie Nemoce

Klíčová slova: Nemoce, definice, Nemoce, wiki, informace, význam, slovo, heslo, odborné názvosloví, přesný význam, odborný výraz, termín, co znamená, význam pojmu, co je to Tumor?, terminologie, slovník, Tumor


Pojem Tumor je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Tumor ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tumor ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Tumor ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Tumor ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Tumor ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Tumor ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Tumor například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Tumor? resp. co znamená výraz Tumor? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Tumor, odpověď na dotaz co je to Tumor?. Víte např. kdo to je Choronzon? Znáte a víte kdo je Premiér? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Nemoce). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.