Co je to?
Výraz, termín, definice slova Konzola. Co znamená odborný pojem Konzola z kategorie Stavebnictví?

Co je to Konzola? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Konzola

Konzola je prvek, který vystupuje ze zdi a nese žebro klenby nebo balkon, římsu, sochu či jiný prvek. Může jít i o pouhý výstupek. V minulosti bývaly konzoly z kamene a silně zdobené. Dekoracemi byly motivy listů, postav nebo geometrické tvary.
Později byla dávána přednost dalším materiálům, jako je cihla nebo štuk. Sádrová konzola sloužila pouze jako dekorace.


Co je to Konzola? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Konzola. Co znamená odborný pojem Konzola z kategorie Stavebnictví?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Konzola je v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: přesný význam, Stavebnictví, formulace, význam, popis, wiki, definice pojmu, lexikon, informace, termín, heslo, co znamená, Konzola, co je to Konzola?, odborný výraz, význam slova, slovník, terminologie


Pojem Konzola je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Konzola zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít pojem Konzola na Google.cz

Vyhledat termín Konzola ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Konzola na Youtube

Hledat výraz Konzola ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Konzola ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Konzola ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Konzola například v Microsoft Bing, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Konzola? resp. jaká je definice slova Konzola? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Konzola, odpověď na dotaz co je to Konzola?. Víte např. kdo to je Solitér? Znáte a víte kdo je Zeměměřič? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Stavebnictví). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..